Bonus Bunnies graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
695 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, jedzenie

Bonus Bunnies Review Slot

Nolimit City próbowało wyciągnąć królika z kapelusza tutaj z najnowszym tytułem na najlepszych miejscach automatów online. Sloty z uroczymi i przytulnymi zwierzętami mają tendencję do dobrze schodzenia z fanami kasyna i uważamy, że bonusowe króliczki nie będą inaczej. Jest łatwy dla oka, prosty w nawigacji i jest idealny zarówno dla nowych graczy kasyna, jak i doświadczonych graczy.

Bonus Bunnies to gniazdo o tematyce zwierząt i rolnictwa i ma konfigurację 4x4, z 30 liniami wypłat i RTP 96.14% na rozruch. Zasługuje się na wszystkie rodzaje bankrollów, dużych lub małych, a minimalny zakład rozpoczyna się od 0.20c i pracuje aż do 100 USD. Aby uzyskać więcej informacji na temat linii wypłat, a także z innej ręki, kliknij ikonę trzech kropek znajdujących się nad symbolem dźwięku w lewym dolnym rogu ekranu.

Jak sama nazwa wskazuje, króliczki są tutaj tematem skoncentrowanym, a kiedy dotrzesz do gry bonusowej, są to dokładnie to, co chcesz znaleźć. Podczas gdy Bonus Bunnies dostaniesz Cię tam przede wszystkim, tajemniczy królicz. Jest to podczas tej bonusowej rundy, w którym zarabia miejsce online i zdecydowanie sprawia, że jest to wartościowe doświadczenie.

Jak grać w bonusowe gniazda króliczków

Po wybraniu rozmiaru zakładu jesteś gotowy do rozpoczęcia wirowania, z przydatną funkcją automatyczną, abyś mógł uruchomić rolki bez nacisku przycisku. Oczywiście, Nolimit City dodało tutaj dodatkowe elementy sterujące, w których możesz zatrzymać autospin na podstawie wielu czynników, w tym określony rozmiar wygranej lub gdy równowaga przekroczy lub zmniejsza się poniżej pożądanej kwoty.

Symbole o niższych opłacaniach będą zaznajomione z tymi z nas, którzy lubią grę w pokera, od "10" do "a", podczas gdy bardziej poszukiwane symbole są w kształcie warzyw, w tym cebuli, bakłażanów, groszku i najbardziej lukratywnych warzywa, pomidor. Bonus Bunny Symbol, kiedy się pojawi, pożera dzikie, w kształcie marchewki, przekształcając symbole w dziczy na ekranie.

Nolimit City ma zoptymalizowane bonusowe króliczki dla wszystkich platform, dzięki czemu możesz wypróbować ich nowy gniazdo na komputerze stacjonarnym, tablecie lub urządzeniu mobilne (iOS i Android). Zapewniamy, że będziesz mógł grać bonusowe króliczki w jednym z naszych zalecanych mobilnych kasyn, co oznacza, że możesz grać w domu lub w podróży, gdy tylko Cię odpowiada!

Bonusowe funkcje króliczki i darmowe spiny

Bezpłatne obroty nigdy nie są zbyt daleko w bonusowych króliczkach, które mają wiele kuszących funkcji, które z pewnością Cię zainteresowują. Jak wspomniano powyżej, symbol bonusowy jest w kształcie uroczego, futrzanego króliczka, który chrupią dzikie, które są prezentowane w formie marchwi. Im więcej króliczek łączy się, tym więcej dzikich zostanie utalentowanych.

Nie ma tu niespodzianek, ale istnieje również możliwość wylądowania darmowych spin. Główna funkcja bonusu, spins marchewki, jest wyzwalany przez zbieranie trzech bonusowych symboli na jednym spinu. Wskazówka jest tutaj w nazwie, chcesz podsumować jak najwięcej marchewki w trzech bezpłatnych spinach, aby zwiększyć swój dzień wypłaty. Każda nowa marchewka, którą ląduje, zresetuje licznik spinowy do trzech, a jeśli uda ci się wypełnić cały ekran, odblokujesz pożądaną skrzynię, która pomnożnie całkowitą wygraną po zakończeniu.

Tutaj możesz również wylądować kilka ulepszających królików, które są w różnych formach, które dodatkowo zwiększą Twoją całkowitą wygraną. Nolimit City pozwoli ci pominąć całą tę sztywność, aby kupić funkcję bonusową, która zaczyna się od 12 USD za minimalny zakład 0.20c. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy ta opcja jest dostępna w danej lokalizacji, a niektóre obszary ograniczają tę funkcję dla graczy z powodu niektórych przepisów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Bonus Bunnies Max Win i RTP

Bonus Bunnies gra na średnim/wysokiej zmienności, co oznacza, że częste wygrane są mniej prawdopodobne, ale szanse na większą wypłatę wzrasta, przy czym maksymalnie dostępny jest to 6950x maksymalny testament tego. Nie wszystkie automaty mogą być potworami o wysokiej zmienności jackpot, więc jest to uczciwe zwycięstwo Max, zwłaszcza gdy połączysz to z bezpłatnymi spinami i bonusami w ofercie.

Gniazdo tematyczne zwierząt i rolnictwa ma RTP 96.16%, który jest z dolnej strony. Ogólnie rzecz biorąc, bliżej 97% byłoby uważane za premium i chociaż bonusowe króliczki 96.16% nie jest najniższym, gracze, którzy chcą lepszego huku na złotówkę, powinni szukać gdzie indziej.

Bonus Bunnies Wnioski i automaty online

Ogólnie rzecz biorąc, Nolimit City wskoczyło tutaj do zwycięzcy z bonusowymi króliczkami. Dziwaczna grafika i sprytna grafika oferują relaksujące wyczucie dla graczy z zapierającymi dech w piersiach funkcjami bonusowymi, zwłaszcza spinami z marchewki i soczystą maksymalną wypłatą, aby wyścigi serca wyścigi. RTP 96.16% jest niskie, ale sprawiedliwe i nie powinno cię odkładać, dając temu slotowi wir.

Jeśli futrzaki przyjaciele nie są Twoją rzeczą, to Nolimit City specjalizuje się również w ciemniejszych automatach tematycznych, jak ich staromodne gniazdo gniazda Deadwood, którego Max Win na 13 950. Jeśli jednak chcesz trzymać się strony natury świata automatów online, to dzikie gry z Playtech może być dla Ciebie.

Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Frankie Dettori's Magic Seven
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Elemental Gems Megaways
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chilli Heat Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald King Rainbow Road
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Queen of Gods
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Age of the Gods - Goddess of Wisdom
RTP:
94.94%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni