Big Robbery graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
900 000 $.00
Motyw:
Gliniarze i rabusie, akcja/przygoda

Recenzja automatów online dużych rabantów

Możesz odejść z wielkimi nagrodami, jeśli zdecydujesz się zagrać w dużą maszynę do gniazda napadu. Ta novomatyczna gra jest średniego i wysokiej zmienności, a RTP uśredniono na poziomie około 95%. Wielki automat do rabunku ma 5 rolek, 3 rzędy, 9 regulowanych linii płacowych i uroczy motyw kryminowy. Gra zawiera 13 unikalnych symboli 3D, które świetnie wyglądają na wszystkich ekranach urządzeń, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, tablet czy ekran mobilny.

Dołącz do tego ekscytującego napadu, a możesz po prostu mieć szczęście i ukraść drogę do 900 000 monet. Będziesz miał wiele pomocy, aby pomóc ci polubić dzikich rabusiów, rozproszone bezpieczne klucze, darmowe spiny i ekscytujące rundy bonusowe. Te unikalne rundy bonusowe mają wiele zabawnych nagród bonusowych. Mamy Cię pokryte wszystkimi potrzebnymi informacjami. Kontynuuj czytanie dla naszego wszystkiego, co musisz poznać duży przewodnik po automatach.

Big Rabbery Darmowe Gry Online i rozgrywka

Big Rabbery Slot Machine oferuje uroczy projekt motywu 3D składający się z uroczego krajobrazu miasta. Duży księżyc w pełni unosi się na nocnym niebie, oświetlając przytulne domy i drzewa pod rolkami. Błyszczące czerwone kabriolety, podczas gdy siatka 5x3 mieści się różnorodne unikalne symbole 3D. Symbole te obejmują duet uwodzicielskich kobiet, groźne funkcjonariuszy policji i sprytnych rabusiów banków. Ta gra może wprowadzić całkowitą kwotę 900 000 monet w jednym spinu. Podobnie jak większość gier automatycznych Novomatic, duży automat do rabunku jest łatwy do skonfigurowania i jest idealną grą dla graczy na dowolnym poziomie umiejętności. Aby rozpocząć grę, po prostu sprawdź wszystkie elementy sterujące poniżej rolki.

Możesz zapoznać się z 13 różnymi symbolami przed rozpoczęciem gry. Wielki automat do napadu zawiera więcej symboli niż większość innych gier automatycznych. Aby sprawdzić każdy z unikalnych symboli, po prostu uzyskaj dostęp do menu, co pozwoli otworzyć wypłatę. Wszystko, co pozostało do wybrania kwoty zakładu i liczby linii płacowych, które chcesz aktywować. Użyj opcji "linii", aby wybrać aktywację w dowolnym miejscu od 1 do 9 różnych linii wypłat. Ta opcja pozwala jeszcze bardziej zwiększyć kwotę zakładu. Następnie użyj opcji "BET", aby wybrać zakład, zaczynając od minimum 9 punktów. Możesz dostosować swój zakład do każdej z linii wypłat, które zdecydujesz się aktywować. Możesz obrócić rolki na dużym gnieździe napadu, aby uzyskać zdrowe maksimum 4500 punktów na spin. Jeśli jesteś graczem o wysokiej walce, będziesz zadowolony z tej dużej maksymalnej kwoty zakładu. Po ustawieniu preferowanej linii i kwoty zakładu możesz nacisnąć kartę "Start". Masz również swobodę aktywacji funkcji automatycznych spin.

Dla graczy, którzy lubią łatwość, wygodę i prostotę gier mobilnych, koniecznie sprawdź wielką grę na automatach mobilnych. Gra mobilna jest kompatybilna na wszystkich urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że możesz zagrać w wielkie gniazdo rozboju na dowolnym urządzeniu mobilnym, w tym na urządzeniach iOS i Android. Jest nawet dostępny na tablecie lub urządzeniu iPad. Gra mobilna zawiera wszystkie te same funkcje, a także wyjątkowa i ekscytująca różnorodność bonusowych rund. Duży automat do napadu zawiera kolekcję ekskluzywnych rund bonusowych, których nigdzie indziej nie doświadczycie. Sprawdź to z przeglądarki internetowej urządzenia mobilnego w dowolnym miejscu, w dowolnym momencie.

Duże rabunek Bezpłatne obroty bonusowe i klucze bonusowe

Aby strzelić gola podczas tego napadu, wszystko, co musisz zrobić, to poczekać, aż dopasowane symbole pojawią. Te kombinacje zaczynają się, gdy 3 lub więcej pasujących symboli łączą siły razem. Istnieją 4 różne symbole przedstawiające rabusiów, strażników i policjantów. Każda z tych unikalnych postaci może nagrodzić do 10 000 monet. Symbole, w tym torba gotówki i duet uwodzicielskich kobiet, mogą zarobić do 12 500 monet. Do 25 000 monet jest do zdobycia kombinacji pistoletów lub gier automatycznych, a ogromne 40 000 monet zostanie nagrodzone, jeśli uda ci się dotrzeć do czerwonego samochodu ucieczki. Jeśli dotrzesz do sejfu, zostaniesz nagrodzony szterlingiem 75 000 monet.

Dziki symbol ma moc odblokowania nagrody jackpota, która ma łącznie 900 000 monet. Możesz wygrać tę nagrodę Jackpot, lądując razem 5 dzikich symboli na kołowrotkach. Dziki mogą również pomóc w tworzeniu innych zwycięskich kombinacji, stojąc w grze innych symboli w grze. Rozproszone klucze bonusowe mogą odblokować wypłaty osiągające do 450 000 monet. Landing 3 lub więcej rozproszonych kluczy bonusowych spowoduje również zestaw unikalnych rund bonusowych z darmowymi spinami bonusowymi. Te ekskluzywne rundy bonusowe dodają unikalnego aspektu gry, a także generowanie niekończących się ilości zabawy. Gry bonusowe obejmują różnorodne gry zgadywania, a także ekscytujące super bonus oferujące świetne nagrody bonusowe, choć brakuje mu darmowych obrotów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Po co wybrać duży napad i kolejna sugestia automatu

Big Rabbery by Novomatic to świetna gra dla graczy szukających czegoś wyjątkowego i innego. Gra ma średni poziom zmienności, jednocześnie oferując wypłaty, które mogą osiągnąć do 900 000 monet w jednym obrotu. Temat ma uroczy i atrakcyjny wizualnie projekt z różnymi zabawnymi i unikalnymi symbolami 3D. Możesz postawić na solidne 4500 punktów na tę 5 kołowrotek, 3 wiersz, 9 Payline. The Big Rabbery Slot to zabawna i wyjątkowa gra wypełniona szybką rozgrywką. Warto sprawdzić, aby doświadczyć zabawnej różnorodności ekskluzywnych rund bonusowych. Te bonusowe rundy oferują coś nieco innego niż standardowa rozgrywka większości innych tytułów automatów.

Możesz spróbować szczęścia w innych grach o tematyce napadowej. Sprawdź nalot bankowy, który oferuje do 25 linii płac. Możesz także wygrać niektóre epickie nagrody w gnieździe krakersa banku. Pamiętaj, aby zbadać naszą listę najlepszych kasyn online, aby znaleźć szeroki wybór gier na automatach novomatycznych.

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bells on Fire
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sushi Bar
RTP:
97.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Wilde and the Pyramids of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Arabian Nights
RTP:
96.25%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Princess
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni