Book of Vikings graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
550 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, Vikingowie

Recenzja automatu online Vikings

Zagraj w automatach Vikings z Pragmatic Play, a możesz plądrować kasyna online za 550 000.00. To gra o wysokiej zmienności z hojnymi zwrotami 96.5%, a możesz uwolnić Vikings na komputerach PC lub telefonach komórkowych za pomocą systemów operacyjnych iOS, Windows i Android.

Funkcje tej 5-linii, 10-linii zawierają cenny symbol książki, który w razie potrzeby wkracza dla innych, a także wyzwala bezpłatną rundę bonusową Spins. Z grafiką i dramatyczną ścieżką dźwiękową, gniazdo Vikings czeka na otwarcie na najwyższej rankingu pragmatycznych kasyn gry online.

Jak zagrać w grę w automaty do automatów Vikings

Błyskawica błyska wokół górzystego tła do gry w książce Vikings. Dekoracyjna rama sliźnia i fioletowe rolki dodają stylu do widoku, a symbole są zwykłego wysokiego standardu, którego oczekujemy od pragmatycznej gry.

Symbole kart w stylu metalicznym, każdy z skomplikowanym projektem Wikingów, a także funkcja kasku i klaksonu na kołowrotkach, wraz z szlachetnymi mężczyznami i kobietami Viking Warriors.

Spójrz na elementy sterujące poniżej rolki, a zobaczysz plus i minus zakładki po obu stronach przycisku dużego spinu. Kliknij je, aby wybrać poziom zakładu od 0.10 do 100.00 na spin. To równa się 0.01 do 10.00 na każdej z 10 linii płacowych i musisz dopasować symbole po liniach od lewej do prawej, aby wygrać. Kliknij przycisk "I" na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile każdy jest wart na wybranym paliku.

Emblematy karty o najniższej wartości płacą 10x, gdy wypełniają linię, a na drugim końcu skali facet Viking jest wart do 500x.

Przycisk automatycznej widzenia obraca rolki samodzielnie, ale musisz wybrać limit strat przed aktywacją tej funkcji. Jeśli grasz w gniazda na telefonie komórkowym, przekonasz się, że wszystkie styl i opcje są takie same na wszystkich platformach, a przerzucone elementy sterujące są jedyną różnicą.

Bezpłatne obroty i inna książka Vikings Darmowe Gry Online Funkcje

Mechanizm "książki" jest niezwykle popularny i choć zwykle jest widoczny w gier na automatach o tematyce egipskiej, działa równie dobrze w grze opartej na Wikingach. Książka związana ze skóry to dziki symbol, który może zastąpić każdą inną, aby ukończyć wygraną lub poprawić kombinację.

Jest to również symbol rozproszenia i dowolne książki 3, 4 lub 5, w dowolnych miejscach, odpowiednio 2x, 20x lub 200 razy. Następnie otrzymujesz 10 darmowych spin. Ułatwia to dostrzeganie zwycięskich kombinacji z tego symbolu, a nawet nie musi być na sąsiednich rolkach. Przy szczęściu Wiking o wysokiej wartości jest wybierany przez oprogramowanie do gry.

Jeśli zobaczysz co najmniej 3 książki w dowolnym darmowym obrotu, otrzymasz kolejne 10 obrotów, z tym samym rozszerzającym się symbolem i nie ma ograniczeń co do liczby rentgenatorów. Podobnie jak wiele gier "książkowych", stosunkowo łatwo jest opracować rundę, więc możesz uzyskać o wiele więcej niż początkowe 10 darmowych gier bonusowych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność gniazda Księgi Vikings

Idealny wzór symboli zapłaci wspaniałą nagrodę w wysokości 5500x twojego zakładu lub 550 000.00 Jeśli grasz 100.00 na każdym obrotu. Book of Vikings to gra o wysokiej zmienności, w której nagrody są często dość hojne, ale możesz zobaczyć kilka strat między zwycięskimi obrotami. Średni powrót do graczy procentowych 96.5% dotyczy poziomu standardowego dla wysoce lotnych szczelin.

Nasza książka Vikings Slot Werdykt

Mieszając popularne funkcje z wysokiej jakości grafiką, Pragmatic Play gwarantowało, że automat Książki Vikings stanie się ulubionym w kasynach komputerowych i mobilnych. Nie szukaj innowacyjnej rozgrywki tutaj. Jest identyczny z kilkoma innymi z symbolem dzikiej i rozproszonej, a także darmowe obroty z rozszerzającymi się symbolami, które płacą za wszelkie rolki.

Ale to nie jest krytyka, a każdy, kto lubi ten format, ale chce uciec od starożytnego egipskiego stylu, ma teraz świetną alternatywę.

Uwolnij Wikingów z naszych popieranych kasyn Pragmatic i nie zapomnij zdobyć jednej z największych ofert bonusowych, kiedy się zarejestrujesz.

Jaka jest funkcja książki Księgi automatów do gniazda Vikings?

Zagraj w grę książki Viking Slots, a uruchomisz funkcje bonusowe z symbolu książki. Jest to dziki symbol, który może wkroczyć dla każdego innego, aby ukończyć wygrane, a także rozproszenie, które płaci w dowolnych miejscach przed uruchomieniem Breree Spins Bonus Runk.

Ile mogę wygrać, grając w książkę Vikings Slot Online?

Wygrane z automatu Księgi Vikings mogą trafić 5500x Twój całkowity zakład. To hojny mnożnik, a jeśli grasz na maksymalnym zakładach, możesz wygrać 550 000.00 w jednym obrotu. Możesz wygrać to w grach podstawowych lub podczas bezpłatnej funkcji Spin.

Czy są jakieś inne gry o tych samych funkcjach, co książka Vikings Slot?

Mechanizm "książki" jest niezwykle popularny. Niemal identyczny zestaw dodatkowych funkcji jest dostępny w grach takich jak Book of Dead from Pragmatic Play, Book of Kingdoms, autorstwa Reel Kingdom i Book of Darkness by Betsoft.

Jak zmienna jest gra książki Viking Slots?

To gra o wysokiej zmienności, która może obrócić się kilka razy bez wygranej, ale potem wypłacić stosunkowo wysokie nagrody, aby to nadrobić. Jest to popularny format z graczami, którzy lubią wyższy poziom ryzyka, przeciwdziałający potencjałowi większych nagród.

Ile linii wypłat przekraczają rolki maszyny do automatów Viking?

Książka gniazda Viking ma 10 liniów wypłat. Musisz dopasować symbole w linii płac, zaczynając od lewej strony, aby wygrać. Dzika książka pomaga, a także płaci w dowolnych miejscach, jednocześnie rozszerzając symbole w darmowych gier.

Dlaczego książka Viking Slot jest tak popularna?

To świetnie wyglądająca gra z wysokim standardem dzieła sztuki i popularnymi funkcjami bonusowymi. Maksymalna wypłata jest stosunkowo wysoka, a istnieje duży zakres zakładów, który będzie pasował do wszystkich budżetów. Jest dostępny w najlepszych pragmatycznych kasynach zabawowych tutaj.

To książka gniazda Viking kompatybilna z moim iPhonerem?

Możesz odtworzyć książkę automatu Viking na iPhone'ach i iPadach. Działa również na smartfonach z systemem Android i Windows i komputerom tabletowym. Wszystkie styl, funkcje i rozgrywka gry kompatybilnej z mobilną są takie same jak wersja komputerowa.

Który deweloper tworzy książkę Vikings Darmowe Gry Online?

Gra Książki Viking Slots pochodzi z pragmatycznej gry. To jedna z największych nazwisk w branży igamingowej, a ich zakres obejmuje ogromne gry, takie jak Buffalo King Megaways, Chilli Heat, Madame Destiny i Mustang Gold.

Kiedy wydano Księgę automatów do gniazda Vikings?

Gniazdo Księgi Vikings została uruchomiona w wersji komputerowej i mobilnej 22 lipca 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Gonzo’s Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Munchers
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dracula Awakening
RTP:
95.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lord Merlin and the Lady of the Lake
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bad Wolf
RTP:
97.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Candy Bars
RTP:
93.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Queen
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki