Bobby 7s graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce

Recenzja automatu online Bobby 7s

Jeden z najbardziej kolorowych automatów NextGen, Bobby 7s to zabawna gra oparta na ulubionych miedziach - bobby. Dla tych, którzy nie są świadomi, Bobby to slangowa termin dla londyńskich funkcjonariuszy policji metropolitalnej. W tym ekscytującym szczelinie NextGen postanowił sparować bobby z 7s, symbol głęboko osadzony w grę na automatach.

W przeszłości automaty były dość proste. Na maszynie znajdowały się 3 szpilki, które wirowały za każdym razem, gdy dźwignia została pociągnięta. Na samych szpachach nie znalazłbyś wszystkich specjalnych symboli, takich jak dziczy i rozproszenia jak dzisiaj. Zamiast tego najwcześniejsze automaty używały diamentów, 7s i symboli owoców, dlatego były potoczne znane jako owoc. NextGen postanowił ożywić i "remiks" tę formułę w automatach Bobby 7s, tworząc grę opartą na gliniarzach i rabusie wraz z odrobiną 7s.

Slot Bobby 7s to gra o niskiej do średnich zmienności z RTP wynoszącą 95.15%. Odtwarzane w różnych urządzeniach mobilnych, jest to miejsce, które stawia akcent na zabawie, a nie wygranych. To nie jest automat, który podaje ogromne nagrody, ale nie gra powinna być zabawna? Ponadto dostajesz kreskówkową akcję gliniarzy i rabusiów, co wygląda dla nas całkiem niezależnie.

Bobby 7S Slot Controls i konfiguracja

Jako gra oparta na bobby i rabusie, prawdopodobnie możesz zgadnąć, czego się spodziewać na rolkach. Jeśli chodzi o projekt, automat online Bobby 7S NextGen wygląda dość prosto. Istnieje 25 regulowanych linii płacowych i 5 rolek uhonorowanych przez kreskówkowe symbole owoców, bobby, rabusiów i unikalnej policji, sędziego i oszustów 7. Jeśli zastanawiasz się, co to są, są to siódki ubrane jak każda z tych postaci.

Możesz postawić między 0 USD.25 i aż 5000 USD za spin (maksymalnie 200 USD za linię), dzięki czemu automat Bobby 7s jest idealny dla nowych graczy i weteranów. Dzięki wariancji o niskim średnim wygraniu często wygrasz w tym miejscu, ale nie oczekuj dużych sum gotówki. Chociaż maksymalna możliwa wygrana jest dość niższa niż zwykle, które znajdziesz na najlepszych miejscach online, nadal możesz wygrać nagrody o wartości 500 razy swój udział, jeśli masz szczęście.

Animowany symbol Bobby'ego jest dziki, a złodziej lub złodzieja jest rozproszeniem, który uruchamia bonusową rundę. Możesz wygrać do 20 darmowych obrotów w grze z podwojonymi nagrodami z tym symbolem, chociaż prawdziwe wielkie zwycięstwa ukrywają się w funkcjach 7s. Policja, sędzia i oszust 7S oferują specjalne funkcje za każdym razem, gdy pojawią się na ekranie - albo podniosą twój mnożnik, albo dadzą inne szanse na zdobycie świetnych sum gotówki.

Jeśli chodzi o grę podstawową, jest to dość proste. Dostosuj zakład i zakręć rolki, a wygrasz przy prawie każdym obrotu. Każda wygrana z udziałem dzikiego, ożywi symbol, pokazując wściekłego i biegającego Bobby'emu gonącym za złodziejem.

Funkcje bonusowe Bobby 7s i darmowe spiny

Jeśli chcesz wygrać duże i dobrze się bawić w tym miejscu, musisz poszukać 7s. Każdy z nich ma do niego dołączoną specjalną funkcję, która może ładnie zwiększyć konto bankowe.

Funkcja policji 7 jest pierwsza. Zastanów się trzy z nich na kołowrotkach 1, 2 i 3 i zagraj w grę Hi \ lo, która może pomóc ci wspiąć się na drabinę gotówkową. Czy kiedykolwiek grałeś hi \ lo? W tej grze przewidujesz, czy następna liczba w linii będzie wysoka lub niska. Przewiduj poprawnie, a wspinasz się po drabinie na ekranie, jednocześnie zdobywając nagrodę. Funkcja policji 7 jest najbogatszą z nich wszystkich, oferując najważniejszą nagrodę o wartości 500 razy waszym pakiecie. Wygląda na to, że ten 7 jest naprawdę szczęśliwy.

Funkcja sędziego 7 wymaga sędziego 7 na odcinkach 2, 3 i 4. Gdy to się stanie, sędzia zatrzasnie jego młotek jak w filmach i natychmiast podniesie swój mnożnik. Liczba razy uderza w młotek wskazuje mnożnik twojego zakładu, który byłby nie więcej niż 5 razy. Jest to prosta funkcja, która nie wymaga interwencji z twojej strony, inaczej niż pierwsza funkcja.

Ostatnią specjalną funkcją w automatach Bobby 7s jest funkcja Crook 7. Ziemia 3 złodziei na ostatnich trzech rolkach (3, 4 i 5), a następnie wybierz oszust i weź jego łup. Jeśli masz szczęście, wybierasz oszust może ręcznie z łupem warty 40 razy swój pakiet, co wcale nie jest złe.

A zabawa się na tym nie kończy. Symbol oszustów (złodziej, rabusia, jakkolwiek to nazywasz) jest rozproszeniem gry, która wyzwala bonusową rundę. Jest to proste swobodne obroty z podwójnymi nagrodami, które są aktywowane, gdy symbol pojawia się na kołowrotkach 1, 3 i 5. Trzech zabawnych oszustów natychmiast dadzą ci nagrodę, o której warto podwoić zakład, a także wywołując premię za darmo spins. Świetna wiadomość o tej rundzie funkcje 7s są aktywne w trakcie tego, dzięki czemu możesz wygrać dość kuszące nagrody.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

WNIOSEK BOBBY 7S

Zabawna i prosta gra, która łączy oldschoolowe nagrody z nowoczesną mechaniką rozgrywki, Bobby 7s by NextGen to miejsce, którego nie możesz przegapić. Kreskówkowa grafika może nie pasować do wszystkich, ale większość graczy to się spodoba. W tym szczelinie ma całkiem zabawny element z dodaniem 7s i ich specjalnych funkcji. Mimo że Bobby 7s nie jest miejscem, który wypłaca się, wciąż jest dość satysfakcjonującym automatem, szczególnie w cechach bonusowych.

Możesz wygrać do 20 darmowych spinów z funkcjami 7s również aktywnymi w tej rundzie. W zależności od aktywacji specjalnej funkcji, otrzymujesz różne nagrody. Dzięki funkcji policji 7 możesz wygrać nagrodę o wartości 500 razy swój udział, co jest czymś więcej niż kuszącą nagrodą. Więc idź, skieruj swojego wewnętrznego Bobby'ego i ścigaj tych rabusiów - może być warto.

Powiązani partnerzy kasyna

What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
San Quentin xWays
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Western Belles
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune Rewind
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Raging Rex 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Reel Kings
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Frog Grog
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasures of Troy
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni