Bison Rising Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Blueprint
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, indiańskie, dzikie zwierzęta

Recenzja automatów internetowych Bison Rising Megaways

Dzika przyroda w Ameryce Północnej może pojawić się na 6 rolkach i aż 117 649 sposobów wygrania w automatach megawys. Te majestatyczne stworzenia pojawiają się wraz z emblematami kart, dramatyczny pustynny krajobraz i cenne diamenty.

Jest to kompatybilny z kompatybilą gniazdo z Blueprint Gaming i używa ekscytującego systemu Megaways, aby zmieniać liczbę symboli na każdej kołowrotku od spinu do spinu. Zwycięskie symbole wyzwalają kaskady, które mogą tworzyć dalsze kombinacje, a tajemnicze symbole przekształcają się, aby pomóc w stworzeniu dodatkowych wygranych.

Nagrody mogą osiągnąć rozległy 50 000 razy palika podczas wyboru bezpłatnych funkcji spin. Doskonały powrót do procentowego procentowy wynoszący 96.50% może prowadzić do wielkich zwycięstw po drodze, ale jest to gra o wysokiej zmienności, więc uważaj na stosunkowo niewiele zwycięskich obrotów pomiędzy zwycięzcami.

Jak grać w gniazdo megawys

Podczas gdy symbole kart do gry są dość mało inspirujące, łosia, wilk, niedźwiedź i żubr, które prześladują te rolki, są dość realistyczne i na pewno do standardu, które lubimy widzieć z gier o tematyce dzikiej przyrody. Wysokie iglice pustynnych gór tworzą kultowe tło do kołowrotków, a zachodnia ścieżka dźwiękowa pasuje. Jeśli podoba Ci się ten niezwykle popularny temat, gra grafika i ścieżka dźwiękowa Rising Megaways z pewnością się spodoba.

Kontrole przyjazne dla użytkownika obejmują banknot, który dotkniesz, aby ujawnić opcje zakładów od 0.10 do 10.00 na każdym spinu, który jest nieco niski, ale nierzadko w megaways grach. Kliknij 3 linie na elementach sterujących, a otworzysz wypłatę, w której znajdziesz szczegóły dotyczące wielu dodatków, takich jak darmowe spiny z mnożnikami, a także rozkład wartości symboli. Dopasowane symbole na podłączonych rolkach z lewej nagrody płac, z żubrem warte 50x twojego palika, gdy pojawia się na wszystkich 6 rolkach.

Dalsze opcje obejmują tryb autoblacji, który zaczyna się od kliknięcia okrągłego przycisku strzałki, a jest opcja kupna premii, która uruchamia bezpłatne gry w następnym spinu. Niezależnie od tego, czy grasz w automat do gry w megawysie Bison Rising na komputerze, Androida, iOS lub Windows Mobile, grafika, elementy sterujące i funkcje są takie same.

Bezpłatne obroty i inne funkcje automatów do gry w megawys

Obróć rolki, a zobaczysz od 2 do 6 symboli na zewnętrznych, z do 7 na 4 środkowych rolkach, a liczba zmienia. Ten system Megaways różni się liczbą sposobów wygrania maksymalnie 117 649 sposobów i łatwiej jest wygrać z większą liczbą symboli na rolkę. Dziki symbol jest złotym żubrem i ma moc działania jak inne oprócz diamentu do kompletnych kombinacji.

Każda wygrana wyzwala kaskadowy mechanizm rolki, który usuwa zwycięskie symbole i umożliwia upadek powyżej. Cascades powtarzają, jeśli zobaczysz nową wygraną, i nie ma limitu, ile może wystąpić jeden po drugim.

Góine krajobraz jest specjalnym symbolem tajemniczym, który przekształca się w dowolny inny typ losowy, oprócz rozpraszaczy. Jeśli pojawiają się wiele przykładów, wszystkie zamieniają się w ten sam typ, aby utworzyć zwycięską sekwencję.

Diamenty mają niewiele wspólnego z motywem, ale nadal są mile widzianym widokiem, ponieważ każde 3 lub więcej wyzwalają wybór darmowych spinów. Możesz wybrać z następujących -

15 darmowych obrotów, w których mnożnik wygranej zaczyna się od 1x i wzrasta o 1x na każdej kaskadzie.

10 bezpłatnych obrotów, w których mnożnik zaczyna się od 5x i wzrasta o 1x na każdej kaskadzie.

5 darmowych obrotów, w których mnożnik zaczyna się od 10x i wzrasta o 1x na każdej kaskadzie.

Wybór tajemnic. Może to być każda kombinacja bezpłatnych gier i mnożników początkowych, co jest bardziej ryzykowną opcją, ale może być również najbardziej lukratywna, jeśli wywołuje szczęśliwą kombinację.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność Bison Rising Megaways

Chociaż możliwe jest wygranie ogromnego 50 000 razy swojego zakładu z megawysu online Bison Rising Megaways, niski maksymalny udział ogranicza rzeczywistą wartość gotówką do 500 000.00. To jednak jest całkiem przyzwoity wynik.

RTP 96.50% i wysoka zmienność może prowadzić do ekscytującej rozgrywki, w której stosunkowo duże zwycięstwa mogą anulować stosunkowo rzadkie zwycięskie obroty.

Nasza rating mejzu Rising Megaways

Ta gra wygląda dobrze i ma hojny wybór dodatkowych funkcji, które mogą czerpać nagrody w dowolnym momencie. Różna liczba sposobów wygrania, dzikie substytucje i tajemnicze symbole dodają emocji do gier podstawowych i miło jest mieć wybór bezpłatnych funkcji spinów, które pasują do Twojego stylu. Czy wybierzesz mniej ryzykowne 15 spinów, wybierzesz 10 lub 5 obrotów z szansą na wyższe nagrody od samego początku lub zabierzesz tajemniczy wybór?

Dlaczego nie wypróbować ich wszystkich podczas gry w megawawie dla żubrów w najlepszych miejscach kasynowych?

Jaka jest funkcja megawys?

Liczba symboli na każdej kołowrotku wznoszącego się megawysu żubra różni się w zależności od spinu, od minimum 2 do maksymalnie 7. Daje to dynamiczną liczbę sposobów wygrania, z maksymalnie 117 649 sposobami.

Czy gniazdo megawysów Bison Rising ma bezpłatne obroty?

Tak. Istnieją 4 bezpłatne opcje wirowania z automatu do gry w megawys. Wybierz z większej liczby spinów z mniejszym mnożnikiem początkowym na kaskadach lub mniej spin. Jest też opcja tajemnicza.

Ile mogę wygrać z gry w megaways Bison Rising Megaways?

Możesz wygrać do 50 000 razy swój całkowity zakład z megawysu online, który stanowi 500 000.00 na najwyższym pakiecie.

Jaki jest gniazdo megawysów Bison Powrót do procentowych graczy?

Długoterminowy odsetek zwrotu z megawysu Bison Rising Megaways jest obliczany na 96.50%, co jest hojnym poziomem. Jest to jednak gra o wysokiej zmienności, więc możesz spodziewać się mniej zwycięskich obrotów, w połączeniu z wyższymi niż zwykle nagrodami.

Jakie są tajemnicze symbole w gniazdach internetowych Bison Rising Megaways?

Obrazy pustynnego krajobrazu są tajemniczymi symbolami, które pojawiają się na szpach Rising Megaways w dowolnym spinu. Wszystkie przykłady przekształcają się w jeden losowy typ, aby pomóc Ci wygrać.

Czy mogę zagrać w gniazdo megawys?

Możesz cieszyć się tym samym stylem, funkcjami i nagrodami za grę stacjonarną na iPhone'ach, iPadach, Androidzie i telefonach Windows. Nie ma wady grania w megawysie Bison Rising na telefonie komórkowym.

Powinienem grać w gniazdo megawys?

Maksymalny zakład na gniazda megawysu Bison Rising to 10.00, co jest stosunkowo niskie, ale nadal nie ma wymogu gry na tym poziomie, jeśli chcesz mniej zakładać. Możesz grać za jedyne 0.10 na każdym obrotu.

To megawysy żubra podobne do innych gier?

The Bison Rising Megaways jest popularnym tematem, a w najlepszych kasynach dostępnych jest wiele podobnych gier. Przykłady obejmują megaways Buffalo King z Pragmatic Play i Buffalo Blitz Megaways autorstwa Playtech.

Który deweloper sprawia, że maszyna do gniazda megawys?

Szel megawysowy Bison Rising Megaways jest częścią Blueprint Gaming i dołącza do popularnych automatów, takich jak Fishin ’Frenzy Big Catch, The Goonies i Eye of Horus Megaways.

, Kiedy wystartowano gniazda żubra Rising Megaways?

Megaways Rising Bison został uruchomiony 1 września 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King of Macedonia
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon Kingdom - Eyes of Fire
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gladiator - Road to Rome
RTP:
95.05%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starlight Princess
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Olympia
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni