Blue Fortune graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
311 100 USD.00
Motyw:
Podwodny, piraci

Recenzja automatu online Blue Fortune

Chwyć swoją niebieską bonus w fortunie na dowolnej witrynie internetowej szybkiej zasilanej przez QuickSpin i przygotuj się na przerażającą piracką przygodę pod wodą. Zostaniesz otoczony czaszkami i zombifikowanymi piratami, umieszczonymi na przezroczystych rolkach, osadzonych w głębokich wodach.

5-z-zbiorowe miejsce z 9 liniami wypłat przybywa z funkcjami, a będziesz bardzo skorzystać z Hold Respin, rozproszenia i bezpłatnych spin. Z dużą zmiennością i dość hojnym RTP, jest to miejsce, które musisz spróbować. Zatrzymaj się z nami, aby dowiedzieć się więcej w tej niebieskiej recenzji Fortune i wypróbuj miejsce, gdy tylko będziesz gotowy!

Jak grać w niebieski automat w fortunie?

Jak wprowadzono, rolki w niebieskiej fortunie są przezroczyste, pokazujące w tle zatopiony piracki statek. Niezależnie od tego, czy załadujesz go na urządzeniu mobilne czy komputerowe, zobaczysz, że gra wygląda i gra tak samo, ponieważ jest idealnie kompatybilna z dowolnym urządzeniem.

Gdy tylko go załadujesz, zobaczysz przyciski sterowania po prawej stronie rolki. Pierwszy to przycisk Three-Bar, w którym znajdziesz wypłatę. Zobaczysz nisko płatne szkarłatne, zielone i fioletowe czaszki, a następnie czterech wysoko płatnych piratów, szkarłat, Salty, Pegleg i Roger. Ostatni jest najlepiej płatne, kapitan, daje ci 40x udział. Nie ma dzikich, ale zobaczysz tutaj rozproszenie.

Następnym przyciskiem, spacerującym, jest przycisk QuickSpin, a następnie przyciski spinu i autopsyn. Ostatni jest pole konfiguracji zakładu, w którym można umieścić zakład w dowolnym miejscu od 0.10 do 100 kredytów.

Funkcje niebieskiej fortuny i darmowe spiny

Kiedy wygrasz podczas podstawowej gry internetowej gry Blue Fortune, zobaczysz, że zwycięskie symbole zamykają się na miejscu. Wtedy uruchamiana jest funkcja wstrzymania, pozwalając reszcie kołowrotków. Jeśli wylądujesz bardziej zwycięskimi symbolami, pozostają również zamknięte na miejscu. Te respiny trwają tak długo, jak lądujesz zwycięski.

Jeśli uda ci się wylądować trzy rozprasza. Podczas rundy bonusowej wszelkie rozproszenia, które ląduje, są zbierane w liczniku po lewej stronie kołowrotków, pozwalając różnym symbolom wypełnić rolki zamiast nich. Ponieważ podczas bezpłatnych spinów, niskie płatne symbole, czaszki są usuwane z kołowrotków, zobaczysz tylko wysoko płatne piratów, a zatem będziesz w stanie zbierać niesamowite wygrane!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Blue Fortune RTP, Max Win amp; Volatility

Jak wspomniano na początku, Blue Fortune Slot oferuje dość hojny RTP, 96.57%. Jeśli chodzi o jego zmienność, jest bardzo niestabilna, zajmuje 4 ranking.83 z 5.

W przypadku MAX Wartość 100 punktów możesz wygrać 311 100 punktów, biorąc pod uwagę, że MAX WIN COLTAL BLUE FORTUNE oferuje 3111x Pakowanie. Ten potencjał wypłaty, w połączeniu z doskonałym RTP, naprawdę sprawiają, że gra jest atrakcyjna.

Niebieskie werdykty i podobne automaty

Jeśli chodzi o model matematyki i potencjał wypłat, Blue Fortune naprawdę przypomina starszy tytuł dewelopera, Northern Sky. Dwie gry na automatach oferują ten sam RTP, potencjał wypłat, a nawet rozgrywkę, wypełnione respins, rozpraszacze i darmowe spiny. Możesz więc zdecydować, czy wolisz motyw inspirowany piracką, czy skandynawką, i w zasadzie będziesz grać w tę samą grę, o innej skórze.

Jeśli chodzi o Blue Fortune, jest to przyzwoite miejsce, oferujące świetny potencjał wypłat i zabawne funkcje. Możesz spróbować wszystkich kasyn online z napędem QuickSpin, więc po prostu przejrzyj naszą listę tutaj, wybierz tę, którą można pójść i wypróbuj szczelinę, ponieważ nie będziesz tego żałować.

Są wypłatami podawanymi na każdym spinu lub na końcu sekwencji respin w niebieskiej fortunie?

Za każdy zwycięski symbol, który wylądujesz, otrzymasz wypłatę od razu, a nie na końcu sekwencji respin, dlatego możesz wielokrotnie otrzymywać świetne wypłaty w stosach.

, Który opracował Blue Fortune Slot?

Blue Fortune został opracowany przez najważniejszego programistę oprogramowania, QuickSpin.

Dlaczego Blue Fortune jest tak popularna wśród graczy w automatach?

Gracze lubili Blue Fortune w chwili, gdy została wydana, ponieważ jest to w zasadzie przecinek poprzedniego hitu tytułu QuickSpin, Northern Sky.

Jakie symbole gniazda są w niebieskim gnieździe fortuny?

Będziesz widać zombiefikowane pirackie symbole jako wysokie płace, a czaszki w trzech różnych kolorach jako symbole o niskiej płatności. Rozproszenie będzie symbolem z ośmiornicy i napisanym na nim słowo.

To Blue Fortune to dobra gra na automatach?

Jasne, to jest przyzwoita gra, oferująca świetny potencjał wypłaty, interesująca rozgrywka i popularny motyw, a nie zapomnij o hojnym RTP, zdecydowanie warto spróbować.

Ile linii płacowych oferuje Blue Fortune?

W niebieskiej fortunie jest 9 stałych linii wypłat.

To Blue Fortune A Slot z Megaways Mechanics?

Nie. Jest to zwykłe miejsce, które nie zawiera mega-popularnych mechaników megawys.

Jaki jest minimalny zakład możliwy na automatach online?

Minimalny zakład, który możesz umieścić do gry w Blue Fortune Darmowe Gry Online, wynosi 0.10 punktów. Z drugiej strony maksimum to 100 punktów.

Czy Blue Fortune Slot oferuje bezpłatne spiny?

TAk. Jest to miejsce, które oferuje 10 bezpłatnych spinów i możesz je wyzwolić, gdy wylądujesz trzy rozproszenia podczas funkcji wstrzymania.

Jaki jest maksymalny potencjał wypłaty w automatach online?

Maksimum, które możesz wygrać, grając w Blue Fortune Slot. Oznacza to dla maksymalnego zakładu 100 punktów, które możesz zdobyć 311 100 punktów, a dla minimalnego zakładu 0.10 punktów, możesz wygrać 311 kredytów.

Powiązani partnerzy kasyna

7th Heaven
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wolf Rising
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anderthals
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Party Time
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Fallen
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Circus of Cash
RTP:
94.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Hoot Loot
RTP:
95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Interstellar Attack
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Augustus
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni