Bison Battle graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
5 000 000 $.00
Motyw:
Native American, Wildlife

Bison Battle Darmowe Gry Online Recenzja

Orły, wilki i niedźwiedzie należą do dzikich zwierząt, które pojawiają. Te warczące stworzenia dzielą ziemię z symbolami dzikich żubrów i emblematami rozproszenia żubra. Znajdź mieszankę symboli żubrów, a one wywołują natychmiastowe wygrane lub jedną z 2 bezpłatnych funkcji gier, z lepkimi dzikimi, mnożnikami lub żubrem z mnożnikami, które migrują przez rolki.

Jest to 5-linowe, 20-liniowe gniazdo z Push Gaming, w które można odtwarzać na telefonach komórkowych Android, iOS i Windows lub komputerach. Znajdziesz wysoki poziom zmienności i średnich zwrotów 96.4% z bitew dla żubra. Z odpowiednią mieszanką symboli i mnożników możesz osiągnąć ogromną wygraną maksymalnie 50 000 razy swój całkowity udział.

Jak grać w bitewę Bison

Górny krajobraz Ameryki Północnej dominuje w tle siatki 5x4 symboli. Pióra, łuki i strzały oraz włócznie ozdobić ramę w efekcie drewna i jest potężna ścieżka dźwiękowa pasująca do wizualizacji.

Symbole o karcie o niższej wartości pojawiają się na rolkach, a także spotkasz się z lokalną dziką przyrodą, z warczącymi wilkami, gniewnym niedźwiedziem i syczącym lynxem wśród nich. Pojawiają się również cztery różne żubry, a to stado jest kluczem do wielu dodatkowych funkcji.

Grafika jest nieco bardziej kreskówkowa niż w wielu innych grach o tematyce zwierząt, ale wciąż jest imponujący widok zarówno w wersjach komputerowych, jak i mobilnych.

Stuknij strzałkę obok całkowitego wskaźnika BET, a znajdziesz 12 opcji stakowania od minimum 0.10 do maksymalnie 100.00 na najwyższych miejscach online. Strzałka w trybie autoblacji koła uruchamia i 9 małych kropek na panelu sterowania odblokowuje wypłatę, gdzie widzisz, jak działa wiele funkcji. Istnieje również pełna lista tego, co każdy symbol płaci, gdy dopasujesz wystarczającą liczbę przykładów tego samego typu w dowolnej z 20 liniów wypłat z lewej kołowrotka. Orły płacą najwięcej do 50 -krotnej Twojego zakładu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do bitew dla żubra

Złoty żubr to dzikie symbole, które zastępują innym, aby ukończyć lub poprawić zwycięstwa. Czerwony żubr może lądować na kołowrotkach 1, gdzie posiadają wartości nagrody do 2500 razy więcej niż kołowrotek 5, gdzie posiadają mnożniki do 10x. Jeśli wylądują na obu rolkach, w tym samym rzędzie wyzwalają starcie żubra, a ty zbierasz wartość nagrody z Reel 1 i mnożnik z Reel 5.

Jeśli czerwony żubr wyląduje na kołowrotku 1 bez drugiego, przesuwa 1 kołowrotek po prawej. Czerwony żubr na Reule 5, bez odpowiedniego symbolu na Reule 1, robi to samo w przeciwnym kierunku.

Wyląduj na czerwonym żubrze i niebieskim żubrze w tym samym rzędzie, aby wejść do parku lodowego. Tylko symbole monety pojawiają się na środkowych rolkach w ciągu 3 rent. Mnożniki żubrów mogą lądować na rolkach 1 i 5, a one zwiększają wartości dowolnych monet.

Green Bison w połączeniu z czerwonym żubrem startem Green Valley Free Spins. Dostajesz 8 gier bonusowych i w tej rundzie Symbole mnożnika Red Bison zwiększają wygrywa do 10x, a każdy dziki żubr pozostaje ustalony w pozycji dla pozostałych darmowych spinów.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Walking Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Ogromny maksymalny mnożnik 50 000 razy jest możliwy podczas respins parku lodowego. Na najwyższym stawce 100.00, możliwe jest zebranie wygranej w wysokości 5 000 000.00 z walki z żubrem - dzięki. Wysoka zmienność może prowadzić do stosunkowo długich serii utraty spin.4% oznacza, że wypłaty są zwykle wysokie, aby to nadrobić.

Nasza ocena automatów do bitwy dla żubra

Połączenie świetnych animacji, popularnego tematu i wielu funkcji sprawi, że ta wirtualna podróż do Ameryki Północnej będzie ekscytującą. Możesz cieszyć się dzikimi substytucjami w grach podstawowych i szansę na wylądowanie wielkiego mnożnika z funkcji Clash Clash. Respins i Free Spins cechy automatu Bison Battle praktycznie gwarantują pewne przyzwoite wypłaty.

Jeśli lubisz gry o tematyce zwierząt z dużą ilością dodatków, wówczas automat do bitwy Bison jest zdecydowanie taki, w który będziesz chciał grać. Poznaj dziką przyrodę w najlepszych kasynach online i dołącz do bitwy już dziś.

Jaka jest funkcja starcia żubra maszyny do bitew dla żubra?

Jeśli czerwony żubr wyląduje na Reule 1 gniazda bitwy dla żubra, w tym samym czasie, co inny czerwony żubr na Reule 5, w tym samym rzędzie, ładuje się ze sobą o gwarantowaną wygraną. Bison na Reel 1 pomieści wartość nagrody do 2500x, a zwierzę na Reel 5 pomieści mnożnik do 10x.

Czy gniazdo Bison Battle Online ma bezpłatne obroty?

Land Green Bison i Red Bison Natychmiast. Podczas tej rundy bitwy z żubrem mnożniki czerwonego żubra mogą zwiększyć wygrywanie, podczas gdy złote szaleńskie symbole są lepkie.

Ile liniów wypłat ma gniazdo bitwy Bison?

Maszyna bitew Bison to 20-liniowa gra, w której wygrywasz z dopasowanych symboli na dowolnej linii, zaczynając od lewej. Orzeł płaci najwięcej, przy do 50x całkowitej zakładu za pełny bieg 5 pasujących symboli lub mieszanki orłów i dziczy.

Czy mogę zagrać w gniazdo Bison Battle na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się wszystkimi funkcjami, stylem i opcjami gniazda internetowego Bison Battle na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Działa na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows i komputerach tabletów.

Gdzie powinienem grać w grę bitwy dla żubra?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które mają maszynę do bitew dla żubra w swojej kolekcji. Każda z tych licencjonowanych stron powita Cię z hojną bonusem po rejestracji.

Ile mogę wygrać z bitwy Bison?

Podczas bonusowej rundy możesz wygrać ogromny 50 000 razy swój zakład z bitwy Bison. Zagraj na maksymalnym stawce 100.00, a to składa się na ogromną nagrodę w wysokości 5 000 000.00.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego gniazda bitewnego dla graczy?

W perspektywie długoterminowej gniazdo bitwy Bison powraca 96.40% wszystkich stawek w nagrodach pieniężnych. To hojna stawka i oznacza, że możesz grać dłużej z mniejszym ryzykiem, chociaż duża zmienność może zobaczyć stosunkowo długie przebiegi nie wygranych spinów między wysokimi średnimi wypłatami.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda Bison Battle?

Sloty w podobnym stylu do bitwy Bison to Big Buffalo Megaways Machine z Pragmatic Play, Buffalo Blitz autorstwa Playtech i Buffalo Hunter z Nolimit City. Możesz grać w nich i więcej w najlepszych kasynach.

Który twórca gier tworzy maszynę do gniazda bitwy Bison?

Szczepienie do bitwy Bison pochodzi z gier push. Inne bardzo udane gry z tego samego studia to Jammin 'Jars 2, Wheel of Wonders, Fire Hopper i Razor Shark. Przeczytaj nasze recenzje ich całej oferty tutaj.

Kiedy wydano miejsce w bitwie Bison Battle?

Gniazdo Bison Battle tłoczone w naszych zatwierdzonych witrynach komputerowych i mobilnych kasyna 20 stycznia 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Back In Time
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Striker
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bomb Bonanza
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Merlin’s Grimoire
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Jackpot
RTP:
94.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sevens High Ultra
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni