Blood Suckers graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
97.99%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
CA 50 750 USD.00
Maksymalny zysk:
TAk
Motyw:
Halloween, horror, wampiry

Przegląd automatu online Blood Suckers

Miłośnicy kultowego horroru będą cieszyć się grą w slawki z krwi z Netent, które zawiera kultowe stworzenia literatury i ekran filmowy - wampiry! I chociaż jest takie powiedzenie, że nigdy nie powinieneś otworzyć wampira do swojego domu, chyba że chcesz być dobrze i naprawdę "kłut", wydaje się bezpiecznie ryzykować laptopa lub urządzenie mobilne, biorąc pod uwagę nagrody i rozgrywkę na rozgrywkę Oferta nad pięcioma rolkami tego miejsca i 25 liniów wypłat.

Straż internetowa Blood Suckers jest zasilana najnowszą technologią automatów Netent, tworząc dzieło sztuki, które da ci pełzanie, zachwycając zmysły, czy to w Halloween, czy po prostu w ciemną noc. Spinnable od 25 pensów do 50 £, solidny stosunek wypłaty i interaktywna bonus sprawiają, że ssanie krwi przebijają kolejny trafienie z netto.

O SURSKI Blood Online Game

Jeśli chodzi o automaty do wideo, które przyciągają uwagę, automat do automatów Sucker Blood jest wysoko na stawkach. Na podstawie legendy hrabiego Draculi i jego notorycznego zamku Transylwanii, ma graficzne piękno, które tworzy wszystko oprócz uroczego i przytulnego kapła gier.

Pięć kołowrotków jest wypełnionych symbolami automatów, które ożywiają historię, która obejmuje hrabia Dracula, Sacred Biblle, wodę święconą, czosnek, stawki i młoty, łowcy wampirów, picie krwi i panny młodej Draculi. Netent naprawdę udał się do miasta, aby zrobić oszałamiające miejsce na automatach, z przerażającymi dźwiękami i grafiką 3D, zapewniając, że skończyła się do perfekcji.

Gra ma stosunkowo niską zmienność, co oznacza, że wzloty i upadki wypłaty nie są tak drastyczne, jak niektóre automaty na rynku. Ten element rozgrywki może pomóc graczom cieszyć się długimi sesjami ze skromnego budżetu, co jest kluczem do wyzwolenia dwóch bonusowych gier, które mogą wypłacić wielkie mnożniki wygrane.

Funkcje, specjały i symbole

Strask Blood Slot Online jest połączony z dwoma wampikowymi bonusami, które mogą albo położyć przerażające na obrót, albo pozostawić wampiry, gdy obserwują bogactwo ich wiecznego życia zabranego przez czystego krwistego człowieka.

Najbardziej przyjemną cechą w gnieździe o frajerze krwi jest premierę i premię młota, wywołana przez trzy lub więcej ikon rozproszenia w linii. Ta funkcja zabiera gracza do starożytnej komnaty pogrzebowej wampirów, wypełnionej przerażającymi trumnami. Misją gracza jest otwarcie trumien i zabójstwo wampirów jeden po drugim, nagradzanie naszego odważnego bohatera lub bohaterki wypłaty gotówki. Gracze mogą otrzymać do 178 razy swój udział, ale znalezienie nietoperza w trumnie kończy się natychmiastową funkcją.

Drugim bonusem jest funkcja darmowych spinów, aktywowana przez dopasowanie trzech lub więcej awatarów Draculi's Bride na pięciu rolkach. Gracze na szczęście, że otrzymują cztery symbole, otrzymują 25-krotną nagrodę, a pięć ikon pozostawia wampiry z wygraną 100-krotną. Bonus automatycznie oferuje dziesięć darmowych spinów z trzykrotnym mnożnikiem, a trzy lub więcej ikony panny młodej Draculi podczas bonusu zapewnia kolejne dziesięć spin.

Ostatecznie bezpłatne spiny mogą wypłacić jackpot nawet 900-krotnie, więc warto grać regularne sesje, aby spróbować wywołać darmowe rundy spinowe.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Dlaczego gniazdo przyssawek krwi jest tak popularne?

Blood Suckers by Netent to gra o niskiej zmienności. Jako takie, wygrane są częstsze niż w innych grach, ale mogą nie być tak duże.

, Kto sprawia, że ssaki internetowe Blood Suckers?

Krew Suckers jest wytwarzany przez slot grę potężną netent.

Ile linii wypłat ma gniazdo przyssawek krwi?

Ssulki krwi online zawiera 25 stałych linii płacowych, płacąc od lewej do prawej.

Jaka jest maksymalna wypłata w gnieździe fascy krwi?

Maksymalna wygrana z pojedynczego spinu we krwi Suckers Online to 900x Twój udział.

Jakie cechy ma gniazdo fasków krwi?

Lądowanie 3 lub więcej symboli rozproszenia w grze bazowej bazowej Blood Suckers aktywuje 10 spinów bez róży krwi. Tutaj wszystkie wygrane mają zastosowanie 3x mnożnik. Lądowanie 3 kolejnych symboli rozproszenia podczas rundy wolnych obrotów wywoła kolejne 10 wolnych obrotów.

Jakie symbole gniazda są w gnieździe fascy krwi?

Niskie opłacające symbole w grze gier ssaków krwi to garnitury z talii kart - klubów, serc, diamentów i pik. Wyższe symbole są reprezentowane przez różne wampiry.

Jaki jest RTP w slotku online Blood Suckers?

Zasadniczo szukamy RTP około 96% w nowoczesnych grach na automatach. Strask Blood Strote Online zawiera przeciętne 98% w sposób.

Czy mogę zagrać w gniazdo fasków krwi za darmo?

Znajdziesz bezpłatną wersję wersji Demo of the Blood Suckers Game TUTA.

Jakie szczeliny powinienem grać, jeśli lubię frajer krwi?

Jeśli lubisz ssaki Blood Secters Online od Netent, z pewnością spodoba się jego kontynuacja - Blood Suckers II. Zawiera ten sam motyw wampirów i doskonałą rozgrywkę netent, powinien zaoferować fanom oryginał trochę więcej.

Kiedy wydano gniazdo fasków krwi?

Blood Suckers jest dostępny w kasynach online od 2013 roku. Okazał się tak popularny, ponieważ Sequel został wydany w 2017 roku.

Powiązani partnerzy kasyna

Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Moon Wilds
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Christmas Carol
RTP:
94.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Temujin Treasures
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki