Bitten graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Halloween, horror, wampiry

Ugryziony internetowy przegląd automatów

Czy zostaniesz zauroczony przez ugryzienie? Wygląda na to, że ogromna liczba miejsc było graczy, ponieważ jest to jedna z najlepszych gier w kasynach online na całym świecie. Bitten to 5-orowa, 20-płatkowa maszyna do gniazda tematycznego wokół wampirów, w której krwawe krwi, kandelabry i wisiorki w kształcie serca łączą się sumowane krwi symbole karty gry.

Wszystko jest zrobione w stylu kreskówek, więc nie bój się zbytnio. Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś, gdy uruchomiono wiele funkcji bonusowych. Obejmują one dziki symbol, który zwielokrotnia wartość wszystkich zwycięskich linii, które kończy, oraz specjalne obroty cryptowych, w których mnożniki rosną z każdą grą bonusową.

Z niezwykle popularnym tematem i szansą na wygranie do 250 000.00 Przy maksymalnej "stawce" Nic dziwnego, że ugryziony automat stał się jedną z najlepszych gier w zakresie IGT. Odwołuje się do szerokiej publiczności, od zwykłych graczy, którzy chcą umieścić niskie zakłady zaledwie 0.20 na spin, aż do wysokich rolków, które chcą wziąć duży ugryzienie zysków kasyna za pomocą zakładów do 100.00.

Oprócz szerokiego wyboru poziomów BET, możesz również zagrać w grze ugryzioną grę na komputerach stacjonarnych, iPhone'ach, iPadach lub urządzeniach mobilnych zasilanych na Androidzie w najlepszych kasynach online. Czytaj dalej, aby odkryć tajemnice ugryzionych.

Ugryzione elementy sterujące i konfiguracyjne

IGT od dziesięcioleci zajmuje się gier kasynowych, więc mam ogromne doświadczenie i wiedz, czego szukają gracze. Łatwe w użyciu elementy sterujące, ale w ich grach znajduje się wiele elastyczności.

Możesz dostosować stawki w kilka sekund, aktywować funkcję autoodplay, a nawet ustawić kołowrotki obracające się w trybie turbo, które, mam nadzieję, przyniesie wygrane jeszcze szybciej. Ścieżka dźwiękowa została zaprojektowana tak, aby pasowała do tematu wampirów i jest odpowiednio przerażająca, ale zawsze możesz ją wyciszić, jeśli stanie się zbyt przerażająca.

Aby zachować przyjemność i proste, IGT dało ugryzionemu automatowi standardowy układ, z 5 rolkami przekroczonymi przez 20 linii. Wygrywasz mnożenie zakładu na każdej linii, gdy 3 lub więcej tego samego symbolu lądują na nim od lewej strony.

Zawsze pomaga wiedzieć, jak warta jest każda linia symboli i jak działają wszystkie funkcje bonusowe, więc kliknij przycisk Paytable pod kołowrotkami, a znajdziesz wszystkie ważne szczegóły przedstawione dla Ciebie.

Paytable wyjaśnia również, w jaki sposób możesz podwoić nagrody z dzikim symbolem i domagać się wygranych do 50x w stosunku do fantastycznej rundy bonusowej darmowej spinów.

Odgrywająca rozgrywka i funkcje bonusowe

Po skonfigurowaniu i gotowym nadszedł czas, aby zacząć kręcić kołowrotki i przy odrobinie szczęścia, zbierając fajne wygrane. Podobnie jak wszystkie automaty IGT, Bitten jest w pełni certyfikowany do fair play i ma wysoki średni powrót do odsetka graczy, więc niezależnie od tego, że większość tego, co zakładasz, wróci jako wygrane.

Mniejsze zwycięstwa są wypłacane przez gra symbole kart 10, J, Q, K i A, ale wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby pasowały do motywu i w ogóle nie odwracają uwagi od gry. Symbole obrazów wypłacają wyższe nagrody, gdy biegną po linii płac, a ugryzione logo jest dzikim symbolem, który działa jak inne, gdy jest widoczne w odpowiednich miejscach, aby ukończyć kombinację.

To także wyjątkowy dziki symbol. Nie tylko wypłaci 250x całkowitego zakładu, gdy wyląduje bezpośrednio na linii płac, ale kiedy wypełni brakujące symbole, aby stworzyć dla ciebie zwycięstwo, wartość nagrody jest podwojona.

Kiedy symbol krypty jest widoczny w dowolnych 3 lub więcej miejscach jednocze. Gracze są transportowani do przerażającej krypty, w której ustawione są 3 trumny, a kliknięcie dowolne ujawnią szereg darmowych spin. Można znaleźć do 20 bonusowych gier, ale z każdym obrotem mnożnik wygranej rośnie i w górę.

Jeśli uda ci się wygrać w ostatniej bezpłatnej grze, nagroda jest mnożona przez 20x od wartości podstawowej. Możliwe jest nawet wniesienie rundy bonusowej i mieć w sumie 50 darmowych spin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

To klasyczny automat o tematyce wampirów, który obejmuje popularny temat i spodoba się fanom horrorów z niemal wszelkimi bankrollami. Dostępny do gry za 0.20 i 100.00 na spin oznacza, że z pewnością znajdziesz poziom zakładu, który odpowiada.

Podobały nam się funkcje, a także fakt, że można je odtwarzać na urządzeniach mobilnych i komputerach stacjonarnych. To, co niektórzy gracze mogą nie lubić tak bardzo podstawowych symboli stylu kreskówek, które mają tendencję.

Jeśli podoba Ci się motyw horroru i chcesz wielu funkcji, ale z najnowocześniejszą grafiką, sprawdź automat Dracula z Netent. Sam Prince of Darkness siedzi na boku pięciu kołowrotków tej 20-linii. Jest ułożonym dzikim symbolem, który wyzwala wolne obroty, ale w każdym losowym spinu obraz Dracula może eksplodować w nietoperze, które latają na szpule i przekształcać się w klastry typu symboli.

Obie gry są jednak bardzo przyjemne, więc niezależnie od tego, co wybierzesz w kasynie online, na pewno zakręcisz rolki zabawy, uczciwych gier z doskonałym zwrotem i potencjałem zwycięskim.

Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jumbo Jellies
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Prowling Panther
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Get Clucky
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Christmas Special
RTP:
97.34%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ice Joker
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Day of Dead
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Barber Shop Uncut
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Amber Sterling’s Mystic Shrine
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Wildfire
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni