Bompers graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Owoce, bary i dzwonki

Recenzja automatów online Bompers

Jeśli lubisz gry wypełnione genialnymi funkcjami i unikalną rozgrywką, koniecznie sprawdź automat online Bompers z Elk Studios. W tej 6-z-zbiorowej grze zawiera klasyczne symbole owoców, które znikają przy każdej wygranej, aktywując dodatkowe rzędy i potencjalnie prowadząc do wielu nagradzanych kombinacji.

Zagraj w grę Bompers Slots na komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile, a możesz również wyzwolić lepkie dzikie symbole, transformacje, eksplodujące dzikie i bezpłatne spiny. Możesz wygrać do 500 000.00 podczas bezpłatnych gier tej gry o wysokiej zmienności, a średni powrót do procentowego procentowy 95.8%.

Jak grać w gniazdo Bompers

Od razu zobaczysz, że to nie jest zwykła gra. Maszyna do gniazda Bompers umieszcza wiśnie, arbuzy, czerwone 7s i inne klasyczne ikony w okrągłym symbole, które blokują się ze sobą na ogromnej siatce 6x8. Aktywne są tylko 4 dolne rzędy i zobaczymy, jak oświetlić resztę gry w następnej sekcji. Pinball płetwy i zderzaki są widoczne na niebiesko-zabarwionym tle i pomimo tradycyjnych symboli wygląda świeżo i nowoczesne na platformach stacjonarnych i mobilnych.

Kliknij przycisk "Bet", a możesz wybrać stawki z 0.20 do 100.00 na spin. Inne przyciski wywołują tryb automatycznego obrotów, a ty otwierasz płatny za pośrednictwem 3 małych linii na elementach sterujących. To pokazuje, ile wygrywasz, dopasowując symbole w sąsiednich bębnach od lewej do prawej, a istnieje początkowe 4096 różnych sposobów, w jaki może się zdarzyć. Znajdziesz również dalsze szczegóły na temat wielu ekscytujących funkcji bonusowych dostępnych na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Bezpłatne obroty i inne bonusy Bompers

Zwycięskie symbole znikają w tym, co Elk Studios nazywa funkcją lawinową. Dzieją się dwie rzeczy. Nowe symbole spadają z góry, a następnie toczą się na miejscu, potencjalnie tworząc nową wygraną, a jednocześnie liczba sposobów wygrania.

Nowe rzędy stają się aktywne, ponieważ liczba zwycięskich sposobów w każdej serii lawin przechodzi od punktu wyjścia od 4 096 do 15 625, 46 656, 117 649 i maksymalnie 144.262. Dzięki bardziej zwycięskim sposobom przekonasz się, że może być łatwiejsze do wypełnienia kombinacji, więc osiągnięcie maksymalnej liczby wierszy nie jest trudne, jak się może wydawać.

Na tym mechanizmie lawinowym jest mnóstwo dodatkowych funkcji. Dzikie symbole mogą działać jak inne w celu uzupełnienia kombinacji, a one mogą stać się lepkie, bomper Wilds, które pozostają na miejscu w każdej sekwencji lawin. Aby zdobyć te lepkie dziczy, musisz zobaczyć losowo umieszczone bomper symboli uderzające w 7 innych podczas lawin.

Na końcu kaskady tajemnicze symbole bomb mogą eksplodować, zamieniając sąsiednie symbole w wiele przykładów 1 typu symboli. Kilka bomb może od razu zejść, a każde nakładające się symbole stają się dzikie.

Wypatruj Shooting Star, która trafia na szczyt gry, zanim eksploduje i pozostawiając Wilds oraz losowy symbol na swoim miejscu.

Automat do gniazda Bompers ma również bezpłatne obroty lub "krople", wywołane przez 3 lub więcej symboli bonusowych. Do siatki umieszcza się do 5 bomperów, a jeśli one stają się dzikie, pozostają zamknięte na miejscu dla pozostałych darmowych gier. Możesz nawet w kółko oddzielić, jeśli w dowolnym momencie pojawią się 3 symbole bonusowe.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Przenoszenie dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Praca
 • Kup bonus

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty gniazda Bompers

Możesz wygrać do 5000 razy swój całkowity zakład z gry Bompers Slots. Jeśli grasz z maksymalnym stawką 100.00, składa się z imponujących 500 000.00 Potencjalna wypłata. Jest to gra o wysokiej zmienności ze średnim procentem zwrotu 95.8%.

Zamknięcie przemyśleń na temat gniazda Bompers

Każdy, kto chce czegoś nieco innego niż standardowa konfiguracja automatów, będzie pokocha grać w Bompers. Wygląda znakomicie i jest pełen dodatków, aby dodać dreszczyku emocji. System lawinowy może prowadzić do kilku wygranych z rzędu, a stopniowo łatwiej jest wypełnić kombinacje, gdy masz 5, 6, 7 lub nawet wszystkie 8 rzędów.

Średni procent zwrotu jest nieco niski dla gry z takim poziomem zmienności, ale niezbyt daleko. Pamiętaj, aby zagrać w automatach Bompers w najlepszych kasynach online znalezionych tutaj, ponieważ te kasyna mają największe i najlepsze pakiety bonusowe powitalne.

Jaka jest maksymalna wypłata maszyny do gniazda Bompers?

Możesz wygrać 500 000.00 Kiedy grasz w gniazdo Bompers w najwyższym możliwym zakładach 100.00 na spin. To 5000 razy na twoim pakiecie, a nawet przy niższych poziomach zakładów składa się z hojnej nagrody. Zagraj co najmniej 0.20 na spin i nadal możesz wygrać 1000.00.

To maszyna do gniazda Bompers to dobra gra?

Jeśli lubisz gry pełne akcji z dużą ilością dodatkowych funkcji, to miejsce na Bompers to zdecydowanie dobra gra. Posiada doskonałą grafikę i łączy klasyczny gniazdo o tematyce owocowej z pinball.

Czy gniazdo Bompers ma wysoką zmienność?

To jest gra o wysokiej zmienności, w której może być konieczne znoszenie kilku przegranych spin. Gracze o wysokiej wariancji są faworyzowane przez graczy, którzy lubią dużo ekscytującej rozgrywki i szansa na zdobycie dużych nagród.

Jak działa funkcja lawin?

Kiedy lądujesz pasującymi symbolami na szpule gniazda Bompers, znikają. Pozostawia to puste przestrzenie dla powyższych symboli do "lawiny" w dół. Następnie okrągłe symbole toczą się na pozycji, a nowe pojawiają się z góry, aby potencjalnie stworzyć nowe zwycięstwa i wyzwolić nowe lawiny.

Jakie symbole gniazda są w gnieździe online Bompers?

Pomimo najnowocześniejszej rozgrywki, maszyna do gniazda Bompers używa tradycyjnych symboli owoców. Zobaczysz wiśnie, cytryny, pomarańcze i arbuzy, wraz z Lucky Clover, Red 7s i ikoną baru. Zawiera także symbole bomb, lepkie dziczy i spadające gwiazdy.

Ile sposobów wygrania ma gniazdo Bompers?

Liczba wygranych sposobów wzrasta każdej wygranej w serii lawin. Slot Bompers zaczyna się od 4096 różnych sposobów wygrania w kołowrotkach, ale wznosi się to do 15 625, 46 656, 117 649, a na koniec 262 144 sposobów, gdy odblokujesz 5, 6, 7, potem wszystkie 8 rzędów.

Czy mogę zagrać w gniazdo Bompers na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Gniazdo online Bompers działa na smartfonach i tabletach za pomocą systemów operacyjnych iOS, Androida i Windows. Jest również w pełni kompatybilny z komputerami stacjonarnymi, dzięki czemu możesz cieszyć się ekscytującą grą z dowolnego miejsca.

Czy gniazdo Bompers ma bezpłatną rundę gier?

Dowolne 3 lub więcej bonusowych symboli lądowania jednocześnie wywołają bezpłatną funkcję gier. Dostajesz 7 dodatkowych "kropli" z maksymalnie 5 bomperami w losowych miejscach na początku. Jeśli zostaną one trafione przez wystarczającą liczbę symboli, zamieniają się w dodatkowe dziki dla reszty funkcji darmowych gier.

, Który opracowuje gniazdo online Bompers?

Maszyna do gniazda Bompers pochodzi z Elk Studios. Ten szwedzki programista uruchomił się w 2012 roku i zbudował godną pozazdroszczenia reputację jakości i gier, które utrzymują zaangażowanie graczy. Niektóre z najlepszych gier z zakresu Elk Studios to Nitropolis i Katmandu Gold.

Kiedy wydała się gra Bompers Slots?

Elk Studios uruchomił grę Bompers Slots 2 marca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Night Trax
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie Wild
RTP:
95.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Transformers - Battle for Cybertron
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
True Grit Redemption
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chibeasties
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Goonies Jackpot King
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni