Black Magic Fruits graj online za darmo

Oprogramowanie:
Barcrest
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
Nie
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce

Analiza gniazda czarnych magii

Jako jeden z najprostszych automatów z wielkiej kolekcji gier Barcrest, gniazdo Black Magic Fruits jest przeznaczone dla tradycyjnego gracza, który lubi prostość starych maszyn owocowych. Oferowanie tylko 3 bębnów, 5 stałych linii wypłat i jednej dodatkowej funkcji, za którą możesz zapłacić, ta gra o niskiej/średniej wiarygodności na pewno nie bombarduje cię bonusami, ale to nie znaczy, że nie może być satysfakcjonująca. Z jackpotem wynoszącym 125 000 punktów, Black Magic Fruits bez wątpienia da ci szansę zebrania atrakcyjnych nagród, gdy grasz za prawdziwe pieniądze. I podobnie jak wiele gniazd Barcrest, pozwoli ci również zapłacić dodatkowo za zwiększenie RTP z solidnego 95.02% do bardziej kuszącej stopy zwrotu 96.11%.

W przeciwieństwie do oldschoolowych automatów, które można znaleźć w kasynach lądowych, Black Magic Fruits by Barcrest został zbudowany dla osób poszukujących najlepszych automatów online. Pozwala grać na dowolnym urządzeniu, które chcesz. A przy pomocy jej wielkiej funkcji BET gra da ci również szansę zapłacić za dzikie symbole i wystrzelić nagrody z aktywacji na wszystkich 5 liniach wynagrodzeń. Przeczytaj naszą pełną recenzję, aby dowiedzieć się dokładnie, co czeka na Ciebie, gdy grasz za prawdziwą gotówką lub wypróbuj bezpłatną maszynę do gniazda czarnych owoców, aby sprawdzić grę w trybie demo.

Granie w gniazdo czarnych magii online

Jedną z wspaniałych rzeczy w Black Magic Fruits autorstwa Barcrest jest to, że jest bardzo łatwa do gry, umożliwiając zarówno niedoświadczonym, jak i bardziej doświadczonym graczom, aby cieszyć się grą bez wysiłku. Po lewej stronie ekranu znajdziesz intuicyjną kontrolę BET, która umożliwia dostrojenie zakładu i ustawić go między niewielkim pakietem 0.10 punktów i ogromne 500 punktów. Istnieje również unikalny boczny bet, który możesz umieścić za pomocą przycisku Big Bet, który może aktywować dodatki i umożliwić wydanie 40-500 punktów na 5 bonusowych obrotów.

Gdy zaczniesz grać za prawdziwą gotówką, otrzymasz 5 stałych linii wypłat, aby wygrać swoje pieniądze, na którym można zobaczyć, naciskając przycisk pomocy na ekranie. Ten przycisk zapewni dostęp do pełnej wypłaty, w której zobaczysz także symbole gry i ich nagrody, podawane jako mnożniki swojego zakładu Payline. W sumie jest dziewięć symboli, które można zebrać, a ich nagrody są podzielone na zwykłe wygrane i wielkie zwycięstwa. Jeśli grasz w regularny sposób, twoje nagrody rozpoczną się od 4x Twój zakład Payline na sekwencję i wzrosną do maksymalnie 240x. Z drugiej strony duża opcja BET daje wypłaty, które zaczynają się od 4x Twój zakład i wzrosną do 125x, ale także korzyść z 77 dzikich symboli.

Dla graczy, którzy lubią hazard mobilny, gniazdo Black Magic Fruits jest również oferowane jako gra HTML5, w którą można grać na tablecie lub smartfonie z Android. Naciśnij sterowanie strzałką po prawej stronie, aby dostosować kołek, a następnie kontrolę obrotu obok niego, aby rozpocząć granie. A jeśli chcesz uzyskać dostęp do ustawień lub wynagrodzenia, po prostu naciśnij przycisk menu po lewej stronie.

Funkcje i bonusy Black Magic Funkcje i bonusy

Będąc prostym automatem, Black Magic Fruits oferuje bardzo łatwą rozgrywkę. Gdy zaczniesz grać za prawdziwą gotówką, nagrody zostaną przyznane, gdy zebrasz trzy identyczne symbole na dowolnej z 5 liniów wypłat. Jedynym wyjątkiem jest zbieranie sekwencji czerwonego i niebieskiego 77 symboli, które mogą wypłacić najniższą nagrodę 4x Twoją zakład linii, nawet gdy nie są one dopasowane. Najwyższe nagrody są jednak opłacane przez symbole śliwki/truskawki, niebieskiego 77/arbuza i czerwonych 77, które mogą zapłacić odpowiednio 20x, 40x i 240x Twój zakład na sekwencję.

To, co stają się interesujące, gdy korzystasz z opcji Big Bet, która pozwala na zmianę płatnika i zdobycie dzikich symboli na ekranie. Ten boczny bet umożliwia zakładanie od 20 punktów (4x na linię płac) do do 500 punktów, aby uzyskać 5 bonusowych spin. Podobnie jak wszystkie dzikie, symbole te zastąpią każdą inną ikonę z wypłaty, aby ukończyć zwycięską sekwencję. Ale kiedy się nie zastępują, mogą również zapłacić do 125 -krotnie Twój zakład Payline. Inne nagrody są również zmieniane podczas tej funkcji, w której wahają się między 4x a 20 -krotnym zakładem Payline.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, RTP i zmienność Black Magic Fruits

Owoce Czarnych Magii mogą nie być bardzo złożoną grą na automatach, ale to sprawia, że jest atrakcyjna. Oferując szeroki zakres rozmiarów BET do wyboru i proste wrażenia z gry, to gniazdo o niskiej/średniej czołowie pozwoli ci ubiegać się do 125 000 punktów za spin w prosty sposób. Wskaźnik trafień jest z pewnością niższy, co sugeruje, że będziesz miał szansę na bankowość niektórych z tych wielkich zwycięstw, grając za prawdziwą gotówką, a RTP jest regulowany, co pozwala zapłacić więcej za bardziej sprawiedliwe leczenie.

Podsumowanie owoców czarnych magicznych i podobnych automatów online

Jeśli grasz na najlepszych automatach online i szukasz klasycznego automatu z 3-relacji z dodatkowymi opcjami zakładów i dużymi limitami, Black Magic Fruits autorstwa Barcrest da ci to, czego potrzebujesz. Alternatywnie, jeśli szukasz automatów, które są bardziej satysfakcjonujące w grze, możesz sprawdzić szczelinę banku Barcresta. Zapewnia rozgrywkę średniej wariancji, nagrody do 250 000 punktów, bezpłatne obroty i gry premiowe Pick-Me z mnożnikami BET. Aby uzyskać coś jeszcze bardziej niestabilnego, wypróbuj Zeus III z WMS, który ma 192 linie wypłat, duże darmowe bonusy i nietypowy układ 6-reali. A jeśli te gry nie przyciągają twojej uwagi, odwiedź naszą stronę internetowych wskazówek dotyczących automatów do automatów, gdzie możesz odkryć porady gracza i mnóstwo najlepszych automatów od dzisiejszych najlepszych producentów oprogramowania, które możesz wypróbować za darmo.

Powiązani partnerzy kasyna

4 Secret Pyramids
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Super BIG BuildUp Deluxe
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rock Vegas
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vegas Joker
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Happy Hooves
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki