Blue Dolphin graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, klejnoty, podwodne

Blue Dolphin Darmowe Gry Online Recenzja

Podwodna przygoda z delfinami i nagrodami jest to, co w sklepie w gnieździe Blue Dolphin. Do 200 000 monet jest do zdobycia! Blue Dolphin by Amatic to gniazdo 5x3 zawierające oszałamiającą grafikę 3D podwodnego życia morskiego. Oferując 5 linii płacowych i 5 sposobów wygrania, Blue Dolphin szybko stał się popularną grą w wielu najlepszych kasynach online. Możesz nawet zanurzyć się w oceanie w poszukiwaniu nagród w dłoni za pomocą dowolnego urządzenia mobilnego. Ten przyjazny delfin ma mnóstwo darmowych spinów do rozdania. Z rozpraszami, dzikimi i bonusowymi rundami, niebieski delfin gniazdo przedstawia podwodny świat wypełniony skarbem. W przypadku wszystkich informacji wewnętrznych, które musisz wiedzieć, kontynuuj czytanie naszego przewodnika.

Jak grać w niebieskim delfinu online

Symbole obejmują niebieskie karty do gry, homary, skorupy, żółwie, kalmary i angelfish. Paytable jest dostępny, klikając znak zapytania w lewym górnym rogu. Istnieje 5 linii płacowych i możesz umieścić zakład od 2 do 200 monet na linię. Wynosi to co najmniej 10 monet do maksymalnie 1000 monet na spin. Wybierz kartę "BET", aby ustawić preferowany zakład. Następnie wybierz kartę "Autostart" lub "Start". Jest też karta "hazard". Zapewnia to unikalną funkcję, która umożliwia hazardowi wygranych.

Blue Dolphin może nagrodzić cię główną nagrodą 200 000 monet. Aby zakręcić rolki w ruchu, gra mobilna Blue Dolphin zawiera wszystkie te same ekscytujące funkcje, co wersja komputerowa. Doświadcz głębokiego morza z dowolnego urządzenia mobilnego, w tym urządzeń z Androidem i iOS.

Funkcje niebieskiego delfina i darmowe spiny

Blue Dolphin Slot zawiera karty do gry, które reprezentują najniższe opłacające symbole. Mniejsze nagrody wahają się od 500 monet dla kombinacji symboli skorupy lub kałamarnicy. Możesz nawet mieć szczęście i zauważyć kilka homarów, którzy chętnie nagradzają cię 800 monetami. Do 1500 monet jest do zdobycia, gdy gigantyczne żółwie lub angelfish pływają na szpule. Niebieski delfin jest najlepiej płaconym symbolem i może nagrodzić do 200 000 monet.

Istnieje wiele sposobów na aktywację głównej nagrody 200 000 monet. Złote korony reprezentują symbole rozproszenia i mają moc nagradzania cię natychmiastowymi zwycięstwami 200 000 monet. Jeśli wylądujesz 3 lub więcej symboli rozproszenia, uruchomisz także bonusową rundę 15 darmowych spinów. Aby zwiększyć wygrane, jeszcze bardziej, wszystkie nagrody zarobione podczas rundy bonusowej zostaną potroione. Jeśli to nie wystarczy, rundę bonusową można ponownie uruchomić.

Dla tych wysoko rozwijających się graczy funkcja hazard. Jest to opcjonalna funkcja, która pozwala na zwiększenie poziomu ryzyka, jak chcesz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Blue Dolphin Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Niebieski delfin to średnia zmienność z RTP 95.30%. Daje ci to możliwość zdobycia do 200 000 monet.

Blue Dolphin Werdict i podobne automaty online

Blue Dolphin by Amatic to ekscytująca gra dla graczy, którzy lubią nowoczesne automaty wideo z doskonałymi wizualizacjami. Unikalny motyw podwodny oferuje coś innego i istnieje wiele ekscytujących funkcji, które zapewniają rozrywkę. Zakres zakładów sprawia, że niebieski delfin jest dostępny dla graczy z różnymi bankrollami, a funkcja hamble pozwala wysokim rolnikom przenieść swoją grę na wyższy poziom. Ta gra średniej wariancji oferuje prostą rozgrywkę z ekscytującymi funkcjami i mnóstwem darmowych spinów.

Amatic ma duży wybór gier, w których masz szansę wygrać kilka głównych nagród. Golden Joker to świetny wybór dla wysokich rolników oferujących nagrody w wysokości do 1 500 000 monet. Billyonair oferuje nagrody do 50 000 monet, podczas gdy urocza dama widzi, jak wygrasz do 500 000 monet. Koniecznie sprawdź nasze najlepsze zalecane witryny kasyn online, w których możesz grać w niebieskich delfinach i innych grach amatycznych.

Powiązani partnerzy kasyna

9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Chapo
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Snakebite
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski