Batman and the Batgirl Bonanza graj online za darmo

Oprogramowanie:
Aristocrat
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy, fantazja

Batman i Batgirl Bonanza online recenzja automatu

Batman and the Batgirl Bonanza Online Game to pięcio-60-płatkowy szczelin. Pierwsze dwa rolki Batmana i automatów Batgirl Bonanza mają tylko dwie linie, podczas gdy wszyscy mają trzy. Batman i dostawca oprogramowania Batgirl Bonanza Progressive Jackpot wybrał tę niezwykłą konfigurację do powiązania z bezpłatnymi rundami bonusowymi spinami, które można aktywować.

O Batman i grze w automatach Batgirl Bonanza

Batman i Batgirl Bonanza widzi, jak Caped Crusader i Boy Wonder Robin współpracują z Batgirl, grane w przebojowym programie telewizyjnym Yvonne Craig. Obsada postaci obejmuje również własnego kamerdynera Wayne Manor Alfred Pennyworth. Podstawą gry jest utworzenie spółdzielni Bat-Gang od trzech dostępnych superbohaterów, które następnie uruchomią bonusy. Dostawca oprogramowania Playtech ustawia scenę z pewną huśtawką muzyką z lat 60., która idealnie pasuje do Batgirl's Bonanza. Slot wideo przechwytuje dziwaczne cechy komiksu, które sprawiły, że oryginalny program telewizyjny był tak kultowym sukcesem. Dzięki wskaźnikowi powrotu do gry (RTP) wynoszącej 96%, z pewnością nie musisz być fanem serialu telewizyjnego, aby cieszyć się grą.

Batman i Batgirl Bonanza to jedna z kilku gier związanych z siecią Jackpot DC Super Heroes, w tym Batman i Catwoman Cash. To oferuje graczom gier DC Comics Games szansę na wygranie jednego z czterech jackpotów, od mniejszych mini i mniejszych jackpotów po większe major i wielkie jackpoty. Ten ostatni jest najwyższym płatnym, zaczynając od 200 000 funtów i sięgając do milionów. Gracze wygrywają losowo wyzwalając grę Jackpot, w której gwarantuje, że wygrają jeden z czterech progresywnych jackpotów w ofercie.

Funkcje, specjały i symbole

Trzej superbohaterowie - Batman, Robin i Batgirl - pojawiają się na kołowrotku jako kilka różnych rodzajów symbolu. Pojawiają się indywidualnie, ułożone w stosy lub jako sparowany symbol, który będzie pasował do jednego z postaci w Payline. Inne symbole to pasek użyteczności Batmana, motocykl Batgirl i zaufany Batarang. Batsignal pojawia się na rolkach, aby odeprzeć potencjalnych złych facetów, a także działa tutaj jako dziki symbol. Może zastąpić wszystkie inne symbole, kiedyś wyjątkiem symbolu rozproszenia bonusowego. To jest to, na co chcesz zwrócić uwagę, aby wywołać bonusy gry.

Playtech wybrał nietypową konfigurację z zwężonymi rolkami na początku z jakiegoś powodu: premie w ofercie są powiązane z tym. Batgirl Locked Respins jest wyzwalany, gdy lądujesz pasującymi symbolami na pierwszych dwóch rolkach, w tym wszelkie symbole lub dziczy na bat-gang. Gdy to się stanie, pierwsze dwa rolki są zamknięte, podczas gdy będziesz cieszyć się pięcioma bezpłatnymi spinami.

Drugą rundę bonusową to Batman Team-Up Free Spins. Jest to uruchamiane, gdy trzy lub więcej różowych symboli rozproszenia bonusowych pojawia się w dowolnym miejscu na kołowrotkach 3, 4 i 5. Następnie gracze wybierają karty, które obracają się, aby ujawnić jednego z trzech superbohaterów, co dodaje odpowiedniego miernika u góry. Batman wygrywa 25 darmowych spinów, Batgirl 17 i Robin 12. Bezpłatne obroty zawierają również super wielkości symbol 2x2 na rolkach 1 i 2.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Kolosalne symbole
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Pearl
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Judge Dredd
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
California Gold
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Himalayas Roof of the World
RTP:
97.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni