Beef Lightning graj online za darmo

Oprogramowanie:
Big Time Gaming
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
420 000 $.00
Motyw:
Zwierząt

Recenzja automatu online wołowiny

Chwyć maszynę do piorunów wołowiny za rogi, a możesz wygrać do 56 000 razy swój zakład. Ta gra o tematyce bydła rozgrywa ponad 6 rolki z różną liczbą sposobów wygrania w każdym obrotu. Rozszerzanie dziczy i kaskadowe symbole utrzymują bazowe gry ekscytujące, a na aukcji zwierząt domowych jest zabawna runda bonusowa.

Możesz odtwarzać gniazda błyskawicy na komputery PC, iOS, Android i Windows Mobiles od zaledwie 0.20 na spin. To gra o wysokiej zmienności, która spłaca średnio 96.43%.

Jak grać w grę w wysokości błyskawicy

Wesoła melodia w stylu wiejskim rozgrywa. Gniazdo błyskawicy wołowiny używa popularnego systemu megaways, który zmienia liczbę symboli na każdej kołowrotku, od minimum 2 do maksymalnie 7. Przy większej liczbie sposobów wygrania masz większą szansę na zdobycie nagród, a na wszystkich zalecanych kasynach online jest do 117 649 sposobów.

Symbole karty gry wypłacają mniejsze nagrody, z Lucky Horseeshoes, Cow Bells i 2 bydłem warte więcej. Klasyczna amerykańska stodoła i wiatrak siedzą za tą sceną i chociaż grafika nie jest najnowocześniejsza, jest to kolorowa gra z poczuciem humoru.

Niestety, ograniczony zakres zakładów nieco tłumi nastrój. Możesz grać między 0.10 i tylko 10.00 na spin, który jest niski, nawet w przypadku megawysu. Łatwo jest skonfigurować za pomocą kilku kliknięć na zakładkach strzałek, a okrągłe strzałki pod grą uruchomi kołowrotki w trybie automatycznym.

3 linie na panelu sterowania otwierają się na wypłatę, w której widzisz, jak działają dodatkowe cechy i jak bardzo każdy symbol się opłaca, gdy wylądujesz wystarczająco tego samego typu na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej. Black Bull powraca między 2x a 20x twój udział, gdy jest widziany na 2 do wszystkich 6 rolek.

Bezpłatne obroty i inne funkcje Błyskawicy wołowiny

Gaming Big Time Gaming Bightning Gloth jest wyposażony w wiele funkcji, z kaskadowymi kołowrotkami lub reakcjami, uruchomionymi przy każdej wygranej. Symbole w kombinacji znikają, a nowe spadają z góry, aby wypełnić puste przestrzenie, a jeśli prowadzi to do tworzenia nowych zwycięstw, funkcja trwa.

Dziki symbol pomaga ukończyć zwycięstwa, działając jako inne, jeśli to możliwe. Dziki mogą powielić się, aby wypełnić całe rolki, co może się zdarzyć na 3 całe rolki jednocześnie.

Najważniejszym punktem gniazda błyskawicy wołowiny jest bezpłatna runda bonusu spinów, która zaczyna się, gdy słowo m-o-o jest pisane przez rzęd. Runda zaczyna się od 12 darmowych obrotów, a podczas tej funkcji pojawia się jeszcze 4.

Zabawna aukcja odbywa się w bezpłatnych grach. Zbierasz symbole krów w mierniku, a także młoty aukcyjne, które budują wartość mnożnika. Pod koniec darmowych gier liczba krów łączy się z mnożnikiem, aby przyznać nagrodę premiową. Monety pomagają zwiększyć liczbę krów, mnożnik licytacji aukcyjnej lub przyznać bezpłatny retrigger gier. Mogą również zapłacić jackpoty 500x, 2500x lub 25 000x twojego zakładu.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne zwycięstwa, powrót do procentowego procentowego i zmienności gniazda błyskawicy wołowiny

Jackpot o długości 25 000x jest dodatek do wszelkich zwycięstw z funkcji aukcji bydła i może sumować kolosalny 56 000 razy w sumie zakład. Z maksymalnym stawką 7.50 W spinu, który wprowadza bezpłatne gry, możesz wygrać 420 000.00, który jest nadal nieco niższy niż wiele innych gier automatycznych może zaoferować.

Średni odsetek zwrotu z automatu online wołowiny wynosi 96.43% i jest to gra o wysokim poziomie zmienności.

Nasza ocena błyskawicy wołowiny

Nie ma wątpliwości, że jest to zabawne miejsce, z motywem nieobecnym, który nie traktuje siebie zbyt poważnie. Ale dodatkowe funkcje są dość ekscytujące, zwłaszcza reakcje na każdą wygraną, i bardzo satysfakcjonująca runda darmowych gier. Najlepsze wygrane pochodzą z wielu młotów krów i aukcji łączących się ze zdrową jackpotem, ale po uruchomieniu zwycięstwo z aukcji jest pewnością.

Umieść swoje "steki" na błyskawicy wołowiny online w najlepszych witrynach do gier.

Gdzie mogę zagrać w gniazdo błyskawicy wołowiny?

Znaleźliśmy najlepsze kasyna online, w których można grać w gniazdo błyskawicy wołowiny, wraz z resztą zasięgu od tego samego programisty, wielkie grę. Kliknij nasze linki do tych stron, aby upewnić się, że kwalifikujesz się do najlepszych ofert bonusowych powitalnych.

Czy maszyna do gniazda błyskawicy wołowiny ma szeroki zakres zakładów?

Możesz zagrać w grę w wysokości błyskawicy wołowiny za pomiędzy 0.20 i 7.50 na spin. To dość niewielki zasięg i odłoży wiele wyższych rolek. Istnieje jednak wiele między opcjami dla każdego, kto jest zadowolony z tego zakresu i jest to bardzo łatwa gra do konfiguracji i gry.

To grę błyskawicy wołowiny to megaways gra?

Tak to jest. System Megaways umieszcza między 2 a 7 symbolami na każdym z sześciu bębn. Zmienia się losowo, ale przy wszystkich rolkach wypełnionych maksymalną liczbą symboli masz 117 649 różnych sposobów wygrania.

Jaka jest funkcja aukcji automatu online wołowiny?

Podczas funkcji Berning Feef Free Spins zbierasz krowy i młoty aukcyjne. Monety przyznają dodatkowe krowy, wartości mnożnika młotka, więcej wolnych spinów lub jackpotów, a na końcu wszelkie mnożniki są łączone z liczbą krów dla nagrody.

Czy mogę zagrać w gniazdo błyskawicy wołowiny na moim telefonie komórkowym z Androidem?

Maszyna gniazda błyskawicy wołowiny jest kompatybilna z smartfonami i tabletami z systemem operacyjnym Android. Działa również na urządzeniach, iPhone'ach i iPadach z systemem Windows. Wygląd, funkcje i potencjał zwycięski są takie same na platformach stacjonarnych i mobilnych.

Jakie symbole są używane w gnieździe online oświetlenia wołowiny?

To jest gra tematyczna wokół rolnictwa i aukcji bydła. Wraz z emblematami kart do gry używanych w wielu innych automatach znajdziesz krowa, podkowy i dwie krowy. Symbole bonusowe zawierają dziki symbol marki i symbol rozproszenia, który musi przeliterować M-O-O, aby wyzwolić darmowe gry.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda błyskawicy wołowiny?

Niektóre z najlepszych kasyn online oferują aplikację mobilną. Śledź nasz przewodnik po tych, w których możesz pobrać aplikację w celu natychmiastowego dostępu, a możesz zacząć grać w grę w wysokości błyskawicy wołowiny.

Czy są jakieś automaty online podobne do gry pioruna wołowiny?

Maszyna gniazda błyskawicy wołowiny nie jest jedynym o tematyce wokół krów. Inne gniazda oparte na bydlęce to szalone krowy z Play’n Go, w których rozszerzający się symbol dzikiego byka pomaga ukończyć wygrane na 5 rolkach i 15 liniach. Bezpłatne obroty i zabawna bonus krowy nurkowej to inne atrakcje.

Czy są jakieś kody promocyjne gier błyskawicy wołowiny?

Kasyna online od czasu do czasu oferują kody promocyjne w wybranych grach i zawsze publikujemy je tutaj pod adresem. Wracaj, aby sprawdzić, czy promowany jest automat wołowiny, a możesz zbierać dodatki, takie jak darmowe gry lub dodatkowe bonusy.

Kiedy wydano gniazdo błyskawicy wołowiny?

Wielkie grę uruchomiło wersje komputerów stacjonarnych i mobilnych gry w Beef Lightning Game 16 czerwca 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldstruck
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Goonies Jackpot King
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank 2 Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki