Big Bad Wolf Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 054 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, bajki

Big Bad Wolf Megaways online recenzja automatów

QuickSpin ponownie wyobraża sobie klasyczną opowieść z ich dużym automatem do gry z złym megaways. To ekscytująca, wysokiej zmienności, w której cechy postaci z kreskówek, takie jak cascading rolki, dzikie substancje i darmowe gry z coraz większym mnożnikiem wygranym. Możesz wygrać do 3 054 000.00 z Piggies na maksymalnym paliku.

Big Bad Wolf Megaways jest kompatybilny z iOS, Android i Windows Mobiles, a także komputerami PCS. Jest wyposażony w średni zwroty 96.05% i możesz teraz zagrać w naszych zalecanych witrynach QuickSpin.

Jak grać w automatach wielkiego złego wilka

Jest to część popularnej serii automatów online z QuickSpin, która obejmuje tę samą bajkę i używa podobnej grafiki. Spotkasz 3 urocze świnie i wygłodniałego wilka przez 6-z-zwolennicze układ, a także siekierę, widelc ogrodowy i symbole kart. Wszyscy siedzą na podłoże drewna w ścianach, które mogą się zmieniać ze słomy, na drewno lub cegły.

W miarę upadku symboli, dostajesz widok odpowiedniej świnki, która dodaje uroku. To wesoły projekt, który jest równie w domu na komputerach stacjonarnych i mobilnych, a można słuchać równie ożywionych efektów dźwiękowych, które pasują do stylu kreskówek.

Naciśnij przyciski plus lub minus po obu stronach zakładki Total Bet i wybierz kołek od zaledwie 0.20 na spin, do hojnego 100.00. Przycisk podwójnej armaty wyzwala tryb automatycznego spinsów, chociaż musisz wybrać limit strat przed rozpoczęciem. Karka w kształcie huraganu przyspiesza rolki, a powyżej zobaczysz 3 małe linie, które otwierają płatnik.

Ziemia wystarczająco dużo przykładów tego samego symbolu na podłączonych rolkach z lewej, aby wygrać nagrodę. System Megaways losowo widzi od 2 do 7 symboli na każdej kołowrotku i łatwiej jest uzyskać dopasowanie z większą liczbą. Z 7 symbolami na wszystkich rolkach masz maksymalnie 117 649 różnych sposobów wygrania.

Bezpłatne obroty i inne big złego megawysu na automatach

Wyznaczyć zwycięską kombinację, a zaangażowane symbole są wysadzone, pozostawiając przestrzenie dla nowych. Ten mechanizm spadający kołowrotki powtarza się, jeśli tworzysz kolejną wygraną, bez ograniczeń do liczby upadków w sekwencji.

Dziki symbol Toolbox pomaga, działając jako inne w razie potrzeby, ale na każdym drugim upadku jedna z świni stanie się również dodatkowym dzikim. To ułatwia ukończenie wygranych i kontynuowanie przebiegu podmiotów na dłużej.

Wszelkie 3 lub więcej Symboli rozproszenia księżyca 11 "Dmving Down the House" Bezpłatne obroty wielkiego złego megawysu. Każdy upadek zwiększa teraz mnożnik wygranej o 1x i możesz dość szybko zbudować ogromny mnożnik podczas gier bonusowych dla wygranych, które mogą osiągnąć 30 540x Twoim zakładce!

Zbierasz także symbole księżyca w bezpłatnych grach, aby przedłużyć rundę i przejść do drewna lub cegieł. Wszelkie 3 rozproszenia dodadzą 3 kolejnych obrotów i zwiększy bieżący mnożnik przez kolejny 5x. Zbierz 6 rozpraszaczy dla 3 kolejnych darmowych gier i kolejnego 10x mnożnika, podczas gdy wszelkie dalsze rozproszenia dodają 1 dodatkowe spin każdy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność dużego złego mejczyków

Z wystarczająco długą serią spadków i wystarczająco dużym mnożnikiem, możesz wygrać masywne 30 540x swój zakład w rundzie darmowych obrotów. Na najwyższym możliwym stawce 100.00, jest to nagroda w wysokości 3 054 000.00.

Strzeż się jednak, ponieważ wielkie złe megaways megaways to niestabilna gra, w której względna rzadkość wygranych przeciwdziała wysokie średnie wartości nagród. Pamiętaj, aby zagrać na poziomie, na którym możesz wziąć kilka trafień z rzędu. Istnieje długoterminowy procent zwrotu 96.05%, co jest prawie tym, czego oczekujemy od gier o wysokiej wariancji.

Nasz werdykt na temat wielkiego złego megawysu

To fantastyczny dodatek do oryginalnego dużego złego gniazda wilka i jego świątecznej kontynuacji. Dodając popularny system Megaways, masz różną liczbę sposobów wygrania w każdym obrotu, podczas gdy upadki bębn.

To wspaniała gra z uroczą grafiką. Jeśli lubisz kreskówkowe automaty z dużą ilością funkcji, odwiedź świnie i ich nemezis w najlepszych kasynach online, z największymi ofertami bonusowymi powitalnymi.

Megaways Sloty

Ile mogę wygrać, grając w wielki złych megaways?

Wygrane z maszyny do gniazda wielkiego złego wilka mogą potencjalnie osiągnąć rozległy 30 054x Twój całkowity zakład. Jest to możliwe w rundzie bonusowej z mnożnikami wygranych, chociaż jest to kwota teoretyczna, która wydarzy się tylko bardzo od czasu do czasu, jeśli w ogóle.

Czy slot wielki złe megaways ma darmowe obroty?

Tak. Zagraj w wielkie złe megawysy z złym wilkiem i pełni księżyca Symbole rozproszone 11 darmowych spinów. W tej rundzie skorzystasz z rosnącego mnożnika i zbierasz więcej symboli księżyca, aby zbudować jeszcze większy mnożnik przez dalsze obroty.

Jak wygrać, kiedy gram w wielkie złe megaways w megawaysie online?

Wygrasz z dopasowanych symboli na podłączonych bębnach z lewej strony. Dziki symbol Toolbox pomaga, działając jako inni, aby wypełnić luki w ciągłym biegu, jeśli to możliwe. Zwycięskie symbole znikają i wyzwalają kaskady tych powyżej, potencjalnie tworząc nowe zwycięstwa.

Czy mogę zagrać w wielkie złe megaways na telefon komórkowy?

Możesz zagrać w wielkie złe megaways na iPhone'a, iPadzie, Androida i Windows Mobiles w najwyższych kasynach online. Wszystkie funkcje projektowe, bonusowe rundy i opcje zakładów są powszechne w wersji komputerowej i mobilnej gry.

To wielkie złe megaways w automatach online części serii?

Tak to jest. Gnibo wielkiego złego wilka megaways dołącza do oryginalnej wersji gry i Big Bad Wolf Christmas w naszych polecanych kasynach. Te gry są również wyposażone w dodatkowe dzikie świnie i bezpłatne spiny na 5 rolkach i 25 wypłatach.

Jaki jest minimalny zakład na automatach wielkich złych megawaysów?

Możesz zagrać w wielkie złe megawys.20 na każdym obrotu. Jest to łatwa gra do skonfigurowania się tylko kilka kliknięć i możesz wybrać z wielu różnych poziomów zakładów między tym a maksymalnie 100.00.

To wielki złe megaways mejczyki to dobra gra?

Slot wielkiego złego wilka to doskonała gra, która łączy popularny styl i cechy innych w tym zakresie, a następnie dodaje ekscytujący system megaways do miksu. Odwołuje się do szerokiej gamy graczy z wyglądem i rozgrywką.

Czy muszę pobrać grę Slots Big Bad Wolf Megaways?

Nie musisz pobierać slotu wielkiego złego wilka. Najlepsze kasyna są osiągane za pośrednictwem komputerów lub telefonów komórkowych bez żadnych pobierania oprogramowania, dzięki czemu możesz od razu cieszyć się tym i wiele innych gier.

, Który tworzy maszynę do gniazda wielkiego złego megaways?

The Big Bad Wolf Megaways pochodzi od szwedzkiego dewelopera QuickSpin. Inne popularne gry z zakresu QuickSpin to krasnoludy Gone Wild, Sticky Bandits i Golden Glyph.

, Kiedy wydano wielkie złe megaways megaways?

Gnibe megaways z Big Bad Wolf zaczął zdmuchnąć konkurencję 14 września 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Fishin’ Reels
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dangerous Beauty
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
1 Can 2 Can
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Cavern Megaways
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beer Barrel Bash
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Eye of Horus
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sakura Dragon
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shining Hot
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni