Book Of Darkness graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
10 560 USD.00
Motyw:
Fantazja, magia

Recenzja automatów online książki ciemności

Gra w książce o ciemnościach rozgrywa się w pokoju wypełnionym kolumnami i dziwnymi rzeźbami na ścianach. Ta magiczna królestwo znajduje się za zestawem kołowrotka 5x3, w którym widzisz symbole karty gry, mikstury, kryształów i pierścienia. Najlepsze symbole to łowczyca ognia strzały, potężny ciemny czarodziej i sama książka.

Obrazy tworzą styl fantasy na komputerach PC, Androida, iOS i urządzeniach mobilnych zasilanych w systemie Windows, a chociaż nie są zgodne ze standardami swoich gier 3D, Betsoft z pewnością wykonał dobrą robotę, wprowadzając mityczny świat do najlepszych kasyn online.

Funkcje obejmują książkę działającą jako każdy inny symbol, jeśli może wypełnić kombinację na dowolnej z 10 linii wypłat, a także ekscytujące starcie bonusowe. Huntress i Dark Wizard do walki i mogą zabrać Cię do kolejnej funkcji bonusowej z rozszerzającymi się symbolami lub mnożnikami wygrania.

Jak zagrać w automatach książki

Zakres zakładów 0.10 do 10.00 sprawia, że gra jest znacznie bardziej odpowiednia dla graczy niższych stawek niż wysokie rolki, a stosunkowo niewielka maksymalna nagroda 1056x Pakowanie oznacza, że nikt nie wygra fortuny, grając w książkę o ciemności z prawdziwymi pieniędzmi lub bonusem.

Jednak łatwo jest skonfigurować i odpowiedni dla stosunkowo niedoświadczonych graczy, a także każdego, kto cieszy się tematem czarodziejów i światów fantasy. Wybierz swoje stawki z paska Scroll pod kołowrotkami, a jeśli chcesz grać bez konieczności klikania przycisku za każdym razem, naciśnij kartę okrągłej strzałki i aktywuj funkcję Autoodood.

Karta "I" po lewej stronie elementów sterujących otwiera się. Zobaczysz pełny podział tego, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy przekracza linię z lewej, a także szczegóły dotyczące funkcji bonusowych, takich jak specjalne starcie w grach za darmo.

Bezpłatne obroty i inne rundy bonusowe Księgi Ciemności

Symbol Wild Book jest jedyną specjalną funkcją w grach podstawowych, ale istnieje kilka darmowych obrotów. Dowolne symbole książek 3, 4 lub 5 płacą odpowiednio 2x, 20x lub 200x. Następnie zgłaszasz 10, 15 lub 20 wolnych obrotów z losowym symbolem rozszerzającym się na rolki, aby pomóc w tworzeniu zwycięstw w całym.

Jeśli Huntress, Book i Dark Wizard lądują na sąsiednich kołowrotkach w tym samym rzędzie, wprowadza starcie do grania. Wybierz symbol postaci przed rozpoczęciem gier i oba rozwiną się, aby wypełnić bębny, a jednocześnie wypełniając miernik każdego wyglądu. Nie ma ograniczeń co do tego, jak to trwa, ale jeśli wybrana postać najpierw wypełni licznik, przejdziesz do rundy gier bez. Jeśli twoja postać stracisz starcie władzy, wrócisz do gier podstawowych.

W funkcji Shadowform otrzymujesz 10 darmowych gier. Jeśli wybrałeś łowczycę, wszystkie wygrane z symboli o wysokiej wartości są mnożone przez 5x, a jeśli twój wybór był ciemnym czarodziejem, 5 symboli rozszerzy się na wszystkie bębny, na których ląduje.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Księga ciemności Maximum Wins, RTP i zmienność

Najwięcej, które możesz wygrać z automatu online Darkness, to 1056x twój zakład, który jest dość niskimi mnożnik.00 na spin, to rozczarowujące 10 560.00.

Jest to gra średniej wariancji i traktowana jako średnia liczba długoterminowa, na każde 100.00 postawiony, spłaca 96.48 w nagrodach.

Nasz werdykt na maszynie do gniazda Księgi Ciemności

Oprócz stosunkowo niewielkich maksymalnych poziomów wygranych i zakładów, automat z Darkness to gra, którą fani magicznego motywu z pewnością spodobają się. Najważniejsza jest wieloetapowa runda bonusowa, a starcie do spinów za pomocą zasilania prowadzą do gier Shadowform, jeśli wybierzesz zwycięski symbol postaci.

Jeśli z przyjemnością stawia 10.00 lub mniej za spin, będziesz cieszyć się tą grą. Znajdź to w naszych najwyższej rankingu kasyna online, w których czeka hojny pakiet bonusowy.

Powiązani partnerzy kasyna

Star Clusters Megaclusters
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Jester
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Pots of Gold
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bounty Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
House of Fun
RTP:
94.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel of Riches
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Panda
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Feline Fury
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni