Birds! graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
830 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja

Ptaki! Recenzja automatu online

Oferując uroczą i wciągającą prezentację oraz wyjątkowy sposób płacenia nagród, które opierają się na brakach wynagrodzeń, ptakach! to gra, która może rozmawiać zarówno z zwykłymi graczami, jak i początkującymi graczami. Połącz niektóre ptaki tych samych piór, aby utworzyć duże klastry na ekranie, a możesz wygrać prawdziwe wypłaty pieniędzy do 13 650 monet na klaster!

Oprócz niektórych hybrydowych mechaników płacowych klastrów, ptaki! jest również wyposażony w wypróbowaną i przetestowaną funkcję betsoft, ale także bezpłatny bonus spinów, który gwarantuje szereg zwycięskich obrotów. A ponieważ jest on dostępny na dowolnym rodzaju urządzeniu, w tym smartfonach, to miejsce da ci szansę na cieszenie się tymi funkcjami i unikalną rozgrywką, niezależnie od lokalizacji.

Jak grać w ptaki! Slot online

Jak możesz zgadnąć z jego wyglądu, ptaki! Betsoft jest skierowany do graczy rekreacyjnych i początkujących i naprawdę łatwo jest grać. Twoja sesja gry zaczyna się od wyboru rozmiaru zakładu, który jest określony przez wartość monety i sterowanie poziomem BET po lewej stronie. Te elementy sterujące pozwalają dostosować swój udział w budżecie na odtwarzanie i ustawić go w dowolnym miejscu od minimalnego zakładu 0.25 punktów do bardzo wysokiego zakładu w wysokości 250 punktów na spin.

To, co niezwykłe w tej grze w automatach, to nie tylko, że nie ma ona linii płacowych, ale także że płaci za symbol. Każdy dopasowany symbol w sekwencji płaci z góry określoną nagrodę, która jest podawana w monetach i wzrasta, gdy zwiększasz poziom BET. Jeśli grasz o prawdziwe pieniądze z pierwszym poziomem zakładów, będziesz mógł wygrać nagrody 2-182 monet za symbol, co daje maksymalną wygraną 2730 monet na sekwencję (182 symbole monet x 15 jako najwyższa sekwencja). Pompuj poziom BET do maksymalnie pięciu, a wypłaty wzrosną do 13 650 monet na spin. I to jeśli nie weźmiesz pod uwagę funkcji kaskadowania, co może dodać o wiele więcej gotówki do twoich wypłat.

Jeśli lubisz grać w kasyna online, ptaki! Występuje również w bardziej kompaktowej, zoptymalizowanej mobilnej wersji, którą możesz odtwarzać na wszystkich urządzeniach, które działają na systemach operacyjnych iOS lub Android. Zrozumiałe jest, że na ekranie jest mniej elementów sterujących podczas przełączania na urządzenie mobilne, a gniazdo zapewnia łatwy dostęp.

Ptaki! Funkcje i darmowe spiny

Jedną naprawdę interesującą rzeczą w tym automatu jest to, że zawiera ona niezwykłą mechanikę. Zamiast płacić za pasujące symbole na linii płac, to miejsce to"Gra reakcji łańcuchowej" To opłaca za wyzwalane reakcje na ekranie. Mieszanka między"Klaster płaci" I kaskadowe bębny mechaniki, funkcja reakcji łańcuchowej opłaca się, gdy zbierasz trzy lub więcej pasujących symboli ptaków na ekranie, które dotykają poziomo lub pionowo, ale nie po przekątnej.

Za każdy składający się klaster, który tworzysz, gniazdo zapłaci nagrodę za symbol, a następnie usunie zwycięskie symbole, aby zastąpić je nowymi świeżymi ikonami, dając drugą szansę na wygranie pieniędzy bez naliczania czegokolwiek dodatkowego. A kiedy wszystkie wygrane zostaną wypłacone, będziesz mógł również zwiększyć swoje wygrane za pomocą funkcji podwójnej. Dostępne przez"Podwójnić się" Kontrola na ekranie ta funkcja jest prostą grą w rzucaniu monet, która pozwala wprowadzić 100% lub 50% wypłaty, aby ją podwoić, wybierając"głowy" lub"ogony".

Kolejną rzeczą, która zdarza się, gdy zbierasz wypłatę, jest to, że gra wypełnia specjalny miernik lotu po lewej stronie. Zbierając wiele kolejnych zwycięstw, możesz wypełnić ten miernik, aby wygrać niektóre z darmowych bonusów spin. Uzyskaj cztery sześć zwycięstw z rzędu, a możesz wygrać tylko bonus 8-20 darmowych spin!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Ptaki! Werdykt i podobne automaty online

Niezupełnie złożony automat, ptaki! Najlepiej nadaje się do graczy, którzy lubią proste i swobodne automaty lub graczy, którzy są nowicjuszem w graniu. Jak większość gier z Betsoft, ptaki! to średnia maszyna do gnicia zmienności, która nie jest zbyt ryzykowna ani zbyt opłacalna, dając graczom szansę na zebranie obu mniejszych wypłat, które utrzymają je w grze dłużej, a także wyższe nagrody, które sprawi, że automat będzie warty czasu czasu. Zrozumiałe jest, że współczynnik trafień jest również wyższy niż w naprawdę niestabilnych automatach, co daje mnóstwo wyzwalanych wygranych podczas sesji.

Jeśli jednak nie jesteś fanem nisko płatnych gier automatycznych i wolisz większe ryzyko, aby uzyskać znacznie lepsze nagrody, Betsoft ma również kilka świetnych automatów o wysokiej zawartości, do zaoferowania. Jeśli chcesz kolejnego prostego automatu, ale taką, która oferuje niestabilną rozgrywkę, możesz wypróbować Great 88, który zawiera 30 pensji, cztery gry bonusowe i jackpot bonusowy, który może wynosić do 1 000 000 punktów. Kolejnym doskonałym wyborem byłoby wypróbowanie oszałamiającego szczelinu Fire amp; Steel, który jest wyposażony w darmową bonus Spins Sticky Wilds i wypłaty do 138 500 monet na spin. Odwiedź niektóre z naszych zalecanych witryn internetowych, aby wypróbować dowolny z tych automatów i więcej świetnych gier automatycznych od innych dostawców oprogramowania, a możesz również kwalifikować się do niektórych pękniętymi promocjami powitalnymi.

Powiązani partnerzy kasyna

Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Diablo Reels
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cosa Nostra
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Hot Offer
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Trump It Deluxe
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Run Mega Jackpots
RTP:
92.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki