Big Bad Wolf graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, bajka

Recenzja automatu online Big Bad Wolf

Big Bad Wolf autorstwa QuickSpin Gaming to wielokrotnie nagradzane miejsce, które przyciąga tak wielu graczy na automatach ze względu na swój tytuł. Wszyscy dorastaliśmy, opowiadając lub słuchając historii o złym wilka i trzech małych świnie. Jednak ich uwaga jest niewiarygodna RTP szczeliny wynosząca 97.34%. Niewiele automatów oferuje tak niesamowite RTP jak ten, który prowadzi nas do następnego punktu: zmienność miejsca. Big Bad Wolf to wysoce niestabilne miejsce, które może dostarczyć do 1300 razy wygrane stawka, a biorąc pod uwagę wygodną gamę bukmacherski. Bez względu na to, gdzie jesteś, w tym momencie możesz uzyskać do niego dostęp i obrócić rolki za pomocą urządzenia mobilnego, poprawiając szanse na więcej wygrania.

Ale slot online Big Bad Wolf nie tylko zapewni Ci świetne nagrody, ale także zapewni najbardziej zabawną i wciągającą rozgrywkę. Podobnie jak narracja, świnie mogą dziać i konfrontować się z wielkim wilkiem. Funkcja tumpingów bajków pomaga im w ich misji, ale wszystkie są beznadziejne, gdy gromadzisz wystarczającą liczbę symboli księżyca i aktywujesz darmowe obroty i wysadzanie bonusowych funkcji domu. Wilk wysadza domy i daje mnożnik 2x, jeśli grasz według jego zasad.

Big Bad Wolf Slot i konfiguracja

Utrzymanie prostych rzeczy to charakterystyczny ruch QuickSpin. Deweloper nie chce, abyś zmarnował czas na obliczenie zakładu na linię lub liczbę monet, które musisz użyć, aby umieścić zakład. Co więcej, nie chce, abyś zawracał sobie głowę za każdym razem, gdy wygrasz i dlatego pokazuje dokładną nagrodę, jaką otrzymujesz w Paytable w Zgodnie z całkowitym zakładem. Ustawienia kontroli gry są takie same na pulpicie i mobilnej wersji gry.

Dlatego będziesz musiał wybrać całkowitą zakład, która wychodzi z 0.25 do 100 punktów, z 13 innymi kwotami pomiędzy. W bieżącym zakładie, kiedy otworzysz wypłatę, zobaczysz wypłaty, tworząc zwycięskie kombinacje.

Mówiąc o tym, zobaczysz karty gry Royals dla najniższych symboli płacących, dostarczając 3x i 4x wypłat za najlepszą kombinację. Symbole o średniej wartości obejmują zabawkę świńską, która daje 8x paliwo, a trzy małe świnie ubrane na zielony, niebieski i różowy daje ci 10x i 12x palika. The Beehive Wild to najlepiej płatny symbol, który daje 40x stawka dla najlepszej kombinacji.

Big Bad Wolf Gamelay i bonusowe funkcje

Zanim zanurzymy się i wyjaśnimy funkcjom, które sprawiają, że ten automat jest wyjątkowy, musimy przejść jeszcze jedną rzecz. Big Bad Wolf Slot Maszyna używa jednej z mechaników najczęściej używanej gniazda, oferując 25 linii wypłat. Będziesz tworzyć zwycięskie kombinacje, lądując dopasowane symbole na tych liniach, kolejno od lewej do prawej strony.

Każda zwycięska kombinacja, którą tworzysz, wyzwala funkcję kołowrotków, która jest reakcją łańcuchową, która powoduje, że zwycięskie symbole znikają, a nowe symbole pojawiają się w pustych przestrzeniach, spadające z góry. Kiedy nie powstają nowe zwycięskie kombinacje, funkcja kończy się. Jednak każda sekunda wygrana, którą tworzysz, zamieni symbole świni w dzikie symbole. Po drugiej wygranej jedna świnia zamienia się w dzikie. Po czwartej wygranej z rzędu dwie świnie zamieniają się w dziczy. Jeśli masz szczęście wylądować na 6 zwycięstw z rzędu, wszystkie trzy świnie zamieni się w dziczy. Masz mały dziki miernik w prawym górnym rogu ekranu, aby utrzymać, ile więcej świni potrzebujesz, aby wylądować, aby je dzikie.

Ale największą rzeczą jest to, że Big Bad Wolf ma regularne rozproszenia dzikiego i wilka. Regularne dzikie zamienniki wszystkich symboli w tworzeniu zwycięskich kombinacji, z wyjątkiem rozproszenia wilka i specjalnego symbolu księżyca. 3 lub więcej rozproszenia wilków wyzwalają 10 darmowych spin.

Pomożesz wilkowi zdmuchnąć domy świni, zbierając specjalne symbole księżyca na ostatniej kołowrotku. Jeśli zbierzesz 3 z tych symboli, wilk wysadzi drewniane dom i dostaniesz 2 dodatkowe spiny. Z 6 symbolami księżyca wilk zniszczy ceglany dom, da ci 2 dodatkowe obroty i mnożnik 2x na następnych wygranych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Gracze szukający wysokiej zmienności, który może zapewnić ich rozrywkę przez długi czas dzięki wciągającej rozgrywce, powinien wypróbować Big Bad Wolf. Gniazdo zostało zaprojektowane z uroczą, wysokiej klasy, kreskówkową grafiką, która idealnie pasuje do motywu, co, nawiasem mówiąc, kibicujemy wilkiem naprzeciwko oryginalnej historii, gdy byliśmy bardziej zainteresowani wygraniem świń. Gra oferuje ponadprzeciętne RTP, 1300-krotne potencjał wypłaty stolików oraz zakres zakładów zamontowany zarówno dla niskich, jak i wysokich rolników.

Jednak QuickSpin ma kolejny szczelinę z nieoczekiwanym akcentem, w którym zwierzę przyjmuje główną rolę. Glory Tiger to 5 gniazda 5, który oferuje potencjał wypłaty odpowiedni dla wysokich obrotów do 12 000 razy udział. Slot przedstawia motyw starożytnego Rzymu, w którym zamiast gladiatorów wygrywających walkę, tygrys bierze trofeum.

I podczas gdy Big Bad Wolf brakuje progresywnego jackpota, dla tych z was, którzy szukają dużych zwycięstw, wypróbuj Dragon Chase Slot, który oferuje podstawową wygraną w grze ponad 1000 razy w stosunku, oprócz progresywnego jackpota, który może osiągnąć 100 000 kredyty.

Sprawdź więcej miejsc z QuickSpin poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Zombie Carnival
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Spectre Estate
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Don Slottione
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Even the Score
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Knight ll
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni