Bar X Magic 7 graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Siódki, bary i dzwonki

Bar x Magic 7 Recenzja automatu online

Fani klasycznych maszyn owocowych pokochają gniazdo Bar x Magic 7 od IGT. To nostalgiczna gra, która ma tylko 3 rolki i jedną linię płac i uważamy, że jest to wyjątkowe, ponieważ tytuł gry opisuje wszystkie 3 symbole.

Bar, X i numer 7 to jedyne symbole, które zobaczysz, ale jeśli uważasz, że to doprowadzi do braku podniecenia, pomyśl jeszcze raz, ponieważ ta gra może wypłacić świetne nagrody. W przeciwieństwie do wielu 3-zbiorowych automatów, które po prostu kręci losowe symbole, możesz zwiększyć szanse na zdobycie nagrody za pomocą losowo wykorzystywanych funkcji.

Dodaje niewielki element podniecenia i oczekiwania na grę i daje szansę przekształcenia przegranych spinów w zwycięzców. Chociaż nowicjusze i doświadczeni gracze będą cieszyć się tą grą, stosunkowo niski maksymalny zakład zaledwie 3.75 na spin prawdopodobnie odkłada wysokie wałki.

Jeśli chcesz dokonać większych zakładów na wyższe nagrody, wówczas szczeliny takie jak Double Diamond, również przez IGT, gdzie zakłady do 100.00 jest dozwolony, byłby lepszym wyborem. W tej chwili Bar X Magic 7 wypłaci główną nagrodę 187.50, gdy 7 ustawia się na linii w maksymalnym zakład.

IGT są ekspertami w opracowywaniu automatów do automatów z wieloma funkcjami, oszałamiającą grafiką i nagrodami jackpot, ale dzięki tej grze celowo retro, aby odwołać się do określonego rodzaju gracza.

Sprawdź swoje umiejętności w najlepszym kasynie online dostępne na komputerach stacjonarnych, iOS i smartfonach i tabletach z Androidem. Tak czy inaczej, spodoba ci się klasyczna rozgrywka owocowa w stylu maszynowym z tego nostalgicznego automatu.

BAR X Magic 7 Slot Sterns and Configuat

Klasyczny projekt rozciąga się na masywne przyciski sterowania, które są wyprodukowane tak, jak te znalezione na gniazdach w kasynach, barach i arkadach. Tylko jedna moneta jest umieszczana na linii płac, a jedyną opcją kontrolowaną przez graczy to wartość monety.

Dostosowujesz to od minimum 0.01 do tego 3.75 maksymalny zakład. Nie ma opcji automatycznej lub trybu turbo, która jest zgodna z tradycyjnym stylem i podstawowymi funkcjami tej gry.

W innej tradycyjnej funkcji wygrywasz nagrodę, ilekroć linia jest wypełniona 3 przykładami tego samego symbolu. Wygrane są wielokrotnością całkowitego zakładu i z zaledwie 3 rodzajami symboli w grze można oczekiwać, że wylądujesz mnóstwo nagradzanych kombinacji.

Sprawdź wypłatę powyżej kołowrotków, aby zobaczyć, jaka każda linia symboli będzie warta, ale jest to bardzo proste, z x wartością 10x, pasek o wartości 20x, a 7 płaci Magic 50x Your Całkowicie stawki. Gdy dostosowujesz zakłady, wartości na wypłatę również automatycznie dostosowują się, co ułatwia postępowanie.

Na mniejszych ekranach telefonów z iOS i Androidem może być trochę trudniej zobaczyć te szczegóły, ponieważ wypłata jest wypchana w rogu i dość mały.

Bar x Magic 7 rozgrywka i funkcje bonusowe

Ogólna konstrukcja automatów do gniazda Bar x Magic 7 jest tak podstawowa jak rozgrywka. Symbole są bardzo proste, a grafika jest równie retro, z klasyczną ścieżką dźwiękową dzwonków i sygnałów dźwiękowych towarzyszących każdemu spinowi.

Niebieskie tło, usiane żółtymi gwiazdami, dodaje do tego, że jest to tradycyjna maszyna owocowa tego typu, która istnieje od dziesięcioleci i na długo, zanim ktokolwiek nawet pomyślał o hazardu online.

Naciśnij przycisk "Spin", a przy szczęściu pasujące symbole wypełnią rolki. Ale funkcje trzymania i szturchania mogą pomóc, jeśli nie uda ci się od razu wygrać.

Jeśli jesteś nowy w automatach i nieznany z tymi warunkami, to "Hold" jest po prostu miejscem, w którym kołowrotek lub dwa można zablokować, podczas gdy inni obracają się, aby uzyskać większą szansę na wylądowanie zwycięskiej linii. Naganie kołowrotka oznacza przeniesienie go w górę lub w dół jednego rzędu na raz, co może również pomóc w ukończeniu linii.

Są one przyznawane losowo, więc nie spodziewaj się, że będą dostępne przy każdym przegranym obrotu, a także automatycznie odtwarzają się, a oprogramowanie decyduje o najlepszych opcjach do tworzenia zwycięskich linii.

Uważamy, że szkoda, że gracze nie mają w tym wyboru i że opcja trzymania lub szturchania kołowrotków byłaby fajną funkcją. Pozytywnie jednak ryzykuje błędem lub niepokojem i obwinianie siebie za brak wygranej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu

Wniosek

To nie jest gra dla graczy, którzy lubią grafikę flash, wiele dodatkowych funkcji, a nawet podstaw, takich jak dzikie symbole. Ale dla każdego, kto lubi prostsze przyjemności związane z wiarygodnymi wygranymi, maszyna do gniazda Bar x Magic 7 to zabawna gra podczas gry w prawdziwe nagrody pieniężne.

Jest to gniazdo o niskiej zawodach, w którym częste linie pasujących symboli zatrzymają. Ale niskie stawki mogą być problemem dla wielu osób, w którym to przypadku gry takie jak Double Diamond oferują podobne emocje, ale z szansą na umieszczenie większych zakładów i zdobycie nagród do 12 500.00.

Pamiętaj, aby sprawdzić Bar x Magic 7 na stronie internetowej, ponieważ są to te, które będą oferować świetną bonus powitalny po dołączeniu, wraz z bieżącymi ofertami i promocjami, aby zapewnić najlepszy stosunek jakości do ceny.

Powiązani partnerzy kasyna

Pink Elephants
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Moley Moolah
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Oktoberfest
RTP:
96.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah The Witch's Moon
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Golden Odyssey
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Road Rage
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cossacks - The Wild Hunt
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stacked
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni