Book of Maya graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Dżungla, Aztek, akcja/przygoda

Recenzja automatu online Maya Maya

Przyjdź i odkryj starożytną kulturę Majów i odkryj kilka głęboko ukrytych skarbów. Księga oszałamiającego projektu 3D Mayi zabiera nas głęboko do dżungli Majów, gdzie starożytne świątynie zawierają obietnicę wielkich nagród. Siatka 5 rolki, 3 rzędu zawiera symbole artefaktów Majów i cennych książek, które oferują nagrody, które mogą osiągnąć do 25 000 razy. Masz do 10 różnych linii wypłat, aby wybrać podczas gry na urządzeniach komputerowych, mobilnych lub tabletów.

Gra zawiera dobrą dawkę dodatkowych funkcji, które pomogą Ci zwiększyć nagrody. Te funkcje obejmują rozproszone książki, grę hazardową, darmowe rundy bonusowe i rozszerzające się symbole. Nasz pełny przewodnik pomoże ci jak najlepiej wykorzystać swoją przygodę w dżungli Majów. Kontynuuj czytanie dla naszej dogłębnej książki Maya Slot Guide.

Książka Maya Darmowe Gry Online Gamepalay i konfiguracja

Dobra wiadomość jest taka, że nawet jeśli jesteś nowy w nowoczesnych grach automatowych, nadal będziesz mógł spróbować w tej ekscytującej novomatycznej grze. To dlatego, że gra została zaprojektowana ze standardowym i znanym układem. Wszystko, czego potrzebujesz, można łatwo uzyskać dostęp, a gra jest zgodna z prostym zestawem zasad. Po prostu ustaw preferowaną kwotę zakładu i wybierz, ile linii wypłat chcesz aktywować. To takie proste! Po wykonaniu tych prostych kroków będziesz gotowy na wygranie swojego udziału w wysokości 25 000 razy w nagrodach. Wszystko, czego musisz zacząć, to podstawowe elementy sterujące znajdujące się na dole ekranu. Jeśli chcesz rzucić okiem na wypłatę przed rozpoczęciem gry, kliknij kartę "Paytable" tuż poniżej siatki 5x3.

Masz swobodę wyboru w dowolnym miejscu od 1 do 10 linii płacowych podczas gry książki Maya. Umożliwia to większą swobodę wyboru całkowitej kwoty zakładów i tworzy szerszą gamę opcji zakładu. Jeśli lubisz zakładać z wyższymi stawkami, sugerujemy aktywację pełnych 10 linii płacowych, aby zwiększyć potencjalne nagrody. Po prostu przełącz kartę "Linie", dopóki nie wybierzesz żądanej liczby linii wypłat. Karta "BET/LINE" pomoże Ci wybrać preferowaną kwotę zakładu. Możesz wybrać minimalny zakład 1 monetę na linię płatną do maksymalnie 100 monet. W sumie możesz obrócić te rolki, aby uzyskać maksymalny zakład 1000 monet na spin. Ten zdrowy rozmiar zakładu może spodobać się graczom o wysokiej zawartości, podczas gdy inni gracze mogą umieszczać zakłady, zaczynając od zaledwie 1 monety. Po prostu kliknij kartę "Start" lub Autooplay ", gdy będziesz gotowy na wirowanie.

Podobnie jak wielu novomatycznych, automat z Maya zapewnia możliwość hazardu twoich nagród. Ta dodana funkcja daje moc zwiększenia wygranych w wolnym czasie i w swoim czasie. Kliknij przycisk "Gamble" poniżej siatki, ilekroć czujesz się wywoływany, aby aktywować tę funkcję. Możesz stracić wszystko, ale możesz również znacznie zwiększyć i potencjalnie podwoić swoje nagrody. Możesz także aktywować tę funkcję hazardu, jeśli grasz na urządzeniu mobilnym. Książka mobilnego automatu Maya działa doskonale na wszystkich urządzeniach mobilnych, niezależnie od tego, czy posiadasz urządzenie z Androidem, iOS, czy tabletu. Udaj się do każdego kasyna mobilnego Real Money, aby zakręcić rolki w książce Maya Mobile Game.

Księga Mayi "Boskie" funkcje i darmowe bonusy spinowe

Ta pełna akcji gra oferuje wspaniałe nagrody z kolekcji oszałamiających symboli o tematyce Majów. Możesz odkryć niektóre litery i liczby, które wyglądają jak ikony karty wiszące w drzewach dżungli. Ikony karty gry wahają się od 10 do A i możesz wygrać do 500 -krotnie swój udział w celu wylądowania kombinacji 3 lub więcej symboli 10, J lub Q. Serdeczna nagroda do 750x, Twój pakiet jest oferowany za lądowanie kombinacji K lub symboli. Dżungla jest pełna starożytnych artefaktów przedstawiających historię kultury Majów. Możesz wygrać do 3750x swój udział w znalezieniu kombinacji 3 lub więcej różnych artefaktów. Zielony Bóg Majów jest jednym z najbardziej cenionych bóstw i oferuje do 10 000 razy na stawkę dla kombinacji 2 do 5 dopasowanych symboli.

Rozproszone książki mają inną specjalną umiejętność, która pozwala im działać jako dziki symbol. Rozproszone książki mogą zastąpić wszystkie inne symbole w grze, aby pomóc Ci wygenerować jeszcze więcej wygranych liniów wypłat. Jeśli wylądujesz kombinację 3 lub więcej rozproszonych książek, odblokujesz również rundę bonusową i otrzymasz 10 darmowych spinów. Możesz zabrać rundę bonusową i otrzymać dodatkowe bezpłatne spiny podczas gry. Runda bonusu darmowych spinów obejmuje również rozszerzające się symbole, aby jeszcze bardziej zwiększyć zarobki.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Max wypłata za książkę Mayi, RTP i zmienność

Księga automatów do gry Maya oferuje zabawę o dużej zmienności z zestawem RTP na 95.18%. Najwyższa wypłata pochodzi od męskiego odkrywcy. Symbol męski Explorer oferuje do 25 000 razy Twój udział w wylądowaniu kombinacji od 2 do 5 pasujących ikon. Możesz także wygrać do 10 000 razy swój udział w celu wylądowania kombinacji rozproszonych książek.

Księga Werdyktu Mayi i więcej z Novomatic

Księga automatów Maya to świetna gra dla graczy, którzy są fanami starożytnych i przygodowych motywów. Ten niestabilny automat oferuje obietnicę wysokich wypłat, a także do 10 różnych linii wypłat, które pomogą Ci to zrobić. Gra Gamble zwiększa szanse na wyższe nagrody i masz różne zabawne funkcje, które można dodać do akcji. Rozproszone książki mogą pomóc ci wygrać solidne nagrody, działając zarówno jako dziki, jak i rozproszony. Nie wspominając o zdrowej pomocy bezpłatnych spinów, aby zmaksymalizować rozgrywkę. Księga Majów przez Novomatic oferuje zarówno prostotę, jak i wysokie wypłaty.

Sprawdź naszą listę najlepszych kasyn online, aby odkryć szeroki wybór gier novomatycznych. Możesz sprawdzić gry takie jak wielki napad, w których do 900 000 monet jest do zdobycia. Lub możesz sprawdzić pojedynczą grę Payline o nazwie Hot Shot. Przeglądaj naszą listę najlepszych kasyn online, aby odkryć jeszcze więcej gier novomatycznych.

Powiązani partnerzy kasyna

Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Farm
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Champion Raceway
RTP:
96.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Tesla Jolt
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
2 Million B.C.
RTP:
91.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Flower
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Raging Storms
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Peony
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni