Beast of Wealth graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
94.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie

Bestia bogactwa internetowa recenzja automatów online

Ustawienie jest spokojnym ogrodem orientalnym, wypełnionym drzewami i budynkami pagody. Symbole na siatce 5x3 obejmują ikony karty w odpowiednio chińskim stylu, żółw, ptak, tygrys i smok oraz dziki symbol, który działa jak inni, aby ukończyć wygrane.

Możesz stawić się między 0.10 i 500.00 na spin i graj na platformach stacjonarnych i mobilnych. Podobnie jak inni w zakresie, takie jak obchody bogactwa i świątyni bogactwa, niewielka część wszystkich stawek idzie w kierunku progresywnych jackpotów. Rosną one w wartości, dopóki szczęśliwi gracze nie zbierają mini, mniejszych, major lub głównych nagród na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Nawet bez jackpotów bestie bogactwa mogą być bardzo satysfakcjonującą grą do gry. Wybór 5 bezpłatnych funkcji spinów to fajne dodatkowe. Możesz wybrać wiele symboli zwierząt o niższej wartości lub mniej zwierząt o wysokiej płatności, aby pojawić się na rolkach.

Jak grać w grę Bestii z bogactwem

Ma ten sam, łatwy w użyciu zestaw elementów sterujących znalezionych w większości portfolio Play’n Go. Klikasz pasek poniżej rolki, aby wybrać swój kołek, który może pochodzić z zaledwie 0.10 na spin do maksymalnie 100.00.

Przycisk z okrągłymi strzałkami rozpoczyna funkcję automatycznych spinsów i możesz przyspieszyć rozgrywkę, wybierając tryb turbo. Naciśnij przycisk "I", aby odsłonić bestię z bogactwem wypłaty, gdzie każda możliwa wygrana jest wymieniona, wraz ze szczegółami funkcji bonusowych. Wygrasz 10 razy swój udział, gdy najcenniejszy symbol ląduje na wszystkich 5cach jednocześnie.

Bestie z bogactwem za darmo gry i inne funkcje

Wyląduj za symbol rozproszenia Yin Yang w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach, a wygrasz 5x, 10x lub 50x swój całkowity udział. Wywołuje również główną funkcję darmowych spinów i musisz wybrać 1 z 5 opcji w następujący sposób -

 • Czarny żółw obraca się 118 symboli żółwia na rolkach
 • Vermillion ptak obraca się z 108 symbolami ptaków na rolkach
 • Biały tygrys obraca się 98 tygrysów na rolkach
 • Azure Dragon obraca się z 88 smokami na rolkach
 • Tajemnica obraca się od 88 do 118 losowych zwierząt na rolkach.

Niezależnie od tego, jakie zwierzę wybierzesz, będzie jedynym, które pojawi się podczas darmowych gier, więc o wiele łatwiej jest wygrać z wybraną bestią. Wolne obroty odrastają, jeśli 3 lub więcej symboli rozproszenia lądują jednocześnie podczas rundy.

Podczas każdej gry podstawowej od 1 do 5 rolki może zmienić złoto, a jeśli jakieś dzikie lądują na złotych rolkach, zanim znikną, wchodzisz do progresywnej rundy jackpot. Otrzymujesz 15 monet i kliknij je w dowolnej kolejności, aby ujawnić mini, mniejsze, major lub wielkie jackpoty. Gdy znajdziesz 3 pasujące jackpoty, wygrywasz tę nagrodę i końców.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność bestii z bogactwem

Pomijając progresywne jackpoty, możesz wygrać maksymalnie 5000x swój całkowity zakład z maszyny do gniazda Bestii. Jeśli masz 100.00 postawiony na spin wyzwalający, to ogromna nagroda w wysokości 500 000.00. Ta gra ma dużą zmienność, więc ma tendencję do wypłacania większej niż przeciętne nagrody, ale rzadziej. Średni powrót do odsetka graczy to 96.17%, co jest nieco powyżej naszych preferowanych 95% lub więcej, ale niewiele.

Nasz werdykt w grze Beast of Wealth Slots

To fantastyczna gra, która trzyma się jednego z najpopularniejszych tematów i ma niezwykłą funkcję darmowych spinów. Czy wybierzesz zwierzę o wyższej wartości i będziesz mieć mniej przykładów na rolkach lub niższej płatnej, ale będziesz mieć więcej na widoku? Jeśli nie możesz zdecydować, weź opcję tajemniczych spins.

Jackpoty to kolejna ekscytująca funkcja, a po uruchomieniu masz gwarancję, że wygrasz jeden z nich. Progresywne nagrody są udostępniane innym w zakresie, a każda z tych gier ma swoją własną innowacyjną funkcję darmowych spinów.

Sprawdź je wszystkie, wraz z resztą automatów od Play'n, przejdź do naszych najlepszych kasyna.

Powiązani partnerzy kasyna

Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Collector
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Celebration of Wealth
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Take Santa's Shop
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Da Vinci’s Treasure
RTP:
TAk
Jackpots:
96.53%
Zmienność:
CA 6 000 000 $.00
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki