Beer Barrel Bash graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Jedzenie, podróż, karnawał

Recenzja automatu online beczki piwnej

Oktoberfest to festiwal, który odbywa się w październiku i obchodzi wyjątkowe niemieckie piwa. Po tym, jak w Monachium możesz wypróbować Premier Beers z Niemiec, ale także ich popularne Wurst i Bagels z najlepszych na świecie Delicatessen. I kto nie chciałby tego wszystkiego doświadczyć? Aby dać ci smak, Hi 5 Games stworzył gniazdo bashu beczki piwa. Bash Beer Barrel oferuje 80 stałych linii płacowych, z których możesz skorzystać. Oferuje także bonusowe gry, rozproszenia i dziczy, oprócz zablokowanej funkcji modernizacji dzikich, która połączy się, zabierze Cię do najbardziej niesamowitych nagród. Możesz nawet zagrać w ten gniazdo, gdy jesteś w rzeczywistym Oktoberfest, ponieważ jest on dostępny na urządzeniach mobilnych!

Jak grać w piwa luf

Możesz grać na dowolnym urządzeniu, takim jak urządzenia iOS lub Android, lub urządzenie komputerowe, zapewni niesamowite gry. HTLM5 można odtwarzać na wszystkich urządzeniach. Na rolkach zobaczysz niesamowite symbole związane z Oktoberfest. Kliknij przycisk "I", aby otworzyć wypłatę. Zobaczysz czapkę butelek piwa i dodatkowe rozproszenia, które wywołują gry bonusowe. Następnie widzisz słoik piwa dziki, który daje 450 monet dla najlepszej kombinacji. Piękna dziewczyna piwna daje 400 monet, akordeony 350 i bajgla 300. Green Oktoberfest Hat i Wurst oferują 300 monet, a karty do gry 80 monety. Każda z tych nagród wzrasta podczas zablokowanej funkcji uaktualnienia dzikich w dowolnej z naszych zalecanych stron kasynowych.

Możesz sprawdzić saldo i łączną wygraną poniżej rolki. Aby zagrać do 100 autospinów, kliknij przycisk Autooduplay.

Funkcje Bash Beer Bash i darmowe spiny

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć o symboli w beczce piwnej, jest to, że w jednym przypadku mogą pojawić się jako 1, 2 lub 3 symbole i możesz tworzyć w dowolnym miejscu, od 4-z-lidystycznych do 15-z zwycięskich kombinacji. Jeśli zobaczysz 1 jar piwa dziki, zastąpi 1 regularny symbol. Jeśli zobaczysz od 2 do 3 piwa słoika, zastąpią 2 lub 3 regularne symbole. Symbole, które pojawiają się w 2 lub 3 przypadkach, liczą się jako 2 lub 3 symbole w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Podczas gry podstawowej i darmowych spin. W następnym obrotu ulepsza się do 2 dzikich jar piwa i znów pozostaje zamknięty. Wreszcie, przy następnym spinu, 2 piwo słoika dzikie ulepszają do 3 piwnych dzikich. 3 piwo słoika dzikie podczas darmowych spinów pozostają zamknięte do końca funkcji bonusowej.

Kiedy na środkowych kołowrotkach pojawiają się trzy czapki piwa, wyzwalasz darmowe spiny. Bonus można również wyzwolić, jeśli etykiety bonusowe pojawiają się na 1, 2 lub 3 piwnych dzikich. Dostajesz 6 darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Bash Beer Bash Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Bash Beer Barrel Bash by High 5 przynosi średnio zmienność z RTP 96.50%. Maksymalna wypłata spoczywa na szterlingowych 400 000 monet.

Werdykt beczki piwa i podobne automaty online

Jeśli szukasz automatu, który da ci przyzwoite wypłaty w najlepszych kasynach online, Beer Barrel Bash jest dla Ciebie. Zapewniamy, że ta gra da ci doskonałe wypłaty i możesz spodziewać się najlepszych wypłat podczas bezpłatnych spinów. Wiele innych kombinacji jest możliwych, ponieważ Wilds są zablokowane podczas zablokowanej funkcji ulepszających dzikich. Zapewniaj, że wygrane będą się zbierać!

Kolejnym automatem, który może dostarczyć 50 000 monet dla jednego zwycięskiego kombinacji z mnożnikiem 10x, jest niedźwiedzie. Ten gniazdo ma również dodatkowe 300 000 monety, jeśli uda ci się wylądować zwycięską kombinację z 5 rozpraszanymi!

Jeszcze bardziej satysfakcjonujące miejsce to wszystko, co gotówka. Ma fajną rozgrywkę, taka jak nigdy wcześniej, i oferuje 500 000 monet! Ponieważ można również wygrać inne dodatkowe nagrody, rozważ ten automat, jeśli automat online piwa nie jest dla Ciebie ekscytujący.

The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Furious 4
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune
RTP:
95.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Dangerous Beauty
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Avatars - Gateway Guardians
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Pig
RTP:
95.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Celebration of Wealth
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki