Black Bull graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
450 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód, indiański

Recenzja automatu online Black Bull

Pragmatic Play Przyprowadź dziką przyrodę Ameryki Północnej na komputer lub telefon komórkowy w automatach Black Bull. To 5-linowa, 20-liniowa gra z pięknie szczegółowymi symbolami i niektórymi atrakcyjnymi funkcjami.

Symbole pieniędzy złotej monety mogą zapłacić do 50 -krotnej stawki, a kilka może wylądować jednocześnie za wielką wygraną. Zbierasz także symbole pieniędzy podczas bezpłatnych obrotów i płacą nagromadzone wartości za każdym razem, gdy pojawia się worek złota.

Black Bull Slot ma wysoki poziom zmienności i średnich zwrotów 96.51%. Obróć rolki w zalecanym pragmatycznym kasynie, a możesz wygrać do 4500 razy w całkowitym zakładach lub 450 000.00 Jeśli grasz z najwyższymi stawkami.

Jak grać w gniazdo czarnego byka

Majestetyczne symbole dzikiej fauny. Pojawiają się również złoto, niebieskie i pomarańczowe symbole gier z koronami i klejnotami, wraz z torbą złota i cennych monet.

Ustawienie jest koralą na starym zachodzie, gdzie wysokie pustynne góry wyróżniają. To poruszający widok, a ścieżka dźwiękowa to klasyczna zachodnia melodia, która pasuje do spektakularnego środowiska.

Zakres zakładu 0.20 do 100.00 na spin jest równy 0.01 do 5.00 na każdej z 20 linii płacowych, które działają z lewej kołowrotka, podczas gdy opcja kupna premii, która odblokowuje bezpłatną funkcję gier dla 75x, zakład jest dostępny w niektórych krajach. Łatwo jest wybrać udział w bankroll za pomocą kliknięć na zakładkach plus lub minus po obu stronach głównego spinu. Opcja autoodplay ustawia kołowrotki obracające się same w sobie i znajdziesz tryb szybkiego spinu pod 3 małymi liniami na elementach sterujących.

Stuknij przycisk "I", aby wyświetlić płatnik Black Bull Slot. Zawiera szczegółowe informacje na temat dodatkowych funkcji, takich jak kolekcja symboli pieniędzy, a także lista wygranych na wybranym stawce, gdy co najmniej 3 dopasowane symbole wylądują na linii. Najcenniejszą jest torebka pieniężna, która zwraca 2.5x, 7.5x i 25x, gdy widziano na 3, 4 lub 5 rolkach.

Darmowe obroty i inne funkcje Black Bull Slot

Torba pieniężna jest również dzikim symbolem, więc może stać dla wszystkich oprócz złotych monet, jeśli jest we właściwym miejscu, aby ukończyć wygraną lub rozszerzyć kombinację na dodatkowe rolki.

Złote monety są wyposażone w losowe wartości 0.5x, 1x, 1.5x, 2x, 3x, 4x, 5, 7.5x, 10x, 20x i 50 dołączone. Musisz jednocześnie zobaczyć ziemię dzikich worków, aby zebrać dowolny z nich, ale jeśli pojawi się więcej niż 1 dziki, każdy zbierze wszystkie symbole pieniędzy.

Wszelkie symbole pieniędzy od 6 do 11 monety wyzwalają 6 darmowych spinów gniazda online Black Bull. Jeśli od 12 do 17 lat od razu otrzymasz 8 darmowych gier i od 18 do 20 nagród 10 obrotów. Skumulowana wartość wszystkich wyzwalających symboli wpada w garnek złota na bok rolki, podczas gdy każde nowe symbole pieniędzy również trafiają do garnka. Za każdym razem, gdy pojawia się dziki symbol podczas bezpłatnych gier, wygrywasz całą wartość puli, a także otrzymujesz 2 kolejne darmowe spiny na każde 6 dodatkowych symboli pieniędzy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane w automatach czarnego byka, średnie zwroty i zmienność

Maksymalna wygrana 4500x jest możliwa do osiągnięcia w trakcie rundy wolnych obrotów, które dobiegają końca, jeśli się osiągnie. Na najwyższym 100.00 Stake, co stanowi nagrodę w wysokości 450 000.00.

Wysoka zmienność może sprawić, że Twoja bankroll w górę i w dół, ponieważ stosunkowo rzadkie wygrane spiny mogą zostać anulowane przez stosunkowo wysokie przeciętne nagrody. Musisz postawić na poziomie, który może wziąć kilka trafień z rzędu.

W perspektywie długoterminowej gniazdo Black Bull ma powrót do odsetka graczy 96.51%, co jest nieco wyższe niż w wielu innych grach i czyni go przyzwoitą wartością.

Nasz werdykt na gniazdo czarnego byka

Black Bull Slot z pewnością zaimponuje fanom popularnego motywu dzikiej przyrody, z bardzo wysokim standardem grafiki. Dzikie substytucje mogą pomóc w zdobyciu dodatkowych wygranych na dowolnym etapie, a jeśli symbole pieniędzy są widoczne w tym samym czasie, istnieje możliwość dużej wypłaty.

Prawdziwą atrakcją jest runda darmowych obrotów, w której można wygrać wartość puli pieniężnej w kółko. Może to być dość krótka funkcja, z maksymalnie zaledwie 10 początkowych darmowych gier, ale możesz ją przedłużyć z wystarczającą ilością symboli pieniędzy.

Zbierz monety, gdy grasz w grę Black Bull w naszych ulubionych pragmatycznych kasynach.

Ile linii wypłat ma gniazdo czarnego byka?

Black Bull Slot ma 20 liniów wypłat. Działają one w konwencjonalny sposób i płacą nagrody, gdy zobaczysz co najmniej 3 przykłady tego samego symbolu na linii, zaczynając od lewej kołowrotka. Dziki symbol worki pieniężnej pomaga ukończyć kombinacje.

Co robią symbole złotych monety w grze Black Bull?

Złote monety mają nagrody 0.5x, 1x, 1.5x, 2x, 3x, 4x, 5, 7.5x, 10x, 20x lub 50x stakon. Jeśli moneta wyląduje w tym samym czasie, co każdy dziki symbol, każdy dziki zbiera wartość. Możesz uzyskać duże wygrane z tej funkcji gniazda czarnego byka.

Czy maszyna do gniazda czarnego byka ma bezpłatną funkcję spinów?

Jeśli co najmniej 6 symboli pieniędzy monety wyląduje na rolkach czarnego byka, uruchamiają bezpłatną funkcję spinów. Połączone wartości wyzwalających symboli gromadzą się w doniczce, a wszystkie nowe monety dołączają do nich. Każdy dziki zbiera swoje wartości w całej rundzie.

Czy mogę wygrać pieniądze z gniazda czarnego byka?

Z pewnością możesz wygrać pieniądze z maszyny do gniazda czarnego byka! Wygrane z funkcji bezpłatnych gier może osiągnąć maksymalnie 4500 -krotny Twój udział, chociaż osiągnięcie tego celu kończy rundę.

Gdzie powinienem grać w gniazdo online Black Bull?

Skorzystaj z naszych ekskluzywnych linków do najlepszych kasyn online z gniazdem Black Bull. Znajdziesz szeroki zakres gier, lukratywne bonusy i promocje, a także bezpieczne, bezpieczne opcje depozytów i wypłaty w naszych zatwierdzonych stronach.

Dlaczego jest tak popularny gniazdo czarnego byka?

The Black Bull Slot to wielki hit dzięki szczegółowym obrazom dzikiej przyrody i ekscytującymi funkcjami. Ma również wysoki powrót do procentowego procentowego, aby zapewnić doskonałą wartość.

Czy są jakieś inne gry o tematyce dzikiej przyrody, takie jak gniazdo Black Bull?

Gry o podobnym stylu do gniazda czarnego byka obejmują Buffalo Blitz autorstwa Playtech i Buffalo Blox Gigablox by Yggdrasil. To tylko kilka przykładów gier tematycznych wokół dzikiej przyrody, w które możesz grać online.

, Który tworzy gniazdo online Black Bull?

Pragmatyczna gra stoją za gniazdem czarnego byka, wraz z innymi trafieniami, takimi jak megaways The Dog House, słodka bonanza, dzikie dzikie bogactwa i wiele innych.

Kiedy Pragmatic Play wypuścił maszynę do gniazda czarnego byka?

Dzień premiery dla Black Bull Slot był 11 sierpnia 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jokerizer
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
3 Clown Monty
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Thunder Slot Review
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni