Blazing Mammoth graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
900 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda

Blazing Mammoth Darmowe Gry Online Review

Uwolnij prehistoryczne bestie na 5 rolkach i 20 liniach płonącego gigantycznego gniazda. Ta grę stacjonarna i mobilna oferuje wypłaty wielkości Jumbo do 2000 razy na stawkę, a możesz wywołać darmowe spiny za pomocą mnożników do 3x.

Blazing Mammoth Darmowe Gry Online to kreskówkowa gra, która pochodzi ze studiów mikrogamji i pererek. Możesz odtwarzać ten gniazdo o niskiej zmienności na komputerach PCS, iOS, Android i Windows Mobiles, a średni procent zwrotu 96.24%.

Jak grać w grę w gamie Blazing Mammoth

Animowane płatki śniegu dryfują na zamrożony krajobraz za płonącymi mamutowymi rolkami maszynowymi. To chłodne otoczenie jest domem dla stworzeń epoki lodowcowej w stylu kreskówek, takich jak niedźwiedź, tygrys sabre i wilka. Być może jest zimno, ale każda z tych bestii wygląda dość zirytowana i nie bardziej niż marszcząca, wełniana mamut w kolorze złotym.

Pojawiają się również pojedyncze, podwójne i potrójne czerwone 7s, a także złoty symbol "W" i ikonę rozproszenia. Pomimo gniewnych zwierząt, jest to wesoła gra z przyzwoitymi animacjami i żywą ścieżką dźwiękową. Wygląda i brzmi dobrze na komputerach i telefonach komórkowych, z całym stylem i funkcjami identycznymi na wszystkich platformach.

Musisz wylądować dopasowane symbole na dowolnej z 20 linii płacowych, zaczynając od lewej strony. Wygrana kwota zależy od wielkości zakładu, który można ustawić z zakresu 0.20 do 120.00 na każdym obrotu. Łatwo jest wybrać zakład za pomocą przycisku, który wygląda jak stos monet, podczas gdy inne przyciski aktywują tryby automatyczne i szybkie.

Do wypłaty dochodzi do stukania przycisku "I", a to pokazuje, jak bardzo każdy symbol wypłaca się, gdy co najmniej 3 lub uprzejme ziemię na dowolnej z 20 linii wypłat od lewej. Dziki symbol jest najbardziej wart, o 0.25x, 25x i 125x Twój całkowity zakład.

Bezpłatne obroty i inne bonusowe gigantyczne gigantyczne funkcje

Jeśli symbol wolnych obrotów ląduje w co najmniej 3 miejscach na środkowych rolkach, pojawia się koło bonusowe. Obracasz to koło, aby ujawnić szereg bezpłatnych gier, które następnie się rozegrają, a także wartość mnożnika, która będzie miała zastosowanie do wszelkich zwycięstw podczas funkcji. Możliwe wyniki wahają się od 10 do 30 dodatkowych gier, z mnożnikami 2x lub 3x.

Golden Mammoth Symboli są kluczem do największych wygranych w tej grze, z funkcją, że mikrogaming termin "Epic Strike.’. Miernik nagrody znajduje się na boku rolki (lub powyżej, jeśli grasz na urządzeniu mobilnym w trybie portretowym.) Jeśli wylądujesz 3 lub więcej gigantycznych symboli rozproszenia w dowolnym miejscach w tym samym obrotu, wygrasz odpowiednią nagrodę rozproszenia w najwyższej rankowej kasynach.

Trzy symbole są warte wypłaty w wysokości 1 -krotnej całkowitego zakładu, ale wartości stale rosną, dopóki nie osiągną 2000 razy za 9 lub więcej. Możesz wyzwolić tę funkcję z bezpłatnych gier, ale mnożnik nie ma zastosowania.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalna wygrana, średnie zwroty i zmienność

2000 razy jackpot nie jest w rzeczywistości maksymalną możliwą wygraną z tej gry. Z mnożnikiem 3x w wolnych spinach i siatce pełnej dzikich symboli, możesz wygrać 7500x. Zagraj w 120.00, aby zebrać ogromną wypłatę 900 000.00!

Blazing Mammoth to gra o niskiej zmienności, więc powinieneś zobaczyć stosunkowo częste wygrane kombinacje. Średnie zwroty 96.24% jest doskonałe w przypadku niskiej wariancji i oznaczają, że możesz grać dłużej, z mniejszym ryzykiem dla bankrolla.

Nasza ocena płonącego giganta

Kolorowe symbole i animacje sprawiają, że płonące gigantyczne gniazdo wyglądają dobrze na komputerach i telefony komórkowej. Wielu graczy spodoba się niska zmienność, chociaż ma tendencję do odciągania podekscytowania gier na automatach o wyższej wariancji, w których zdobywasz większe nagrody, ale rzadziej.

Dodatki takie jak jackpoty rozproszone są zawsze popularne, a dodając bezpłatną rundę gier z mnożnikami, mikrogaming zapewnił, że gracze będą chcieli ponownie odwiedzić te prehistoryczne bębny.

Poznaj dziką przyrodę epoki lodowcowej w najlepszych kasynach mikrogamingu, z największymi i najlepszymi ofertami premii powitalnej.

Jaka jest maksymalna wypłata płonącego giganta?

Jeśli wylądujesz na pełnym ekranie dzikich symboli podczas bezpłatnej rundy gier z mnożnikiem 3x, możesz wygrać 7500x swój zakład. Zagraj w płonącą gigantyczną maszynę do gniazda na maksymalnym zakładce, a to jest nagrodą 900 000.00.

Jak wygrać 2000x jackpot z Blazing Mammoth Darmowe Gry Online?

Płyszący giganta ma funkcję jackpota rozproszenia warta do 2000 razy w Twoim zakładach. Land 3, 4, 5, 6, 7, 8 lub 9+ gigantyczny symbole w jednym obrotu, aby wygrać odpowiednio 1x, 5x, 15x, 40x, 100x, 500x lub 2000x. To 240 000.00 na najwyższym pakiecie.

Czy płonący giganta gniazda ma bezpłatne obroty?

Bezpłatny symbol bonusu spinów w co najmniej 3 pozycjach na środkowych rolkach przyznaje bezpłatną funkcję gier. Zanim zaczną obrócić koło bonusowe, aby ubiegać się o 10 do 30 dodatkowych gier oraz mnożniki 2x lub 3x, które zwiększą wartość każdej wygranej w trakcie rundy.

Czy mogę zagrać w Blazing Mammoth Darmowe Gry Online na telefonie komórkowym?

, Dopóki masz połączenie Wi-Fi lub sieci komórkowej, maszyna do gniazda gigantycznego działa idealnie na smartfonach i tabletach z systemem Android, iOS i Windows. Niektóre elementy sterujące poruszają się, aby pasowały do mniejszych ekranów, ale poza tym są identyczne z grę komputerową.

Jakie symbole są używane w płonącym giganinie?

Płyszące gigantyczne gniazdo jest tematyczne wokół zwierząt prehistorycznych, takich jak niedźwiedzie, wilki, tygrysy zębów szablowych i oczywiście mamut. Te kreskówkowe stworzenia stają się animowane, gdy są częścią zwycięskiej kombinacji, a inne symbole obejmują pojedyncze, podwójne i potrójne wersje klasycznego emblematu Red 7.

, Czy powinienem zawsze postawić maksimum w płonącym gigancji automatu?

Szeroki zakres zakładów płonącego gniazda działa od 0.20 do 120.00 na każdym obrotu. Nie musisz zakładać maksimum i powinieneś grać tylko za pieniądze, na które możesz sobie pozwolić, ale im wyższy udział, tym większe mogą być nagrody.

Czy muszę pobrać gniazdo gigantyczne?

Nie ma wymogu pobierania gniazda gigantycznego do gry, ale niektóre kasyna oferują opcję. Zasadniczo jednak musisz dotrzeć do witryny tylko za pośrednictwem komputera stacjonarnego lub mobilnego, aby nie zajmować żadnego miejsca na urządzeniu.

Ile linii płacowych ma płonące gigantyczne gniazdo?

Blazing Mammoth Slot Machine to gra 20 płatków. Twój udział jest podzielony na 20 linii, a ty wygrywasz nagrodę, gdy dopasowane symbole lądują po linii, zaczynając od lewej strony. Symbol będzie musiał być na sąsiednich rolkach, chociaż dziki mogą pomóc, działając jako inne w razie potrzeby.

Który deweloper tworzy grę Blazing Mammoth Slots?

Blazing Mammoth Darmowe Gry Online pochodzi od mikrogamingu i ich partnera programistycznego, Pearfiction Studios. Pracując razem, mogą przekazać coraz więcej gier szerszej publiczności, co daje nam graczy większy wybór.

Kiedy wydano płonący giganta?

Microgaming uruchomił wersje komputerów stacjonarnych i mobilnych maszyny do gniazda gigantycznego 30 czerwca 2021 r.
Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Prowling Panther
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Howling Wolves
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Walker
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gorilla Go Wild
RTP:
92.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Toxicus
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Thunderstruck II
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stumpy McDoodles 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki