Boomanji graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
97.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, przestrzeń

Recenzja automatu online Boomanji

Wyposażony w tylko 10 aktywnych linii wypłat, ale ale jeden dodatkowy dziki respin, Boomanji może nie wydawać się bardzo atrakcyjną grą od pierwszego wejrzenia. Ale zagraj w to za prawdziwą gotówkę, a zobaczysz, że może być naprawdę warte twojego czasu, dając ci szansę na zbieranie naprawdę solidnego jackpota 50 000 monet.

Jeśli gra wygląda znajomo, dzieje się tak, ponieważ jest bardzo podobna do popularnego gniazda Starburst Netent. Podobnie jak ta gra, automat Boomanji jest wyposażony w funkcję respina, ale także mechanikę, która płaci w obu kierunkach. I podobnie jak praktycznie wszystkie szczeliny z Betsoft, możesz grać w Boomanji na wszystkich dostępnych urządzeniach, bez względu na to, czy jest to twój tablet czy komputer.

Jak grać w automatach online Boomanji

Nie ma nic skomplikowanego w graniu w Boomanji. Przeciwnie, ta gra jest jedną z najprostszych automatów do automatów, które można znaleźć online. Aby rozpocząć granie, najpierw użyj trzech elementów sterujących bukmacherskich na dole ekranu, aby dostosować udział. Pierwsza z tych elementów sterujących pozwala zwiększyć/zmniejszyć wartość monety, podczas gdy pozostałe dwa elementy sterujące pozwalają obstawiać więcej monet na linię płac i wybrać, które linie płacowe chcesz aktywować. Użyj tych przycisków, aby dopracować rozmiar swojego palika i postawić w dowolnym miejscu od 0.01 kredytów do 100 punktów na spin.

Ponieważ linie wynagrodzeń są aktywne, dobrym pomysłem byłoby je najpierw sprawdzić, naciskając liczby po dowolnej stronie rolki, aby sprawdzić, czy chcesz wyłączyć jakąkolwiek linię. Możesz także zobaczyć linie wypłaty wewnątrz wypłaty, w których wszystkie symbole gniazda są również wymienione. Boomanji ma w sumie osiem symboli, które mogą przynieść ci pieniądze, a każdy z nich oferuje inne wypłaty w monetach, choć żaden z symboli wywoła żadnych darmowych spinów. Te wypłaty wahają się od 5-250 monet na kombinację podczas zakładania jednej monety na linię i między 50-2 500 monet podczas obstawiania pełnych 10 monet. Ale naprawdę interesujące jest wspomnienie, że nagrody te można zapłacić w obu kierunkach, dając dwukrotnie zwycięskie możliwości zwykłego automatu i znacznie lepsze zwroty podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Jako gracz mobilny możesz również cieszyć się Boomanji na praktycznie każdym typu urządzenia mobilnego, które działa na iOS lub Android. Jak można się spodziewać, będziesz mieć mniej elementów sterujących na ekranie po przejściu na smartfon lub tablet na płynniejszą rozgrywkę mobilną. Dlatego, aby wybrać inny pakiet lub włączyć tryb automatycznego odtwarzania, musisz wprowadzić menu gry, podczas gdy ekran będzie wyposażony tylko w kontrolę wirowania.

Funkcje Boomanji i darmowe spiny

Gdy symbole fajerwerków zaczynają się toczyć na ekranie, jedynym sposobem na wygranie nagrody i zobaczenie, jak niektóre z nich popowe jest dopasowanie ich w sekwencji. Za każdym razem, gdy dopasujesz trzy, cztery lub pięć tych samych symboli na wyznaczonej linii płac, gniazdo zapłaci nagrodę pieniężną za tę sekwencję symboli. A ponieważ Boomanji płaci zarówno od prawej do lewej, jak i odwrotnie, twoje sekwencje mogą rozpocząć się od zwężu w lewo, prawej lub w obu punktach wyjścia, aby uzyskać zapłatę. Zbierz pięcioosobowe na dowolnej linii płac z najlepiej płatnymi symbolami, a możesz zdobyć prawdziwą nagrodę pieniężną w wysokości 5000 monet, a to tylko dla jednej sekwencji.

Oprócz zwykłych symboli, które są do płacenia nagród, Boomanji ma również jeden bonusowy symbol, który wyzwala jedyną specjalną funkcję w grze. Ten symbol wygląda jak pudełko fajerwerków i służy jako rozszerzający się dziki symbol. Kiedy pojawi się na kołowrotkach dwa, trzy lub cztery, ikona ta będzie rosła, aby wypełnić całą kołowrotek dziczymi, które mogą zastąpić wszystkie inne symbole, ale także wywołać premi. A jeśli otrzymasz dodatkowe dzikie symbole podczas respina, szczelin.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt Boomanji i podobne automaty online

Boomanji to automat, który w większości przyciągnie graczy, którzy szukają prostszych, oldschoolowych automatów, a nie jakichkolwiek nowoczesnych gier. Podobnie jak automat w stylu Vegas, ta gra oferuje ograniczoną liczbę funkcji i prostą rozgrywkę, która będzie łatwa do zrozumienia nawet przez nowych graczy. Wariancja znajduje się gdzieś na terytorium niskiego do średnie. Niestety sugeruje to również, że większość wypłat, które otrzymasz podczas gry przez prawdziwe kasyno pieniężne, będzie mniejsze niż zbliżone do maksymalnej wygranej 50 000 monet na spin.

Tak więc, jeśli bardziej interesuje Cię gry na automatach online, które mogą zaoferować duże wypłaty i nie mieć nic przeciwko graniu w coś bardziej niestabilnego, możesz również zajrzeć do innych gniazd betsoft, które mają inną stawkę wypłaty. Gry takie jak Greedy Goblins i The Slotfather II są jednym z najpopularniejszych szczelin średnich z studia i gier, które zawierają szeroką gamę bonusów, podczas gdy pokies takie jak Blood Eternal i Fire amp; Steel oferują prostszą, ale bardziej niestabilną rozgrywkę. Sprawdź jedną z najlepszych miejsc w automatach online, aby znaleźć te tytuły Betsoft, a także gry innych twórców gier.

Powiązani partnerzy kasyna

Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bar X Magic 7
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blood Moon Wilds
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fantastic Fireworks
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni