Bells on Fire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki

Bells On Fire Recenzja automatu online

Chociaż może to wyglądać jak zwykłe owocowe szczelinę, Bells On Fire by Amatic ma kilka pikantnych niespodzianek. Znane symbole lubią 7, bary, dzwonki i owoce rozciągają się na 40 wypłatach. Do 800 000 monet jest do zdobycia dla graczy, którzy grają w dzwonki w naszych zalecanych stronach kasynowych. Jako jeden z najpopularniejszych wydawnictw Amatic, można go odtwarzać na wszystkich urządzeniach, w tym na wszystkich urządzeniach mobilnych. Podkręć ciepło dzięki funkcji hazardu lub za darmo spins w swojej bonusowej rundzie. Z 40 liniami wynagrodzeń do wyboru w tej grze 5x4, Bells On Fire Obiecany nie odejdziesz z pustymi rękami. Przeczytaj nasz przewodnik, aby znaleźć wszystkie informacje, które musisz wiedzieć, aby wygrać i zagrać.

Jak grać w dzwonki w slotie online

Z 40 liniami wypłaty Bells Fire to prosta gra do skonfigurowania. Przejdź do góry po lewej stronie ekranu i kliknij znak zapytania, aby wyświetlić wypłatę. Wybierz kartę "Autostart", aby automatycznie wirować rolki. Bells On Fire oferuje unikalną funkcję z 720 sposobami wygrania. Zwycięski formularz kombinacji od lewej do prawej i zawiera funkcję hazardu. Gracze mogą wybrać, ile linii płacowych należy zakładać z zakładami od 1 monety do 1000 monet na spin. Jeśli masz szczęście osiągnąć maksymalną wygraną, możesz zarobić 800 000 monet.

Bells On Fire to jeden z najpopularniejszych tytułów automatów w kasynach mobilnych Real Money. Gra mobilna została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi, takimi jak urządzenia z Androidem i iOS. Gra mobilna Bells On Fire oferuje ten sam interfejs i funkcje, co gra komputerowa.

Dzwony w ogniu funkcje i bezpłatne obroty

Jeśli wylądujesz kombinację wiśni, możesz wygrać do 1000 monet. Jeśli kombinacja pomarańczy lub cytryn toczy się na rolki, wygrasz do 1500 monet. Jasne owoce zaczynają się od śliwek, które mogą zarobić do 2000 monet. Najbardziej soczyste ze wszystkich jest arbuz, który może nagrodzić do 4000 monet. Najlepiej płatnym symbolem w grze jest symbol 7, który oferuje 800 monet.

Gwiazda jest symbolem rozproszenia i może wywołać wolne obroty, gdy lądujesz 3 lub więcej. Płonące dzwonki działają jak dziki, z potencjałem zastąpienia wszystkich innych symboli w grze, z wyjątkiem rozproszenia gwiazd. Te dziczy są ułożone w stos za każdym razem, gdy uruchamiana jest runda bonusowa. 7 może zaoferować ogromne 800 000 monet. Możesz także wybrać, aby zagrać funkcję hazardu, która może pomnożyć twoje wygrane. Opcja "hazard" znajduje się na dole ekranu. Możesz zdobyć znaczne wygrane podczas gry w slot w ogniu za prawdziwe pieniądze.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Dzwony w ogniu maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Szeły Bells On Fire ma RTP 96% i przynosi ekscytującą rozgrywkę średniej wariancji. To palące miejsce ma do zdobycia do 800 000 monet.

Dzwoni w wyrok werdowych i podobne automaty online

Bells On Fire by Amatic to solidne miejsce, które jest bardzo popularne w prawdziwych miejscach pieniężnych. Oferuje 40 linii płacowych, 720 sposobów wygrania, bonusowe rundy i ekscytująca funkcja hazardowa. Bells On Fire to świetna gra w automatach dla doświadczonych graczy, a także tych, którzy dopiero zaczynają. Może nie oferować mnóstwa dodatkowych funkcji, ale oferuje płynną rozgrywkę ze spójnymi zwycięstwami.

Jeśli lubisz owocowe miejsca, takie jak dzwonki, Amatic ma różne ekscytujące tytuły w ofercie. Hot Neon oferuje owocowe symbole i tylko 5 linii płac. Ta gra zawiera neonowe wersje symboli znalezionych w Bells on Fire, a także zawiera funkcję hazardu. Hot Screst to kolejna gra Amatic oferująca klasyczne owocowe symbole i 10 liniów wypłat. Aby znaleźć te gry, spójrz na naszą listę najlepszych kasyn online, w których są wiele amatycznych tytułów automatów.

Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jaguar SuperWays
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Kingdoms Rise - Shadow Queen
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dogs
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni