Black Widow graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
91.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Black Widow Darmowe Gry Online Review

Jeśli boisz się pająków, nie panikuj, ponieważ maszyna do gniazda czarnej wdowy od IGT nie ma nic wspólnego z jadowitym pajęczakiem. Chodzi o atrakcyjną kobietę i jej byłych mąż, którzy stali się ex, gdy uderzyła je jeden po drugim. Może być tak samo niebezpieczna jak pająk, ale wygląda o wiele lepiej i gwiazdy w grze w automatach, która zawiera sieć interesujących funkcji.

Te funkcje pomogły Black Widow Slotowi odnieść duży sukces w kasynach online, które mają popularną gamę IGT. Wraz z bezpłatnymi spinami i dzikimi substytucjami ta gra w automatach jest wyposażona w ułożone symbole i unikalny bonus przechwytywania sieci, który widzi postacie na środkowej kołowrotku, które wypłacają niektóre z najlepszych nagród.

Ogromny zakres zakładów, który idzie aż do 2000.00 na spin i maksymalna wygrana na 1000 razy na linię może sprawić, że wysokie rolki rzeczywiście są bardzo bogate, gdy obracają te rolki w niektórych z najlepszych kasyn online, w których czai się czarna wdowa.

Black Widow Slot Controls i konfiguracja

Ci z nas z bardziej skromnymi bankrollami mogą grać za zaledwie 0.40 na spin lub wyreguluj poziom zakładu, aby pasowało do prostego zestawu przycisków Plus i Minus. Opcja ustawienia kołowrotków na własną rękę jest zapewniona, chociaż nie można wybrać żadnych limitów wygranych lub strat, które zatrzymają je, zanim określony numer się rozegra.

W normalnych grach maszyna do gniazda czarnej wdowy jest dość konwencjonalna, z pomnożeniem kwoty postawionej na każdej z 40 linii wypłaconych, gdy 3 lub więcej przykładów tego samego symbolu zatrzymuje się na linii od lewej strony. Jest to łatwiejsze dzięki sposobowi, że symbole można ułożyć kilka wysokich na rolce.

Każdy, kto lubi grać na urządzeniach z iOS lub Android, z przyjemnością zobaczy, że IGT sprawiła, że ta gra w pełni zoptymalizowała dla telefonów komórkowych i tabletów, a jednocześnie udostępnia jej grę na komputerach stacjonarnych i laptopach. Te same opcje BET, funkcje sterowania i złowrogie melodia znajdują się na wszystkich platformach.

Funkcje rozgrywki czarnej wdowy i dodatkowe funkcje

Czaszki są ustawione w ozdobnej ramce obrazowej z krwią czerwony wzór za symbolami. Chociaż ikony kart do gry są używane do tworzenia kombinacji niższej wartości, IGT dodało do nich trochę mrocznego humoru, z takimi przedmiotami, jak noże, świeczniki, rura ołowiowa i otwory do pocisków przymocowane do każdego.

Symbole o wyższej płatności to 3 niefortunne ofiary i sama czarna wdowa. Płaci do 50 razy więcej niż w linii, kiedy widzi się po kołach.

Ale najważniejsze nagrody w normalnych spinach będą twoje, gdy logo gry wyląduje na linii płac, z do 1000 razy więcej zakładu, aby wygrać. Jest to również dziki symbol, który będzie stał dla innych, jeśli zatrzyma się we właściwych miejscach, wypełniając luki w ciągłym przebiegu pasującej karty lub ikon obrazu, aby wypełnić linie.

Jednak dziki symbol nie będzie działać jak butelka złoch zielonej trucizny. Będzie to wyzwalacz 7 darmowych spinów, gdy wypełni średnie 3 kołowrotki, ale pamiętaj, że przy stosach symboli jest to w rzeczywistości dość łatwe do osiągnięcia. Bezpłatne gry można ponownie uruchomić, jeśli trucizna pojawi się ponownie, do maksymalnie 98 gier bonusowych.

Unikalne przechwytywanie stron internetowych jest najważniejszym elementem maszyny do gniazda wdowie. Każda z ofiar płci męskiej będzie miała do nich dołączoną wartość na specjalnym mierniku, a jeśli funkcja przechwytywania sieci zostanie losowo nagradzana, gracze wygrywają wartość licznika, gdy postać wyląduje na środkowej kołowrotku.

Jeśli czarna wdowa wyląduje na środkowej kołowrotku, wartość wszystkich 3 metrów zostanie wygrana. Po każdym schwytaniu wartość licznika wzrośnie, więc gdy grasz w tę grę w dłuższych sesjach, szanse na zebranie dużej z tej funkcji również wzrosną.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Werdykt na gniewu czarnej wdowy

Chociaż nie znajdziesz wielu automatów opartych na morderstwie, ekscytujące funkcje i zwycięski potencjał Czarnej Wdowy oznaczają, że gracze mogą zabić, gdy biorą te bębny na spin. Specjalna runda przechwytywania sieci, z ogromnymi mnożnikami wygranej do 1000 razy na licznika.

To nie jedyna gra, w której możesz wysłać kilka ofiar, ponieważ Playtech ma swoją tajemnicę morderstwa, czekając na niektóre z najlepszych kasyn online. Przybiera to bardziej beztroskie podejście do tematu, a wiktoriański policjant rozwiązuje przestępstwo popełnione w ścianach rozpadającej się rezydencji.

Możesz pomóc mu złamać sprawę na 5 rolkach i 40 liniach płacowych, napotykając po drodze liczne satysfakcjonujące bonusy. To gra, która będzie pasować do graczy, którzy lubią regularne funkcje bonusowe do uruchomienia.

W Black Widow można cieszyć się dużą liczbą zwycięskich spin. Funkcje są widoczne rzadziej niż w tajemnicy morderstwa, więc spodoba się graczom, którzy lubią prostszy styl rozgrywki. Ale kiedy uruchomione są bezpłatne gry i przechwytywanie stron internetowych, możesz spodziewać się złapania w sieć wygranych w najlepszych miejscach automatów online.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Faerie Spells
RTP:
96.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Batman and the Batgirl Bonanza
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lucky Zodiac
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Robbery
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Jungle Jim El Dorado
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot Twenty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Captain Venture
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki