Blazing Riches graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki, Joker

Recenzja automatu online Blazing Riches

Możesz stać się bogaty w tę ekscytującą średnią zmienność Novomatic. Plaging Riches Slot łączy wszystkie twoje ulubione symbole oldschoolowe z wysoko płatnym nowoczesnym akcentem. Im więcej grasz, tym więcej wygrywasz, ponieważ Blazing Riches to progresywna gra jackpot. 5 kołowrotek i 3 wierszy oferuje regulowane 10 linii płacowych do wyboru. Zielony motyw obejmuje kolorową świecącą grafikę 3D, która świetnie wygląda na wszystkich urządzeniach.

Możesz odtwarzać gniazdo Blazing Riches na dowolnym urządzeniu, w tym na urządzenia komputerowe, mobilne lub tablety. Ten owocowy automat zawiera jeszcze bardziej ekscytujące funkcje, które pomogą Ci wygrać, takie jak rozproszone żartownicy, darmowe rundy bonusowe, funkcja hazardu i progresywny jackpot. Nasz ekskluzywny przewodnik Blazing Riches obejmuje wszystkie potrzebne informacje. Kontynuuj czytanie, aby dowiedzieć się, jak wygrać ponad 400 000 punktów w nagrodach Jackpot.

Konfigurowanie płonących bogactków online

Plaging Riches Slot oferuje stylowy projekt składający się z świetlistego szmaragdowego zielonego tła. Black 5x3 Reels House świecące symbole 3D klasycznych ikon oldschoolowych. Te znane ikony obejmują bary, 7, dzwonki i owoce, takie jak wiśnie, melony, winogrona i śliwki. Ta piękna nagroda owoców i kolorowy uśmiechnięty Joker oferują progresywny jackpot, który może wspiąć się na 400 000 kredytów. Ta klasyczna gra oferuje rozmiar zakładu, który pasuje do wszystkich bankrollów i układ, który może być poruszany przez nawet najwięcej nowych graczy. Jeśli chcesz wyświetlić różne symbole i to, co mogą zaoferować, sprawdź wypłatę przed rozpoczęciem gry. Wystarczy nacisnąć przycisk "Paytable" unoszący się pod kołowrotkami.

Musisz tylko ustawić swoją linię i wybrać, ile chcesz postawić, aby zacząć wirować rolki. Przełącz kartę "Linie", aby dostosować liczbę aktywnych linii wypłat. Możesz wybrać maksymalnie 10 różnych linii wypłat, oferując jeszcze większe szanse na wygraną. Następnie przełącz kartę "BET/LINE", aby wybrać zakład z minimum 10 monet do maksymalnie 100 monet na linię. W sumie możesz obrócić rolki do zdrowego maksymalnego zakładu 1000 monet na spin. Jeśli lubisz korzystać z funkcji zautomatyzowanych spin. Alternatywnie, po prostu kliknij kartę "Start", aby zakręcić rolki w akcję. Możesz przejść do prawego górnego rogu ekranu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do dodatkowych opcji menu lub wyjść z gry. Karta "Gamble" stanie się aktywna po każdym zwycięskim obrotu i oferuje grę ryzyka z mnożnikami.

To, co sprawia, że ten klasyczny owocowy automat jest wyjątkowy, to różnorodność ekscytujących funkcji i progresywna nagroda Jackpot. Kolorowe wysokiej jakości wizualizacje 3D ożywia ten oldschoolowy klasyk. Blazing Riches Slot Maszyna ma zarówno oldschoolowy urok, jak i nowoczesny dreszczyk emocji. Ta ekscytująca kombinacja można doświadczyć na wszystkich urządzeniach, w tym telefonu komórkowego. Możesz odtwarzać gniazdo mobilne Blazing Riches na wszystkich telefonach komórkowych, w tym urządzenia iOS, Android i Windows. Udaj się do rekomendowanego kasyna online, jeśli lubisz grać w gry w gry owocowe i otrzymywać gorące nagrody w dłoni.

Blazing Riches Free Spins i Joker Bonus

Blazing Riches by Novomatic oferuje przewagę ekscytujących nowoczesnych funkcji w połączeniu z prostotą. Ta prosta gra składa się z podstawowych zasad, które wszyscy gracze na automatach mogą łatwo przestrzegać.

Kolorowy Joker ma specjalną możliwość odblokowania bezpłatnych rund bonusowych. To dlatego, że jest także rozproszonym Jokerem i może zaoferować ci do 10 darmowych obrotów. Może również zastąpić inne symbole w grze, co oznacza, że może również działać jako dziki symbol. Jego najbardziej satysfakcjonującą cechą jest jednak możliwość uruchomienia progresywnej nagrody Jackpot. Progresywna kwota nagrody Jackpot będzie nadal zwiększać, tym bardziej zakładasz i grasz. Uderzysz i odblokujesz tę progresywną nagrodę Jackpot, jeśli uda ci się wypełnić ekran 15 żartoberami. Masz również moc pomnażania nagród w dowolnym momencie podczas gry. Jeśli masz szczęście, możesz zagrać w grę hazardową i potencjalnie podwoić swoje wygrane.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Blazing Riches Max Payout, zmienność i RTP

Możesz wygrać między 5x a 500x swój udział w celu wylądowania kombinacji 2 lub więcej pomarańczy, śliwek, cytryn lub wiśni. Zostaniesz nagrodzony od 200x do 800x swojego udziału, jeśli uda ci się wylądować kombinację 3 lub więcej dzwonków, winogron lub melonów. Zielone potrójne bary mogą zaoferować piękne wypłaty do 1000x Twojego udziału. Te Super 3D Red 7 przynoszą nagrody, osiągając do 1500 -krotnie swój udział. Gra obejmuje również kolorowy Joker, który może nagrodzić do 2000x Twój udział za wylądowanie kombinacji od 3 do 5.

Ta gra o średniej zmienności ma ustawiony RTP na 96% i jest jednym z najbardziej ekscytujących owocowych miejsc w mieście.

Wnioski o bogactwie i owocowa alternatywa

Blazing Riches Slot to idealne połączenie oldschoolowych klasycznych automatów i nowoczesnych gier 3D. Ta gra średniej wariancji jest szczególnie doskonałym wyborem dla graczy o wysokiej zawartości. Blazing Riches Slot Machine zapewnia progresywny jackpot, a także wiele innych sposobów na zdobycie gorących nagród. Oferuje również 10 regulowanych linii płacowych i różnorodne rozmiary zakładów, dzięki czemu jest dostępny dla szerokiego zakresu graczy. Oferuje siatkę 5x3 z wysokiej rozdzielczości 3D pełen koloru. Blazing Riches by Novomatic to jedno z najlepszych nowoczesnych ujęć oldschoolowych klasycznych automatów, które znajdziesz.

Sprawdź niesamowitą różnorodność owocowych automatów w ofercie Novomatic, jeśli uważasz się za owocowy fan. Możesz wygrać do 1000x swój udział lub do 7 darmowych spinów w owocach. Możesz nawet sprawdzić zmysłowe owoce i wygrać do 500 000 monet w gnieździe sensacji owoców. Sensacja owoców obejmuje 5 rolki i niektóre unikalne cechy. Możesz odkrywać te gry i więcej w jednym z naszych najlepszych kasyn online. Sprawdź naszą listę najlepszych kasyn i najlepszych bonusów powitalnych.

Powiązani partnerzy kasyna

Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gems of Adoria
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Mega Glam Life
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Hills
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Incan Adventure
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Birds!
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
East Sea Dragon King
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki