Blood Moon Wilds graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
213 050 USD.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, magia

Recenzja automatu online Blood Moon Wilds

Yggdrasil Gaming dostarczyło tutaj kolejne wysokiej jakości miejsce. To wiktoriańskie doświadczenie, oparte na Nowym Orleanie, w którym dziwne rzeczy ciągle zdarzają.

Za każdym rogiem znajduje się kolejna upiorna funkcja, w której wilkołaki działają dziko, a krwią płynące w całej grze, musisz ostrożnie stąpać. Te grafiki są dostarczane do najwyższego standardu, którego oczekujemy od tego dostawcy. To gra w automatach dla tych z nas, którzy lubią wszystko, od Halloween po horrory.

Minimalny zakład, który możesz umieścić, to 0 $.10 A Spin, z maksimum w wysokości 100 USD. Spin w odpowiednich warunkach księżycowych może prowadzić do ogromnej wygranej w wysokości 213 050 USD!

Jak grać w Blood Moon Wilds Slot

Gra pasuje do typowego płynnego doświadczenia z gier Yggdrasil. Ta gra można odtwarzać na urządzeniach komputerowych, urządzeń mobilnych (iOS i Android) i tabletach, tak jak można się spodziewać.

Jak stwierdzono, że jest to łatwa gra w automatach, a pierwszym krokiem jest wybór palika do gry (C $ 0.10 - C 100 $), a następnie czekając, aż kalendarz księżyc. Automatyczne obroty są również opłacalną opcją, ponieważ mogą być chwile, gdy trzeba się kręcić, aby nie tylko poruszać kołowrotki, ale także księżyce nad nimi. Temat gry może nie odstraszyć zwykłych graczy, ale ze względu na wysoką zmienność, jakiś gracz może być ostrożny wobec tego, co może wydawać się długimi okresami bez zwycięskiego obrotu.

Im więcej obracasz się, tym bliżej zbliżasz się do tych, jakby zachęcająco duże nagrody pieniężne w jednym z wiodących kasyna online!

Paytable jest łatwy do zlokalizowania w menu głównym po lewej dolnej stronie gry i tutaj gracze mogą zobaczyć pełną wartość każdego symbolu tutaj.

Blood Moon Wilds Cechy i darmowe spiny

Ten strasznie genialny automat ma wiele funkcji, które można wywołać lub losowo spaść, prowadząc do wielu bonusów i darmowych spin. Podobnie jak w przypadku każdej gry na automatach, rolki są ważne, ale głównym wyróżnikiem w tym gnieździe jest kalendarz księżycowy. Gdy lądujesz na pełni księżyca, wysoko płacone symbole stają się wilkołakami, które pozostają tam tak długo, jak to robi pełnia księżyca, co prowadzi do większych wypłat gotówkowych!

Możesz osiągnąć w pełni księżyc, w którym księżyc można zmienić na księżyc w pełni lub krew, zwiększając wartość rolki. Mnożniki wygrane można uruchomić lub upaść losowo (x2, x3, x4 lub x5), a naszą ulubioną cechą była dzika transformacja, w której gniazd. Bezpłatne obroty spadają regularnie w zależności od połączonych symboli rozproszenia, utrzymując ten konkurencyjny z wieloma najlepszymi tytułami w miejscach górnych.

Symbol Big Red Klejnot jest głównym symbolem rozproszenia, a trzy są potrzebne do wywołania wolnych obrotów. Jak zawsze więcej symboli przełoży się na jeszcze więcej wolnych spin. Trzy symbole rozproszenia, w dowolnym momencie podczas gry, zapewnią ci siedem darmowych spinów. Połączenie czterech nagród Symbols Symbols Dziesięć, pięć osiągnie dwanaście darmowych spinów i sześć symboli rozproszenia Nagrody Dwadzieścia darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja szturchania
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Blood Moon Wilds Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Blue Moon Wilds gra ze średnią zmiennością, ale czasami wydaje się, że jest wyższy niż to. Domyślna maksymalna wygrana to zdrowa 213 050 USD, częstotliwość trafienia wynosi 21.1% i RTP wynosi 96.2%.

Blood Moon Wilds Werdykt i podobne automaty online

To po raz kolejny wysokiej jakości automat z Yggdrasil i jest grą dla tych, którzy cieszą się upiornym doświadczeniem, jednocześnie ciesząc się najwyższej jakości produktem. Slot jest bardzo dobrze połączony z dynamiką kalendarza księżycowego, komplementującą motyw wilkołaka. Yggdrasil naprawdę pomyślał o tej grze z każdą funkcją i symbolem, które doskonale pasują do motywu gry

Weź podstawową funkcję gry, kalendarza księżycowego, który kiedy zamienia się w pełni księżyca, wilkołaki szaleją. To pasuje do scenariusza, a także doprowadzi do graczy potencjalnie wygrywających duże!

Jest to dojrzała oferta Yggdrasil, podobnie jak ich inne automaty, takie jak Wicked Circus Darmowe Gry Online i Vikings Gude, które są znakomitymi grami, które również warto sprawdzić, gdy czekamy na tę grę na żywo.

Sprawdź wszystkie nasze najlepsze gry na automatach z naszych zalecanych kasyn online już dziś!

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Buffalo Stampede Slot Review
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Adventures in Wonderland
RTP:
96.95%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monkey’s Gold
RTP:
96.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Desert Treasure
RTP:
97.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Idol of Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Better Wilds
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Furious 4
RTP:
94.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Spartan King
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Goes To Hell
RTP:
96.54%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Mermaid's Pearl
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni