Banana Drop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
603 100 $.00
Motyw:
Owoce, tropikalna wyspa

Przegląd automatu internetowego banana zrzutu

African Wildlife Temat przychodzi na komputery PC i telefony komórkowe w jasnej grze, pełne symboli stylu kreskówek. Góry i lasy rozciągają się na tło i patrzą na drzewa bananowe nad każdym kołowrotkiem, ponieważ stają się bardzo przydatne w tworzeniu dla Ciebie.

Wraz z dodatkowymi dzikimi lub natychmiastowymi nagrodami pieniężnymi, w rundzie bezpłatnych gier banany spadają na rolki w każdym obrotu. Wszystko to robi się z dużym humorem z mikrogamingu i ich partnera, Crazy Tooth Studios.

Możesz ćwiczyć granie w bananowe upuszczenie za darmo, ale jeśli grasz w gotówce w niektórych z naszych najlepszych miejsc na automatach online, istnieje szansa, że wygrasz 180 930 USD.00 przy maksymalnych stawkach.

Jak grać w automatach internetowych bananowych

Aby zapewnić jak najwięcej ludzi dostęp do automatu online bananowego, mikrogaming pozwala grać z szerokim zakresem BET. Gracze o niskich stawkach na najwyższych miejscach online potrzebują tylko 0 $.15 na spin, podczas gdy 30 USD.00 Maksymalny zakład powinien pasować do osób z średnim wielkości bankrollami.

Kliknij grafikę monet na panelu sterowania, a następnie przyciski strzałek, aby zdecydować o poziomie BET. Przycisk podwójnego wskaźnika aktywuje tryb szybkiej gry, a okrągłe strzałki wyzwala automatyczne obroty typu rolki.

Trzy małe kretyny na górze elementów sterujących otwierają się na automatach bananowych. Wymienia to, ile wygrasz, gdy dopasowujesz symbole lądują w dowolnym miejscu sąsiednich bębnów. Ze względu na system opłaca system symboli może zacząć się na dowolnej rolce.

Arbuz, kokosy i ananasy płacą najmniej, a ikony karty gry zwracają nagrody średniej wartości, a różne zwierzęce są warte najbardziej.

Banana zrzutu automat online darmowe spiny, bonusy i funkcje

Gra o nazwie Banana Drop z pewnością będzie miała w pewnym momencie trochę żółtych zakrzywionych owoców. Te drzewa powyżej rolki mają do 3 bananów, a one mogą wpaść na rolki w dowolnym momencie, przyznawając wygrane kredytowe lub zamieniające się w dzikie symbole. Wilds mogą działać jak inni, aby ukończyć kombinacje, a przy maksymalnie 3 bananach na kołowrotek możesz wygrać wielkie zwycięstwa z tej funkcji.

Małpy pomagają podczas zabawnych darmowych gier. Potrzebujesz 3 symboli bonusowych, aby rozpocząć 7 darmowych spinów, a banany spadają na każdy. Jeśli w dowolnym momencie wylądujesz ułożony symbol małpy, zwiększa liczbę bananów na drzewie powyżej do 3. W następnym obrotu masz gwarancję pełnej grupy dzikich bananów, płace kredytowej lub obu. Runda bonusu darmowych gier nie może zostać zaprezentowana, ale 7 obrotów wystarczy, aby zdobyć nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Banan Drop Darmowe Gry Online Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Czaszki wypełnione nagrodami kredytowymi bananowymi mogą połączyć się, aby zapłacić do 6 031x Twojego zakładu. Kiedy grasz prawdziwą gotówką na maksymalnych stawkach, możesz wygrać 180 930 USD.00. Jest to gra średniej wariancji, która zapewnia właściwą równowagę między tym, jak często wygrasz, a wartościami nagród.

Ogólnie rzecz biorąc, zwraca się 96.7% pieniędzy na nagrody, co oznacza, że możesz grać dłużej, z mniejszym ryzykiem poślizgu.

Gra werdykt i podobne automaty bananowe i podobne automaty

Kreskówkowy styl bananowego gniazda online daje mu natychmiastowe urok w kasynach online i mobilnych przewożących zakres mikrogamji. Fani dzikiej przyrody z pewnością będą chcieli spróbować, chociaż dodatkowe funkcje są więcej niż wystarczające, aby przyciągnąć kogoś.

Istnieje wiele gier o podobnych tematykach. Big Bad Wolf z QuickSpin Gaming oferuje 25 linii płacowych i maksymalny zakład w wysokości 100 USD.

Znajdziesz te i wiele innych automatów internetowych o tematyce zwierząt. Zagraj w automatach bananowych w najwyżej ocenianych miejscach, takich jak te znalezione tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club III
RTP:
94.55%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Prowling Panther
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tycoons
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
PiggyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chicago Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni