Big Bass Bonanza Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Podwodny, wędkarski

Big Bass Bonanza Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Slot Big Bass Bonanza Megaways z Reel Play and Pragmatic Play to gra o tematyce rybackiej, która była rozgrywana aż do 46 656 sposobów na wygraną. Skrzynki, pływaki i ważki na 6 rolkach, a ty łapiesz duże nagrody z różnych symboli rybnych pieniędzy.

Zwycięskie symbole znikają, a te powyżej upadają, aby wypełnić luki, potencjalnie prowadząc do nowych zwycięstw. Skaczący bas wyzwala do 25 wolnych spinów, podczas których rybak zbiera wszystkie ryby i wcalenia funkcję o rosnącym mnożniku. Możesz wygrać do 4000 razy swój udział w tej grze o wysokiej zmienności, która ma doskonały średni procent zwrotu 96.7%.

Udaj się na wirtualną wycieczkę rybacką i zagraj w automatach Big Bass Bonanza Megaways na komputerze PC, Androida, Windows lub iOS Mobile w naszych najlepszych witrynach kasynowych Pragmatic Play.

Jak grać w slot megaways Big Bass Bonanza

Przezroczyste rolki dają ci przyjemny widok na ocean i animowane ryby płynące przez niego. Spójrz na same rolki, a widzisz kilka ryb, z których każda ma wartość gotówką, dziki symbol rybacki, który może działać jak inni, aby ukończyć wygrane, oraz symbol pieniędzy, który je wszystkie wtapiają.

Emblematy o jasne karty unoszą się na rolkach, wraz z sprzętem połowowym i odkrywasz między 2 a 6 symbolami na każdym kołowrotku. Nad środkową 4 znajduje się pozioma kołowrotek, a ta konfiguracja Megaways różni się liczbą sposobów wygrania w każdym obrotu.

Możesz grać między 0.20 i 100.00 Na naszych najlepszych miejscach online, wybierając zakład za pomocą zakładek plus lub minus po obu stronach przycisku wirowania, a następnie dostosowanie wartości monet i liczby monety do pasowania. To nieco skomplikowany sposób robienia rzeczy, ale zajmuje tylko kilka sekund.

Stuknij przycisk "I", aby zobaczyć, jak różne funkcje rozgrywki, takie jak spadające kołki, praca i ile wygrasz z dopasowanych symboli na sąsiednich bębnach z lewej strony. Land the Float tuż nad wszystkimi 6 rolkami, aby wygrać 50x swój zakład.

Bezpłatne obroty i inne Big Bass Bonanza Megaways Funkcje automatów

System upadku widzi eksplodowanie zwycięskich symboli, a każdy powyżej spadnie, aby wypełnić luki. Jeśli tworzy to nowe zwycięstwa, dostaniesz kolejne upadki i można zobaczyć kilka z rzędu, płacąc wiele nagród za jeden pakiet.

Jeśli symbol rozproszenia basu wyląduje w 3, 4, 5 lub 6 miejscach, przyznaje odpowiednio 10, 15, 20 lub 25 wolnych obrotów. Może teraz pojawić się symbol rybaka, a on pomaga pobrać dodatkowe nagrody z ryb, wnieść rundę i budować mnożniki wygrane.

Zwycięskie symbole ryb nie znikają podczas meczów i zamiast tego spadną na dno rolki. Funkcje losowego dynamitu i bazooka dodają dodatkowe symbole ryb lub smale dmucha, aby pomóc rybakowi zebrać dodatkowe nagrody. Wszelkie symbole rybaka zbierają wartości pieniężne, a także zbierasz tę postać w mierniku. Rybak 4, aby ubiegać się o kolejne 10 wolnych spinów i mnożnik 2x na wygranych. Możesz kontynuować wniesienie bonusowej rundy 2 razy dla 3x, a następnie 10x mnożnik.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane megaways Big Bass Bonanza Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Jeśli zwinącie się w sumie 4000 razy na swoim zakładach w trakcie darmowych gier, runda dobiega końca. Na maksymalnym stawce 100.00, sumuje się do 400 000.00 z Big Bass Bonanza Megaways online.

Jeśli chodzi o gry na automatach, oferuje dużą zmienność, więc bądź przygotowany na stosunkowo rzadkie zwycięstwa, ale wyższe niż przeciętne nagrody. Istnieje hojny średni procent zwrotu 96.7%, co sprawia, że jest to gra, w którą możesz grać dłużej, z mniejszym ryzykiem dla swojego bankrolla.

Nasza wielka basowa megaways z megaways

Czy zakochasz się w wielkim basowym megawaysie haczyka, linii i ciężarze? Z zgubą przy każdej wygranej, różnej liczbie sposobów na odcinki i fantastyczne darmowe obroty, uważamy, że możesz.

Dodatkowe bezpłatne gry z mnożnikami i cennymi symbolami pieniędzy są prawdziwą atrakcją, ale nawet w grach podstawowych, systemie megaways i kaskadowców mogą prowadzić do dużych wygranych. Niektóre grafiki są trochę podstawowe, ale z pewnością nie będzie to przełomowy dla każdego, kto lubi wędkarstwo o ekscytującą rozgrywkę i funkcje.

Sprawdź, czy możesz złapać największe wygrane, grając w tę zabawną grę w najlepszych pragmatycznych kasynach gry i pamiętaj, aby zarejestrować ich hojne oferty bonusowe.

Gry automatów o tematyce zwierząt

Jaki jest system megaways w maszynie do gniazda Big Bass Bonanza?

Gnibo Bass Bonanza Megaways ma różną liczbę sposobów wygrania i zmienia się w każdym obrotu. Między 2 a 6 symbolami może pojawić się na dowolnym kołowrotku, dając ci do 46 656 sposobów, a przy większej liczbie symboli łatwiej jest wygrać.

Ile mogę wygrać, kiedy gram w grę na dużym megawaysie Bass Bonanza?

Maksymalna nagroda z megaways Big Bass Bonanza jest ustawiona na 4000 razy większy zakład, czyli 400 000.00 na najwyższym pakiecie. Możesz trafić w ten cel podczas rundy bonusowej, chociaż funkcja kończy się, jeśli zostanie osiągnięta.

Jaki jest minimalny zakład na spin gniazda wielkiego basu Bonanza?

Możesz zagrać w automat do gniazda Big Bass Bonanza.20 na każdym obrotu. Istnieje wiele opcji między tym a maksymalnie 100.00 i możesz wybrać poziom do odpowiadania w sekundach.

Czy gniazdo Megaways Big Bass Bonanza ma darmowe obroty?

Tak. Podczas Big Bass Bonanza Megaways Funkcja bezpłatna spins, symbol rybacki zwiera się na wartości pieniężne ryb i zbiera się w mierniku. Gdy masz 4 rybaków w liczniku, zarabiasz więcej darmowych spin.

Jakie są funkcje dynamitu i bazooka gniazda megaways Big Bass Bonanza?

Jeśli rybak pojawia się podczas bezpłatnych gier, bez obecnych symboli ryb, funkcja dynamitu może losowo dodawać ryby do rolki, a funkcja Bazooka usuwa wszystkie symbole, aby wywołać upadek.

Jaka jest najlepsza aplikacja do automatów do gier?

Niektóre zoptymalizowane mobilne kasyna oferują aplikacje do pobrania, które instalujesz na swoim urządzeniu. Przeczytaj nasz przewodnik po najlepszych aplikacjach, aby zobaczyć, gdzie możesz zagrać w gniazdo Megaways Big Bass Bonanza po kliknięciu lub 2 na ekranie mobilnym.

Jakie gry są podobne do gniazda Big Bass Bonanza Megaways?

Gry o podobnym stylu do wielkiego basowego megaways online gier online obejmują rybak szał jackpot król z planów, łowienia na alasce przez mikrogaming i Golden Fick Tank 2 Gigablox, który pochodzi z Yggdrasil.

Gdzie mogę zagrać w grę w grę na megaways Big Bass Bonanza?

Znajdziesz Big Bass Bonanza Megaways Machine na najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych. Te zatwierdzone strony mają ogromny wybór gier, bonusów i innych.

Kiedy wydano gniazdo Big Bass Bonanza Megaways?

Maszyna gniazda Big Bass Bonanza Megaways została uruchomiona w wersjach komputerowych i mobilnych 18 listopada 2021.

, Który tworzy maszynę do gniazda Big Bass Bonanza?

Big Bass Bonanza Megaways pochodzi z gry w kołowrotek i pragmatycznej gry. Inne gry z tego partnerstwa to Book of Kingdoms, Dragon Hot Hold and Spin oraz Emerald King. Sprawdź je w najlepszych kasynach.

Powiązani partnerzy kasyna

WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Angler
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Brazilia
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tiger's Claw
RTP:
95.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red White Blue 7s
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Highlander
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Cats
RTP:
94.93%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni