Birds of Wonder graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
240 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Recenzja automatów online ptaków Wonder Online

Ptaki były inspiracją dla wszystkich programistów, ponieważ są to jedne z najpiękniejszych stworzeń na świecie. Poza wyglądaniem oszałamiająco śpiewają też. Możesz zostać na zewnątrz, pod drzewem i na zawsze cieszyć się ich wesołą piosenką. Gry High 5 stworzyło automat, który przedstawia kilka różnych gatunków ptaków. To hipnotyzujące gniazdo z pastelowymi kolorami. Birds of Wonder to interesujące wydanie dewelopera. Istnieje 30 linii płacowych i możesz aktywować funkcję gry MultiwayExtra i zagrać w nią 1024 sposobów wygrania. Dzięki Wilds, rozproszonom i tej specjalnej funkcji, oprócz bezpłatnych spin.

Jak grać w ptaki z cudownego miejsca online

Birds of Wonder jest dostępne na każdym urządzeniu, w tym urządzeniu iOS i Android. Niezależnie od urządzenia, dostarcza wyraźną, czystą grafikę i projekt w stylu graficznym we wszystkich najlepszych miejscach online. Pod rolkami znajdziesz pole konfiguracji zakładu. Możesz postawić na od 1 do 30 linii płacowych od 0.01 do 240 punktów na spin. Jednak pole "+funkcja" umożliwia granie na 1024 sposoby. Przycisk znaku zapytania otwiera wypłatę. Symbol ze słowem ptaków jest dziki. Piękny kwiat to rozproszenie. Symbole dają różne wypłaty podczas gry podstawowej i dwóch specjalnych funkcji.

Na koniec zobaczysz przycisk głośnika, w którym możesz włączyć lub wyłączyć dźwięki w automatach ptaków w cud. Możesz zagrać w 25 autospinach, ale jeśli wolisz, zawsze możesz samodzielnie obrócić rolki, naciskając niebieski przycisk spinu.

Funkcje ptaków w cudownym cudownym obroty

Podczas gry podstawowej, bez gry Multiwayextra, najlepiej płatny ptak daje 5000.00. Podczas bezpłatnych spinów i dzięki aktywnej gry MultiwayExtra te wypłaty znacznie się zmniejszają. Najlepiej płatny ptak daje 400.00, potem dwa pozostałe dają 300.00 i 150.00, pióra 80.00 i 75.00 i karty do gry 30.00 dla najlepszych kombinacji. Dzikie zamienniki wszystkich symboli zakazują rozproszenia, gdy ląduje na rolkach 2, 3, 4 i 5. Nie może wylądować na pierwszej kołowrotku.

Rozproszenie pomaga wyzwolić wolne obroty. Musisz wylądować 2 lub więcej rozproszeń w dowolnej pozycji na kolumnie 3, aby uruchomić bezpłatne spiny. Z 2 rozproszonami otrzymujesz 10 darmowych spin. Z 4 lub 5 rozproszonymi, otrzymujesz 20 darmowych spinów! Ale to nie wszystko. Jeśli podczas bezpłatnych obrotów lądujesz 2 lub więcej rozproszeń na dowolnej pozycji na trzecim kołowrotku, otrzymasz dodatkowe darmowe spiny. Liczba dodatkowych darmowych spinów jest taka sama, jak liczba darmowych spinów, które początkowo wygrałeś. Maksymalnie, jaki możesz wyzwolić, to 130 darmowych spinów!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ptaki Wondaya maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Gry Birds of Wonder przez High 5 Games ma RTP 94.90% i oferuje rozgrywkę średnio wariancji. Największa oferta jest szterling 240 000.00.

Birds of Wonder Werdict i podobne automaty online

Jeśli. Jeśli chodzi o wypłaty, jedna zwycięska kombinacja z najlepiej płatnym symbolem ptaków może dostarczyć 50 000.00 kredytów. Ponieważ jednak możesz wyzwolić maksymalnie 130 darmowych spinów, ta wygrana może pojawić się dość często. Wyobraź sobie, że zarabia na każdym z 20 darmowych spinów, które możesz wywołać, lądując 4 rozprasza? Oznacza to, że możesz wygrać 240 000.00!

Jeśli szukasz kolejnego pięknie zaprojektowanego automatu, wypróbuj Big Dragon Lounge. Oferuje bezpłatne spiny, dzikie, tajemnicze symbole i mnożniki do 28x! Innym miejscem, które polecamy przy świetnych wypłatach, jest Bear Mountain. Gniazdo może dostarczyć 300 000.00 w jednym spinu. Naprawdę warto spróbować, więc jeśli nadal jesteś niezdecydowany, zagraj kilka rund we wszystkich trzech grach automatów. Każdy z nich jest wyjątkowy na swój sposób.

Blood Moon Wilds
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jammin Jars
RTP:
96.83%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
2 Million B.C.
RTP:
91.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Drill That Gold
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lightning Gems
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni