Bear Mountain graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
160 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, podróże, dziki zachód

Recenzja automatów online Bear Mountain

Kiedy programiści przeglądają pomysły na stworzenie nowej gry, biorą pod uwagę rzeczy, które ludzie najbardziej kochają. Kto nie kocha zwierząt? Zwłaszcza niedźwiedzie! Bear Mountain ma różne niedźwiedzie zaprezentowane w ich naturalnym środowisku, górach. Masz urocze niedźwiedzie pandy, niedźwiedź australijski, niedźwiedź grizzly i niedźwiedź polarny.

Niedźwiedź Mountain by High 5 Games oferuje 40 linii, które nie są ustalone. Skorzystasz z rozproszeń, dziczy i darmowych spin. Biorąc pod uwagę, że możesz grać w grę, gdziekolwiek jesteś, ponieważ jest ona dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych i komputerowych, możesz przez cały czas kręcić się w rolekach i z niewiarygodnymi wypłatami dzięki temu!

Jak grać w automatach internetowych Bear Mountain

Bear Mountain można grać na wszystkich urządzeniach, niezależnie od tego, czy używasz iOS czy Androida, na wszystkich najlepszych miejscach online. Aby skonfigurować, poniżej rolki znajdują się wszystkie ustawienia. Możesz zakładać na 1, 20, 30 lub 40 linii, za 0.01 do 10 punktów za linię. Minimalny całkowity zakład wynosi 0.01 kredytów, podczas gdy maksimum to 400 punktów. Obok ustawień zakładów masz wygraną i kredyty, aby wiedzieć, ile wygrałeś i ile pieniędzy pozostało.

Następnie masz przycisk powtórki, aby sprawdzić ostatni spin. Następnie masz głośnik, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki, a następnie masz znak zapytania, gdzie jest wypłata. Wreszcie masz przycisk automatycznej i przycisku wirowania. Klikając przycisk Autospin, zobaczysz, że możesz wpisać do 25 autospinów.

Niedźwiedzie Mountain Funkcje i darmowe spiny

Dziki to symbol z logo gry na tle górskim. Daje ci 500.00 za kombinację 5-z. Rozproszenia są symbolami, które premiera. Najlepiej płatne niedźwiedzie to niedźwiedzie australijskie i polarne. Za nimi następuje niedźwiedź grizzly i panda. Karty gry są najniższe płatne. Dzikie nie tylko daje wypłatę kombinację z 3 do 5 symboli, ale także zastępuje wszystkie regularne symbole. Nie zastępuje rozproszonych symboli.

Wywołujesz wolne obroty ze specjalnym symbolem rozproszenia z gniewem niedźwiedzia. Jeśli kombinacja 5-z tego symbolu pojawi się na pierwszej linii Pay, a ty grasz z maksymalnym całkowitym zakładem, może dostarczyć 30 000.00 Wypłata! Potrzebujesz 3, 4 lub 5 z tych symboli, aby uruchomić 7, 10 lub 15 darmowych spinów. Jeśli podczas bezpłatnych spinów uda ci się wylądować wszystkie 5 rozproszonych symboli bonusowych, uruchomisz funkcję mnożnika górskiego. Ta funkcja przyznaje mnożnik 2x, 3x, 4x, 5x lub 10x na końcu darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Bear Mountain Maximum Win, RTP i zmienność

Jest 160 000.00 Jackpot Nagroda za złapanie w gniazda niedźwiedzia o wysokie 5 gier. Będziesz cieszyć się grą o niskiej i średnich zmienności, gdy kręcisz rolki w tej grze, która ma RTP 94.90%.

Werdykt niedźwiedzia i podobne automaty online

Bear Mountain to wysoko płatne miejsce, które może zapewnić 160 000.00 kredytów. Wygrane można pomnożyć przez 10x, jeśli otrzymasz odpowiedni mnożnik podczas bezpłatnych spinów. Możesz utworzyć wiele kombinacji, które są mnożone przez 10x na końcu wolnych obrotów. Jednak wypłata gwiazdy, którą możesz uzyskać, jest zdecydowanie tą, gdy tworzysz zwycięską kombinację z rozproszeniem na pierwszej linii. Polecamy wypróbowanie tego miejsca, ponieważ ma wiele do zaoferowania.

Kolejną grą w automatach do wypróbowania jest podział bananowy, który oferuje pyszny motyw obracający się wokół lodów. Jeśli masz słodycze, może to sprawić, że pragniesz lodów. Jednak w przypadku miejsca z dużymi wypłatami powinieneś przejść prosto do całej tej gotówki. Oferuje niezwykłą rozgrywkę i siatkę. Istnieje wiele innych możliwości wygrania dodatkowych nagród, więc nie szukaj więcej, załaduj i wypróbuj od razu!

Powiązani partnerzy kasyna

Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Midas Coins
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rabbit Hole Riches
RTP:
94.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Drop
RTP:
95.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prism of Gems
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni