Blood Lore Wolf Pack graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Halloween, mity i legendy, horror

Blood Lore Wolf Pack Darmowe Gry Online Recenzja

NextGen's Blood Lore Wolf Pack to świetna gra oparta na ponadczasowej i śmiercionośnej rywalizacji, która była centralnym punktem wielu filmów z Hollywood, w tym głównego (nastolatka) Twilight. Rzucasz się w środku niekończącego się klanu wampirów a krwi żegliczkową wilkiem o nazwie Blood Lore Clan. Blood Wolf Blood Wolf Pack o 20 płatności ze średnią do wysokiej zmienności i standardową branżową RTP, to świetna gra dla początkujących dzięki szerokiej gamie opcji zakładów.

Gloat Blood Lore Wolf Pack przez NextGen daje szansę na potencjalnie wygraną do 400 000 monet na jednym obrotu na urządzeniach mobilnych i komputerowych. To dość proste miejsce pod względem wizualnym, ale nie daj się oszukać. Blood Lore Wolf Pack oferuje ekscytującą i przerażającą akcję z funkcją ponownego spinacji, która może być dość lukratywna, jeśli masz szczęście. Wybierz stronę w tym ekscytującym horrorze na najlepszych stronach z prawdziwymi pieniędzmi i powinno zaspokoić twój głód.

Blood Lore Wolf Pack Slot i konfiguracja

Gra w automatach z pakietem Wolf Blood Lore oferuje 20 linii wypłat, które można dostosować do swoich preferencji. Grywalne dla 0.01 do 4.00 na spin, możesz obrócić rolki w preferowanym kasynie online, aby całkowicie sięgnąć do 80.00. Jeśli nie jesteś wysokim wałkiem, możesz łatwo obniżyć rozmiar zakładu i liczbę linii do swoich upodobań. Oczywiście, jeśli chcesz osiągnąć maksymalną wygraną, musisz również maksymalnie wyprzedzić zakłady.

Wizualnie miejsce nie przypomina wszystkich obecnych nowoczesnych szczelin 3D. Nie to, że wygląda źle - w rzeczywistości grafika i animacje ładnie pasują do motywu. Znajdziesz wspólne symbole garnitury na bębnach, a także symbole, które pasują do całej wiedzy o wilkołaku-woda święcona, krucyfiks i sama paczka wilka. Wszystkie wygrane występują na wybranych liniach wynagrodzeń, z wyjątkiem rozproszonych zwycięstw, które zawierają symbol księżyca. Jeśli zastanawiałeś się, czy gdzieś w grze jest Wolfman, działa i działa jak gra dzika. Pojawiając się tylko na kołowrotkach 2 i 4, dzikie zastępują wszystkie symbole, w tym rozproszenie - to nowe.

Gra podstawowa oferuje całkiem solidne nagrody. Land 5 Wolf Pack Symbole na linii płac, aby wygrać 5000 monet. Jako członek klanu wampirów możesz śledzić paczkę wilka, podążając za martwym jeleniem!). Pięć z tych symboli na linii Pay da 1000 monet. Moonlight pomaga Wolfmanowi przekształcić się w wilkołaka w filmach, ale w tej grze rozproszone księżyce mogą dać ci nagrodę o wartości 100 razy zakładu, jeśli uda ci się wylądować pięć z nich. Jeśli te nagrody nie wyglądają świetnie, poczekaj, aż dojdziesz do rundy bonusowej.

Blood Lore Wolf Pack Funkcje i bezpłatne spiny

Jeśli chodzi o bezpłatne obroty i bonusy, nieco brakuje gniazda Blood Lore Wolf. Biorąc to pod uwagę, nadal otrzymujesz funkcję ponownego spinacza, która powinna wystarczyć, aby zadowolić twój i głód Wolf Pack. Premia jest wyzwalana, gdy dwa symbole Wolfmana pojawiają się razem na kołowrotkach 2 i 4. W tym momencie rolki rozszerzą się i pozostaną na swoim miejscu, podczas gdy pozostałe kołowrotki są obrócone nie jeden, ale pięć razy. Dzięki dwóm w pełni dzikim bębnom możesz oczekiwać, że nagrody będą padać w tej funkcji bonusowej. Chociaż chcielibyśmy zobaczyć rundę bonusową z fajną animacją walki między dwoma klanami, funkcja ponownego spinka oferuje odważne nagrody, które mogą zwiększyć konto bankowe.

Wygraj duże podczas rundy ponownych spinów, a możesz to podwoić dzięki funkcji hamble. Częste dodatek do wielu gniazd online, funkcja hazardu daje szansę na podwójne lub czterokrotne wygrane, wybierając garnitur lub kolor karny. Oczywiście, możesz również stracić to wszystko za chwilę, jeśli zgadnij źle, więc trzymalibyśmy się z daleka lub spróbujemy szczęścia z mniejszymi zwycięstwami. Jeśli uda ci się wygrać, z pewnością nie powinieneś go łatwo wyrzucić.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek Blood Lore Wolf Pack

Prosta gra pod względem układu i designu, gniazdo Blood Lore Wolf Pack autorstwa NextGen oferuje mnóstwo akcji dla nowicjuszy i wysokich rolek. To kolejna przyzwoita wycieczka przez słynne studio gier. Z wyjątkową atmosferą, która wprowadza cię w akcję w niekończącej się rywalizacji między dwoma klanami, jest to nadprzyrodzone szczelinę jak żadne inne. Grafika, dźwięki i tło spodoba się fanom horrorów, podobnie jak symbole. Obraz na wpół zjedzonego martwego jelenia może być zbyt duży dla niektórych fanów automatów, ale z pewnością pasuje do motywu.

Blood Lore Wolf Pack nie jest najbogatszym miejscem, ale nadal może wypłacić solidne zwycięstwa. Gra zmienności średniej do wysokości, od czasu do czasu możesz spodziewać się wielkiej wygranej. Jeśli jesteś nowicjuszem, sugerujemy, aby Twoje zakłady były małe i grać mniej linii, dopóki nie będziesz gotowy na rozlanie gotówki. Oczywiście będziesz musiał przekonać swoje zakłady, jeśli chcesz trafić na główną nagrodę 400 000.

Bitwa między wilkołakami i wampirami jest tak stara jak sam czas. Jest ładnie wykonany w tym solidnym gnieździe NextGen, który, choć prosty wizualnie, oferuje solidne działanie. Z wilkołakami na wolności, upiorną atmosferą i satysfakcjonującymi nagrodami, Blood Lore Wolf Pack to miejsce, które warto spróbować w jednym z najlepszych miejsc w automatach online.

Powiązani partnerzy kasyna

Treasure Of Shaman
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Quick Hit Platinum
RTP:
94.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Columbus
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Magic
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pamplona
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Theatre of Night
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
All Ways Win
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni