Big Juan graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
520 000 $.00
Motyw:
Meksyk

Recenzja automatu online Big Juan

The Big Juan Slot to jasna i kolorowa gra o tematyce meksykańskiej z Pragmatic Play and Wild Streak Gaming. Chilli, Chihuahua w sombrero i śmiech Juana w pełnym tradycyjnym stroju należą do żywych symboli tego 5-z-linowego, 40-liniowego automatu, w które można grać na komputerach PC i telefonach komórkowych w niektórych z najlepszych kasyn online.

Możesz dołączyć do uroczystości z dodatkowymi funkcjami, takimi jak symbole, które przekształcają się w dzikie, oraz ekscytującą rent. Zagraj na maksymalnym stawce, aby wygrać imponujące 520 000.00. Możesz wyzwolić dodatkowe respiny i wzmocnienia nagród z tej satysfakcjonującej funkcji.

Big Juan to wysoce niestabilna gra, ale jest doskonały średni powrót do procentowego procentowy 96.7%, co z pewnością rekompensuje wszelkie luki między zwycięskimi spinami.

Jak grać w wielki automat Juan

Muzyka Mariachi gra jako symbole kart w stylu meksykańskiego, Dapper Dog, Beautiful Senorita i sam Juan kręci się z 5 kołowrotkami. Pragmatyczna gra i dzikie grę uchwyciły żywą atmosferę meksykańskiej fiesty i wygląda odpowiednio jasno i wesoły na komputerach PC, Androida, Windows i iOS.

Juan pojawia się także z boku kołowrotków, a ten animowany facet jest tak stereotypowo meksykański, jak to możliwe, z ogromnymi wąsami, nadmiernie wielkości kapeluszem i jasnozieloną kurtką, aby dopasować jego pistolety i bandolier.

Spójrz poniżej siatki symboli 5x4, do standardowych pragmatycznych elementów sterujących zabaw. Kliknij zakładki plus lub minus, a następnie użyj słupków suwakowych, aby ustawić poziom zakładu od minimum 0.40 do maksymalnie 200.00 na spin. Przycisk Autooplay umożliwia obrócenie rolki do 100x, chociaż musisz ustawić limit strat przed aktywacją tego trybu, a "ja" na elementach sterujących zabiera Cię do dużego wypłaty juan.

To gra 40-liniowa i aby wygrać, musisz zobaczyć co najmniej 3 przykłady tego samego symbolu po lewej stronie. Dzikie chilli pomagają, działając jako inne, gdy tylko jest to możliwe, a także płacą najwyższe nagrody 12.5x stakon, gdy chilli wypełnia linię bez zastąpienia czegokolwiek innego.

Respins, jackpots i inne big juan funkcje

Możesz przekształcić dowolne symbole w dodatkowe dziki w funkcji dzikiego przełącznika. Jeśli co najmniej 6 dopasowanych symboli pojawia się jednocześnie na kołowrotkach 2 i 4, niezależnie od tego, czy są w wygranej, czy nie, po zapłaceniu jakichkolwiek nagród zamieniają się w dzikie chilli, aby uzyskać drugą szansę wygranej.

Jasno kolorowy symbol Pinata w 3, 4 lub 5 miejscach przyzna odpowiednio 10, 12 lub 15. Czaszki zmieniają się na układ 3x3, z dwoma bonusem z jednego rzędu po prawej stronie, a torba pieniężna blokuje się w środkowej pozycji sieci gier.

Następnie kołowrotki odpowiadają tylko z monetami, dodatkowymi symbolami spinu lub pojawienia się emblematów jackpot. Wszystkie monety mają wartości gotówkowe, a jeśli na bębnie bonus pojawi się symbol wygranej, zbierasz te nagrody w metrze po lewej stronie.

Możesz także zebrać mini, mniejsze, major i wielkie jackpoty po 12.5x, 50x, 250x i 2500x stawkę. Zwiększ symbole bonusowego kołowrotka Dodaj wartości monety do torby gotówkowej na środku, a dodatkowe symbole spinów robią dokładnie, jak to brzmi, jakby one. Po zakończeniu respins twierdzisz, że kwota zbudowana w mierniku, chociaż nie możesz się przywrócić tej rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane maszyna do gniazda Juana, średnie zwroty i zmienność

Wygrane są ograniczone do 2600x twojego zakładu lub 520 000.00 Jeśli grasz na maksymalnym stawce 200.00. Możesz trafić w ten cel w rundzie respins dzięki zwycięstwu Grand Jackpot i Monety, ale funkcja kończy się po osiągnięciu.

Pragmatyczna liczba gier W dużym gnieździe Juan na 5/5 w ich własnej skali zmienności i istnieje doskonały średni procent zwrotu 96.7%.

Nasza duża ocena automatu Juana

Big Juan Slot z pewnością rozjaśni się każdego dnia, z żywą kolorystyką i żywą ścieżką dźwiękową. Funkcja Wild Chillis and the Wild Switch może pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji w grach podstawowych, ale wiele akcji powstrzymuje się za ekscytującą funkcję respins.

Po uruchomieniu masz gwarancję wygranej i ekscytujące jest obserwowanie, jak wartość nagrody gromadzi się w mierniku. Dołącz do imprezy i zagraj w automatach Big Juan na najwyższych miejscach online w automatach.

Inne pragmatyczne gry w automaty do gry

Gdzie powinienem grać na duży automat Juan?

Pozyskliśmy najlepsze kasyna online, w których możesz zagrać w duży gniazdo Juan. Te strony mają hojne oferty bonusowe powitalne, fantastyczną gamę gier, stół i gier karciane.

Jaka jest funkcja dzikiego przełącznika dużego slotu Juan Online?

Jeśli zobaczysz co najmniej 6 przykładów tego samego symbolu na rolkach 2 i 4 dużego gniazda Juana, wyzwalają funkcję dzikiego przełącznika. Symbole przekształcają się w dzikie chilli, które mogą działać jak inne, aby pomóc w zakończeniu zwycięskich kombinacji.

Jak lotny jest duży gniazdo Juan?

Big Juan Slot Maszyna ma wysoki poziom zmienności, a deweloper ocenia go na 5/5. Oznacza to, że możesz spodziewać się dłużej niż średnie przebiegi utraty spin.

Ile linii płac ma duży gniazdo Juan?

To jest 40-liniowy gniazdo, w którym masz 40 zdefiniowanych ścieżek biegających od lewej do prawej przez kołowrotki. Dowolne dopasowane symbole 3, 4 lub 5 na linii wypłaty maszyny do gniazda Juan w grach podstawowych wystarczą do wygranej.

Czy duży automat Juan ma jackpot?

Big Juan Slot ma 4 stałe jackpoty, które można wygrać podczas funkcji premii respins. Mini jest wart 12.5x twój zakład, a małoletnia płaci 50x. Wygrywasz 250x z głównego jackpota i 2500x, jeśli wylądujesz nagrodą Grand Jackpot.

Jaka jest maksymalna wypłata big Juan Darmowe Gry Online?

Możesz wygrać w sumie 2600 razy swój zakład podczas respimy. Grać na najwyższym możliwym stawce 200.00 na spin, który wyzwala rundę, aby wygrać nagrodę w wysokości 520 000.00 z dużego automatu Juan. To trochę mniej niż wiele innych gier o wysokiej zmienności.

Czy są jakieś duże kody promocyjne maszyny do gniazda Juana?

Kasyna online od czasu do czasu oferują specjalne kody promocyjne, których można użyć do gry w wybrane gry. Sprawdzaj nasze zatwierdzone witryny, aby sprawdzić, czy możesz zagrać w duży gniazdo Juan za pomocą jednego z tych kodów.

Jakie gry są podobne do dużego miejsca na Juan?

Sloty online podobne do gry Big Juan Slots to Extra Chilli z wielkich gier, Willys Hot Chilli od Netent i Wild Chapo z relaks. Znajdziesz te wszystkie i więcej w najlepszych kasynach.

, Który tworzy duży gniazdo Juan online?

Big Juan Slot pochodzi z pragmatycznej gry, we współpracy z Wild Streak Gaming. Inne popularne automaty od tych samych dostawców to Amazing Money Machine, Lucky Lightning, Temujin Treasures i Dragon Power.

Kiedy wydano duży automat Juan?

Możesz cieszyć się akcją o tematyce meksykańskiej dużego gniazda Juana na komputerze lub telefonie komórkowym od 4 listopada 2021.
Wolf Moon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Beverly Hillbillies
RTP:
96.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz Slot Review
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Moon Princess
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sam on the Beach
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Power Plant
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski