Book of Gold - Symbol Choice Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
/images/auto/o/89022/bfba7c7376.png
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 1 029 700 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, starożytny Egipt

Książka złota: Symbol Choice Recenzja automatu online

Książka złota: Symbol Choice ma standardowy układ, który łączy się z ekscytującymi i unikalnymi funkcjami bonusowymi. Ten niestabilny automat składa się z 5 szpulowej siatki 3 rzędu i daje 10 różnych linii płacowych w celu wygenerowania udanych spin. Dzięki temu prostemu i prostemu układowi możesz zarobić do 50 000 monet. Jak sugeruje tytuł, gra zapewnia możliwość wyboru z wyboru symboli w rundzie darmowych spinów. Przed rozpoczęciem rundy bonusowej darmowej spinsów możesz wybrać specjalny symbol bonusowy. Więcej dodatków bonusowych obejmuje dzikie i rozproszone książki, rozszerzające się symbole, mnożniki i odpowiedzi. Gra jest prosta z prostym projektem, który umożliwia wielu graczom obrót.

Książka złota: Symbol Choice Darmowe Gry Online Game Zasady gry

Jako stosunkowo prosta gra, slot z Gold: Symboli. Wejdź do pięknej złotej i lazurowej świątyni, w której czeka na ciebie siatka 5x3. Możesz przejść do"i" ikona w lewym dolnym rogu, aby uzyskać dostęp do wartości wypłat i wartości wypłaty symboli. Będziesz używał elementów sterujących poniżej siatki, aby wybrać zakład i zakręcić kołowrotki, aby zarobić do 5000x swojego pakietu. Po prostu przełącz"Zakład" karta i wybierz zakład, który może obejmować od minimum 0.10 monet do maksymalnie 100 monet na spin. Aby uzyskać łatwy dostęp, naciśnij"Max" Tab, jeśli chcesz wybrać najwyższy zakład. Możesz rozpocząć grę, klikając zakładki po prawej stronie rolki. Dobrze jest wiedzieć, że możesz grać w grę na dowolnym urządzeniu, takim jak urządzenia mobilne, komputerowe i tablety w dowolnych nowych kasynach online, które noszą grę. Wszystkie urządzenia mobilne są kompatybilne, w tym urządzenia iOS i Android.

Książka złota: Funkcje wyboru symboli i darmowe spiny

Podczas gry podstawowej po prostu ustawiaj pasujące symbole w grupach 3 lub więcej, aby otrzymać wypłaty. 10, J, Q, K i A są symbolami kart, które oferują nagrody od 10x do 15x Twojego pakietu. Ankh i oko symboli Horusa oferują nagrody za 2 lub więcej dopasowanych symboli i mogą wypłacić do 75x Twój udział. Egipscy bogowie są najlepiej płatnymi symbolami, a także oferują nagrody za 2 lub więcej pasujących symboli. Mogą one wypłacić od 200 x do 500 razy. Złota książka to dziki i rozproszony symbol i możesz zarobić do 200 razy swój udział w linii 5 złotych książek. Jako dziki, złota książka może zastąpić inne symbole. Jako rozproszenie potrzebujesz 3 lub więcej, aby uruchomić bezpłatną rundę bonus. Po uruchomieniu bezpłatnej rundy bonusowej obrotów będziesz mieć wybór specjalnych symboli. Możesz wybrać symbol, który stanie się specjalnym rozszerzającym się symbolem podczas rundy wolnych obrotów. Ten specjalny symbol może rozszerzyć się, aby obejmować całe rolek jednocześnie, co może otworzyć drzwi do solidnych natychmiastowych nagród. Możesz zarobić od 10 do 50 darmowych spinów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Książka złota: Symbol Choice Jackpot, RTP i zmienność

Slot z Gold: Book of Gold: Symbol to gra o wysokiej wariancji, a RTP to 95.95%. Możesz zarobić do 50 000 monet, czyli 5000 -krotnie całkowity udział w najlepszych kasynach online. Możliwe jest zdobycie do 500 -krotności udziału w jednym spinu podczas gry podstawowej.

Książka złota: Werdykt wyboru symboli i więcej gier

Możesz zarobić do 50 000 monet, grając w ten wysoki poziom egipskiego automatu. Grafika jest wysokiej jakości, a układ jest prosty. Łączy prostotę z kilkoma dodatkowymi funkcjami. Są one głównie dzikie i rozproszone złote książki w połączeniu z maksymalnie 50 darmowymi obrotami. Główną funkcją bonusu jest specjalny rozszerzający się symbol, który możesz wybrać zgodnie z osobistym wyborem. To szybka gra z możliwością szybkich i wysokich nagród.

Koniecznie sprawdź nasz wybór kasyn online. Będziesz miał do dyspozycji mnóstwo gier i niesamowitych transakcji w Wielkiej Brytanii. Zalecamy sprawdzenie więcej gier Playson, takich jak niedawno wydane solarne świątynia online. Więcej epickich tytułów, w tym Księga Gold: Symbol Choice, po prostu odwiedź dowolne z naszych wybranych kasyn online.

Powiązani partnerzy kasyna

Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
DJ Wild
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magician’s Secrets
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Slotfather Part II
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Hand of Midas
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Gold
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Olympus Thunder
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni