Bounty Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, dziki zachód

Recenzja automatów online nagrody

Złoty gniazdo z Pragmatic Play zabierze Cię na Stary Zachód, gdzie znajdziesz kowboje, kowbojki, podkowy i torby złotych monet. Rozgrywane na 5 rolkach i 25 liniach, jest to kolorowe gniazdo w stylu kreskówek zaprojektowane dla telefonów komórkowych i platform stacjonarnych.

Możesz ubiegać się o nagrodę do 5000 razy swój zakład, a cechy gniazda nagrody zawierają ułożone dzikie symbole i fantastyczne, wieloetapowe rundy. Zbierz wystarczającą liczbę symboli pieniędzy w tej rundzie, aby odblokować do 3 dodatkowych siatek i zbudować mnożniki do 4x.

Istnieje wysoka zmienność i średnie zwroty 96.5% z całego działania, pakowania pistoletu, złotego złota. Sprawdź to na naszych zalecanych stronach kasynowych.

Jak grać w nagrodę

Bank i salon zachodniego miasteczka radzi sobie z siatką symboli 5x3, a w tle gra klasyczna melodia spaghetti. Zobaczysz, że gra emblematyka gra w stylu, aby pasować do motywu, wraz z Lucky Horseakhoe, Hat, Rudowłosy Cowgirl i kowboja kombacją. Złoty dziki symbol może wkroczyć, aby inni mogli ukończyć zwycięstwa, i może pojawić się na kołowrotkach, a torba pieniężna uruchamia rundę bonusową respins.

Jest to kolorowy widok, który wygląda równie dobrze na komputerach lub telefony komórkowe działające na systemach operacyjnych iOS, Windows lub Android.

Gniazdo Złotego Złotego wykorzystuje standardowe pragmatyczne elementy sterowania zabaw. Wybierasz zakład od minimum 0.25 do maksymalnie 125.00 za pomocą przycisków kliknij plus lub minus, a następnie kolejne przyciski, które zmieniają liczbę monet w wartości i wartości monet.

Dostępne są tryby automatycznego i turbo, a karta "I" otwiera wypłatę, która wymienia, ile każdy symbol płaci, gdy co najmniej 3 w swoim rodzaju zatrzymanie się na linii, zaczynając od lewej strony. Cenne postacie płacą najwięcej, przy do 8 -krotnej całkowitej liczbie zakładów. Przejrzyj wypłatę, a znajdziesz także szczegóły dotyczące funkcji respins gniazda nagrody.

Respins i inne cechy aktywa nagrody

Symbole worków pieniężnych zawierają wartości gotówkowe, a jeśli wylądują w jakimkolwiek 6 lub więcej miejscach, zamykają się na co najmniej 3 reguły rolki. Widok zmienia się na siatkę 4 zestawów rolki, z aktywnym tylko zestawem górnym lewym i. Pojawią się tylko więcej worków pieniężnych lub pustych przestrzeni, a wszelkie torby blokują się również na bębnach, gdy resetują licznik spinowy do 3.

Respins trwają tak długo, jak ciągle lądujesz, co jest standardową funkcją w wielu najlepszych grach automatowych, ale jest tutaj specjalny zwrot akcji. Jeśli zbierzesz 9 worków, drugi zestaw kołowrotków odblokowuje się, a jeśli twoja całkowita liczba osiągnie 18, następnie 26 worków pieniężnych, odblokujesz odpowiednio trzeci i czwarty zestaw rolki, odpowiednio.

Wszystkie wartości worków na drugim zestawie są podwojone, a następnie potroiły się na trzecim zestawie i czterokrotnie na czwartym. Ponadto, jeśli wypełnisz zestawy, otrzymasz ustalone nagrody jackpota wynoszące 25x, 50x, 500x i 5000x twoich zakładów. Wyląduj łącznie 44 worki w dowolnym momencie dla mnożnika 5x.

Rezultaty biegną, dopóki nie masz 3 obrotów bez więcej symboli pieniędzy, albo osiągniesz maksymalną wypłatę 5000 razy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, przeciętne zwroty i zmienność

Zagraj w gniazdo Złotym Bożym maksymalnie 125.00 na spinu, który wystrzeliwuje rundę respins i możesz wygrać do 625 000.00. To równa się 5000 razy na twoim zakładce, w którym to momencie respins kończą się automatycznie. Ta gra ma dużą zmienność, więc przygotuj się na stosunkowo długie szczeliny między zwycięstwami, przesunięte przez hojne nagrody. W dłuższej perspektywie wypłaca 96.5% stawek w wygranych.

Nasza nagroda złota

Chociaż nie ma oddzielnej rundy bonusowej darmowych spin. Gdy zacznie się, masz gwarancję, że wygrasz nagrodę, nawet jeśli pochodzi tylko z początkowych 6 torebek pieniężnych, chociaż miałbyś dość pecha, gdyby runda zakończyła się tutaj.

Podstawowe obroty mogą być również ekscytujące, a ułożone dzikie symbole pomagają w zdobywaniu nagród w dowolnym momencie. Wesoły design ma nieco vintage, który dobrze pasuje do starego zachodu i dodaje uroku tej gry.

Zagłów swoją nagrodę z komputera stacjonarnego lub mobilnych gniazda złota nagrody w naszych starannie wybranych kasynach online, w których czeka hojna bonus powitania.

Inne gry tematyczne na dzikich zachodniach

Gdzie mogę zagrać w gniazda nagrody?

Gold nagrody jest dostępny w jednych z najlepszych kasyn online, gdzie dołącza do ogromnego wyboru gier, stolika i gier karcianych. Wszystkie nasze zalecane strony są bezpieczne, bezpieczne i mają świetną reputację wybitnej usługi.

Jakie funkcje ma slot internetowy nagrody?

Zagraj w gniazdo Złotego Złotego, a możesz cieszyć się takimi funkcjami, jak ułożone dzikie symbole i specjalna runda bonusu. Zbierz torby pieniężne podczas bezpłatnych gier, aby odblokować dodatkowe zestawy rolki i wygrać mnożniki.

Jaki jest powrót do procentowego procentowego gniazda złota nagrody?

Powrót do graczy procentowego gniazda nagród wynosi 96.5%, co jest średnie dla bardzo niestabilnej gry, takiej jak ta. Oznacza to, że na każde 100.00 postawiony, zwraca się średnio 96.50.

Ile mogę wygrać z gry w nagrody złota?

Maksymalna wygrana z gniazda nagrody Złotego jest ograniczona do 5000 razy moder.00 na najwyższym pakiecie. Możesz to wygrać, wypełniając wszystkie 4 zestawy rolki w funkcji premii respins, chociaż runda zakończy się automatycznie.

Jaki jest minimalny zakład na złotym gnieździe nagród?

Możesz zagrać w gniazdo nagród ze stawkami tak niskimi jak 0.25 na spin. Wysokie wałki mogą podnieść poziom do maksymalnie 125.00 i wybierając wartości monet i liczbę monet w grze, możesz wybrać z wielu opcji pomiędzy.

Czy są jakieś gry podobne do gniazda nagrody?

Jeśli podoba Ci się styl gniazda nagrody, należy sprawdzić podobne tytuły w najlepszych kasynach. Popularne automaty tematyczne wokół Dzikiego Zachodu obejmują Dead lub Alive 2 Slot z Netent, Western Gold, z Microgaming i Deadwood, autorstwa Nolimit City.

Ile linii wypłat ma gniazdo nagrody?

To jest gra 25 płatków, co oznacza, że masz 25 różnych sposobów na linię dopasowanych symboli na rolkach złotego szczeliny nagród, aby wygrać. Dziki symbol pomaga, działając jako inne, jeśli może ukończyć kombinację.

Dlaczego popularny gniazdo złota nagród jest tak popularny?

Niezwykle popularny temat dzikiego zachodu i ekscytująca runda bonusowa są jednym z powodów, dla których złoto nagroda jest tak udane. Jasna i kolorowa grafika pomaga wyróżniać się na komputerach stacjonarnych i mobilnych.

, Który tworzy golowanie online nagrody?

Gold nagrody złoty to dzieło pragmatycznej zabawy. Inne gry tego płodnego programisty to automat do gry w Madame Destiny Megaways, Wolf Gold i Chilli Heat. Znajdziesz je wszystkie i więcej w zatwierdzonych kasynach.

Kiedy został wydany maszynę nagród złota?

Pragmatic Play wydało gniazdo Złotego Złotego 11 listopada 2021.
Defenders of the Realm
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Labyrinth of Knossos MultiJump
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wombaroo
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wipeout
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Rainbow Riches Leapin' Leprechauns
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Nyjah Huston Skate For Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni