Barbary Coast graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
93.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
96 750 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, akcja/przygoda, piraci

Recenzja automatów online Barbary Coast

Który potrzebuje niezdarnego kapitana Jacka Sparrow, gdy masz jego domek - uroczy Bena Sawyer? W automatach Betsoft Barbary Coast możesz popłynąć po otwartym morzu z kapitanem inspirowanym Johnny'em Deppem oraz statkami Pillage i Planting, aby zebrać bardzo atrakcyjny łup. Z pirackim motywem, który graniczy z naruszeniem praw autorskich i zestawem 30 aktywnych liniów wypłat, ten bezczelny automat da ci szansę zdobycia nagród do 45 000 monet za rundę, gdy zmierzysz się z legendarnym czarnym!

Dostępne tylko na urządzeniach, które obsługują Flash, Barbary Coast może być nieco przestarzałe, ale to nie znaczy, że to nie jest satysfakcjonujące. Wbudowane jest pięć różnych bonusów, które oferują wszystko, od darmowych spinów i lepkich dzikich bębnów po funkcje kliknięcia i kinowe gry boczne, w których będziesz zaangażować się w walki na miecze, aby wygrać darmowe nagrody.

Jak grać w slot online Barbary Coast

Barbary Coast autorstwa Betsoft oferuje łatwą rozgrywkę, która będzie odpowiednia zarówno dla nowych graczy, jak i bardziej doświadczonych graczy. Jedną z unikalnych funkcji tego miejsca jest kontrola linijczy, która pozwala wyłączyć wszelkie linie wypłaty, w które nie chcesz grać. Korzystając z tej kontroli wraz z monetą i zakładem na sterowanie linią, możesz ustawić zakład tak mały jak 0.01 kredytów, duże jak 150 punktów i gdziekolwiek pomiędzy.

Po rozpoczęciu pirackiej przygody będziesz mieć 14 symboli do zebrania, aby coś wygrać. Dziewięć z tych symboli służy tylko do wyzwalania nagród pieniężnych, podczas gdy pozostałe pięć symboli jest używanych do wyzwalania różnych funkcji bonusowych. Wszystkie nagrody, które znajdziesz pokazane w Paytable, są podane jako mnożniki do wielkości monety i mogą się różnić w zależności od zakładu Payline. Jeśli grasz za prawdziwymi pieniędzmi z minimalnym zakładem na linię, wypłaty wahają się od 15 do 300 monet na sekwencję. Ale jeśli grasz z maksymalnym zakładem linii, nagrody rozpoczną się od 75 monet i wzrosną do maksymalnie 1500 na sekwencję.

Niestety, Barbary Coast nie jest zoptymalizowane do gry na nowoczesnych urządzeniach na iOS lub Androida. Gra nie została przepakowana w formacie, jak większość wczesnych gier Betsoft, ale jest podana tylko jako gra flashowa. Zatem jako taki będzie głównie dostępny do gry na laptopach i komputerach stacjonarnych.

Funkcje Barbary Coast i darmowe spiny

Podczas grania w Barbary Coast za prawdziwą gotówką, przez większość czasu będziesz czekać na sekwencję co najmniej trzech identycznych symboli pojawienia się na linii płac, aby uzyskać nagrodę. Twoimi najcenniejszymi symbolami są dziewica, piracka flaga i skrzynia skarbowa, która może płacić nagrody odpowiednio do 1500, 1250 i 1250 monet. Ponieważ automat płaci tylko od lewej do prawej, każda pasująca sekwencja będzie musiała zostać zebrana w tym kierunku, aby wywołać wypłatę. Jedynymi wyjątkami od tej reguły są symbole bonusowe, które można zebrać na różne sposoby, aby uruchomić specjalną funkcję.

Na przykład masz symbole papugi, z których trzy lub więcej w dowolnej pozycji lub kierunku na ekranie może wywołać darmową bonus spinów oraz natychmiastową nagrodę pieniężną. Kolejnym symbolem, który nagradza bez względu na lokalizację, jest symbol Ben Sawyera, który można zebrać w celu wyzwolenia funkcji kliknięcia na kołowrotki, która pozwala odkryć ikony, aby ujawnić natychmiastowe nagrody. Istnieje również symbol armaty, który może pojawić się na środkowym kołowrotku, aby stworzyć stos dzikich symboli, dając całą rolkę dzikich, których możesz użyć do uruchomienia nagród przy następnym spinu.

Oprócz tych specjalnych symboli, Barbary Coast ma również dwa inne symbole bonusowe, które należy zebrać na aktywnej linii wypłaty, aby uruchomić odpowiednią funkcję. Jeśli dostaniesz trzy symbole Blackbeard na dowolnej aktywnej linii wypłaty, uruchomisz bonus walki na miecz. W tej filmowej funkcji porywający Ben Sawyer będzie walczył z Blackbeard i uratować dziewicę, aby zebrać bezpłatne wypłaty. Z drugiej strony, jeśli zbierzesz trzy symbole pracowników na dowolnej linii płac, zamiast tego uruchomisz funkcję premii od picia grog. Udowodnić, że możesz pić więcej i zdobyć za to nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt wybrzeża Barbary i podobne automaty online

Barbary Coast to zabawna, pełna dodatkowa maszyna do gniazd średnich, która może spodobać się każdemu, kto chce nowoczesnych i zrównoważonych gier automatycznych z dużą ilością funkcji. Dzięki 30 aktywnym liniom wynagrodzeń, pięciu różnych poziomach bonusowych i wypłatach do 45 000 monet, które możesz ubiegać podczas gry za prawdziwą gotówkę, ten automat może naprawdę dać ci wartość za twoje pieniądze, szczególnie z jego bonusami. Współczynnik trafień jest z pewnością wyższy niż zwykle, co sugeruje, że często będziesz nagradzany podczas sesji, co sprawia, że ten szczelin jest doskonałym wyborem dla tych, którzy nie chcą ryzykować zbytnio. Jeśli jednak szukasz ogromnych wypłat, nie znajdziesz ich w tym automatu.

Dla graczy, którzy mogą poradzić sobie z większym ryzykiem, aby realizować większe i lepsze nagrody, istnieje kilka gier na wysokiej mocy z warsztatów Betsoft, które mogą być bardziej dostosowane do Twojego gustu. Jeśli szukasz automatów z większymi możliwościami wypłaty, możesz wypróbować tłocznicę 1024-drogę lub 720-drogowe automaty do pazur. Aby uzyskać bardziej tradycyjne wrażenia, możesz również sprawdzić inspirowany Azją Great 88 Slot lub spróbować wciągającego Dr Betsoft. Jekyll amp; Mr. Hyde Slot Maszyna. Wypróbuj te automaty za prawdziwą gotówkę, gdy odwiedzasz dowolne z naszych zalecanych kasyna online i przygotuj się na soczystą bonus powitalny po rejestracji.

Powiązani partnerzy kasyna

Krazy Klimber
RTP:
94.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Misery Mining
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frog Hunter
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
The Hive
RTP:
96.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wishwood
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Star Turns
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni