Birds On A Wire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Thunderkick
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
10 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Thunderkick Birds w przeglądu automatu online

Jedna z najbardziej niestabilnych gier w katalogu online Thunderkick, ptaki na drucianym miejscu zostały zbudowane dla graczy, którzy nie boją się ryzykować.

Oprócz eksplodujących symboli, ten gniazdo ma również bezpłatną bonus spinów z funkcją "Inwinicty Spin" Thunderkicka oraz kilka mnożników wygranych wysokiego napięcia, które mogą zwiększyć wypłatę kilkanaście razy. A wszystko to jest oferowane w gładkim i zoptymalizowanym mobilnym pakiecie, który możesz cieszyć bez względu na to, jakie urządzenie zdecydujesz się użyć.

Jak grać w ptaki na gniazda drucianego

Gra ptaków na drucie Thunderkicka jest naprawdę prosta, ponieważ gniazdo używa minimalistycznego zestawu elementów sterujących, aby ułatwić sprawę. Zanim zaczniesz się spinować, musisz tylko kliknąć przycisk układu na dolnej prawej, aby wybrać udział. Istnieje 14 rozmiarów zakładów, które możesz wybrać, od minimum 0.10 punktów za rundę do 100 kredytów. Wybierz zakład, z którym czujesz się komfortowo, a następnie skorzystaj z elementów sterujących instrukcji lub automatycznego spinu, aby zacząć grać na prawdziwe nagrody pieniężne na najlepszych witrynach kasyn online.

Pomimo szczeliny ma minimalny zakład 0.10 punktów, nadal daje w sumie 17 stałych linii płacowych, na których można zbierać nagrody. Każdą linię płac można znaleźć w płatności, która jest ukryta pod przyciskiem na lewym dolnym lewej stronie. Paytable to miejsce, w którym znajdziesz również wyjaśnienia na temat funkcji bonusowych, ale także symboli i ich nagród. Gra ma w sumie osiem symboli, z których wszystkie płacą w kredytach. Najmniej dochodowe symbole mogą zapłacić 0.10-3x Twój zakład na sekwencję, podczas gdy najcenniejsze ikony mogą zapłacić do 200 razy. Są to jednak tylko nagrody pierwszego poziomu, które można dalej zwiększyć dzięki specjalnym kaskadowym rolkom i mnożnikom wypłat.

Dla graczy, którzy lubią grać w automatach w ruchu, Thunderkick oferuje przyjazną mobilną wersję gry, którą możesz cieszyć zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android. Gniazda mobilna ma te same elementy sterowania, które otrzymujesz podczas korzystania z komputera, w tym automatyczne sterowanie odtwarzaniem, tylko przyciski są umieszczane w różnych obszarach ekranu.

Ptaki na drucianych cechach i darmowych spinach

Podobnie jak większość automatów, ptaki na gnieździe z drutu zapłacą za każdą sekwencję trzech lub więcej identycznych symboli, które zbierasz na linii wypłaty, od lewej do prawej. Oprócz Wilds, które mogą zastąpić i płacić do 200 -krotnego udziału, inne ikony, które chcesz zebrać, grając za prawdziwą gotówką, byłyby zielone, różowe i brązowe ptaki, które oferują najlepsze wypłaty do 6x, 8x i 12 -krotnie Twój udział w sekwencji. Jeśli uważasz, że te nagrody nie są zbyt atrakcyjne, to tylko dlatego, że nie rozważałeś kaskadowych mechaników rolek.

Podobnie jak w innych grach z podobną mechaniką, ptaki na drucie Thunderkick automatycznie eksplodują wszystkie symbole, które są częścią zwycięskiej sekwencji i zastępują je nowymi ikonami, które spadają z góry. I za każdym razem, gdy występuje eksplozja symboli, miernik mnożnika jest również aktywowany w celu zwiększenia każdej nagrody, która następuje po pierwszej wygranej. Jeśli uruchomisz trzy zwycięstwa z rzędu, możesz skończyć z wypłatami, które są mnożone przez 3x. Dotychaj jednak darmowej gry spins, a otrzymasz jeszcze większe wzmocnienia nagród.

Możesz aktywować wolne spiny, zbierając trzy lub więcej specjalnych symboli rozproszenia. Gniazdo da ci premię 10 bezpłatnych spinów z opcją otrzymania 2 kolejnych spin. W przypadku jeszcze większej liczby nagród bonusowych darmowe spiny używają również kaskadowych bębnów, ale z mnożnikami wypłaty, które zaczynają się od 4x i wzrosną do 20x. A kiedy wszystkie bezpłatne obroty zostaną rozegrane, automat aktywuje funkcję "Spin InWinity", która będzie się odwrócić, dopóki nie otrzymasz jeszcze jednej premiowej wypłaty.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ptaki na maksymalnej wygranej, RTP i zmienności

Jako gra o wysokiej wariancji, ptaki na drucie wiąże się z większym ryzykiem niż zwykła maszyna do automatów, ale oferuje również większe nagrody, gdy grasz za prawdziwą gotówką w najlepszych kasynach online, które stanowi jackpot na 9 000 razy w Twoim pakiecie lub 900 000 Kredyty na max zakład. Jeśli jesteś doświadczonym graczem o smaku niestabilnych automatów, ta gra zaoferuje wiele emocji i nagród z uczciwym powrót do gracza (RTP) 96% i solidnym wskaźnikiem trafień 26.1%.

Ptaki w wyścigu drucianym i podobne miejsca online

Ptaki na drucie jest zdecydowanie jednym z najbardziej ekscytujących produktów Thunderkick, ale nie jest to automat dla wszystkich, ponieważ wysoka zmienność nie będzie dla wszystkich. Jeśli szukasz swobodnego automatu, musisz szukać gdzie indziej.

W przypadku graczy, którzy nie lubią ryzykownych automatów, Thunderkick ma również świetne automaty do niskiej zawartości, takie jak Babushkas i gniazdo explosivo Esqueleto, które również oferują kaskadowe bębny i mnożniki wygrywają. A jeśli lubisz automaty z bardziej zrównoważoną stawką wypłaty, możesz zamiast tego sprawdzić świątynię Jaguar lub rakierzy McFry i Slots Flame Busters. Aby uzyskać jeszcze więcej gier ze studia, odwiedź niektóre z naszych zalecanych kasyn online, w których dziesiątki najlepszych automatów i hojnych premii powitalnych czekają na wszystkich nowych członków.

HippoPop
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starmania
RTP:
97.87%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Red Hot Volcano
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dreamzone
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thunderstruck Wild Lightning
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Twin Spin
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni