Better Wilds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, klejnoty, siódki

Better Wilds Darmowe Gry Online Recenzja

Better Wilds by Playtech świeci jasno z odważnym i kolorowym projektem 3D. Olśniewające diamenty, złote dzwonki, błyszczące owoce i lśniące 7 wypełniają każde okno na 5 szpułach, 4 rzędach. Gra umożliwia aktywowanie do 25 linii płacowych, aby wygrać do 500 -krotnie swój udział. Jeśli jesteś fanem tradycyjnych automatów, pokochasz różnorodność nowoczesnych dodatków w połączeniu z tradycyjnymi symbolami i rozgrywką. Istnieje mnóstwo opcji do wyboru, jeśli chodzi o wybór rozmiaru zakładu. Wielokrotny wybór dzikich funkcji obejmuje zwykłe dzikie, rozwijające się dzikie i ruchome dzikie. Nie wspominając o dobrej pomocy wolnych obrotów, respinów i nagród multiplier.

Jak grać lepsze dzikie automat online

Uruchom gniazdo Better Wilds na dowolnym wybranym urządzeniu. Gra obsługuje wszystkie znane urządzenia, takie jak komputer stacjonarny, tablet i wszystkie urządzenia mobilne. Obejmuje to urządzenia z Androidem i iOS dla pełnej mobilnej wersji gry. Kliknij kartę "Informacje" po lewej stronie, gdzie będziesz mógł zlokalizować płatnik. W kilku łatwych krokach możesz obrócić rolki, aby zarobić do 500 -krotnego zakładu. Kontrole, których potrzebujesz, są poniżej rolki, takie jak sterowanie "linie" i "Total Bet". Użyj tych elementów sterujących, aby aktywować do 25 linii wypłat i wybrać żądany zakład. Możesz dostosować wartość monety, aby rozeprzeć od 0 $.002 Monety i C $.05 Monety na każdej z 25 linii. Możesz postawić do 100 USD za linię i do ogromnego 2500 USD za spin za gotówkę w niektórych z naszych najlepszych miejsc na automatach online. Gdy będziesz gotowy do gry, wybierz między spinem, trybem turbo lub automatycznymi spinami.

Better Wilds Online Plages, funkcje i darmowe spiny

Gracze na najwyższych miejscach w automatach internetowych znajdą podstawową grę zawiera tętniące życiem symbole karty gry, które umożliwiają wygranie do 75 -krotnej swojej części. Wypłaty zaczynają się od mnożnika 5x dla 3 lub więcej pasujących ikon karty gry. Kombinacje powstają tradycyjnie od lewej do prawej wzdłuż kołowrotków. Pojedynczy pasek ma w ofercie mnożnik 125x, podczas gdy potrójny pasek może zwiększyć to do mnożnika 200x. 7 i dziki diament to symbole o najwyższej wartości, które mogą wypłacić do 500 -krotnie Twój udział w jednym obrotu. Wszystko czego potrzebujesz to zwycięska linia 5 pasujących symboli, aby trafić w wypłatę jackpota. Green Wild jest zwykłym dzikim, który zastąpi inne symbole, aby pomóc Ci zdobyć więcej zwycięstw. Diamond Wild jest gwiazdą gry i działa w bardziej dynamiczny i wszechstronny sposób. Wywołuje bezpłatne respins, a także pomaga ukończyć więcej zwycięskich linii. Co więcej, działa również jako rozwijający się dziki, który pozostanie na rolkach podczas respina. Diamond Wilds poruszają się przez rolki i zarobią miejsce na więcej dziczych pojazdów. Będziesz nadal otrzymywać bezpłatne respiny, o ile dziczy są obecne na rolkach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Better Wilds Darmowe Gry Online Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Playtech wprowadza grę o średniej wariancji z RTP 96.42%. Maksymalna wypłata ma wartość 500 -krotną Twoją pakiet. To świetna gra dla wysokich rollers, ponieważ maksymalny zakład może osiągnąć ogromne 2500 USD za spin.

Better Wilds Werdykt i podobne automaty online

To wspaniałe nowe wydanie Playtech to idealne połączenie klasycznej rozgrywki, żywych wizualizacji i nowoczesnych funkcji. Funkcje dzikich bonusowych obejmują rozszerzające się dzikie, zamknięte dzikie, poruszające się dzikie i zwykłe dziczy. Co więcej, nie masz jednego, ale dwóch dzikich symboli do wykorzystania na swoją korzyść. Możesz odejść z do 500 -krotnie swój udział i mieć szansę na postawienie wielkiego zakładu na 2500 monet na spin.

Zalecamy odwiedzenie naszej listy kasyn online, jeśli chcesz znaleźć więcej gier Playtech. Nasza lista kasyn zawiera ekskluzywne oferty i duży wybór tytułów automatów. Znajdziesz automat Better Wilds, a także więcej gier, takich jak gniazdo Battle of the Gods Online, które przynosi 25 linii płacowych i najlepszy jackpot w wysokości 10 000 C $ dla prawdziwych pieniędzy. Tutaj możesz odkryć więcej ekscytujących gier

Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cyrano
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaires Club Diamond Edition
RTP:
94.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Superman The Movie
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Macau
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Lions Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Hot Chilli Pot
RTP:
92.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni