BountyPop graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 100 000 USD.00
Motyw:
Horror, piraci

Recenzja automatów online Bounypop online

Cała obsada pirackich postaci pojawia się na szpulach Buntipop, w tym kapitan, facet typu czarodzieja z bombą i świecący duch Blackbeard. Ci dobrze zaprojektowani kreskówkowe piraci dzielą rolki z symbolami kart i tajemniczą syrenę, która zabierze Cię do bonusowej rundy. Możesz napotkać te znaki na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobil.20 i 20.00 na spin.

Gra w automatach BountYpop zawsze zaczyna się od konwencjonalnej 5 kołowrotka i 3 rzędów, przekroczonych 486 sposobami wygrania. Podobnie jak inne gry za pomocą mechanizmu Popwins, zwycięskie symbole podzielone, rozszerzając liczbę sposobów wygrania i uruchamiania respinacji. Dalsze wygrywają kontynuuj proces, wywołując cechy specjalne, gdy osiągną maksymalną wysokość.

Mystery Wheel Awards wygrywa mnożniki, a podczas bezpłatnych gier w najlepszych kasynach online, kołowrotki mogą osiągnąć 9 symboli, dając ogromne sposoby na wyrównanie symboli do nagrody.

Jak grać na automat

Podczas gdy zakres zakładów 0.20 do 20.00 nie jest szczególnie szerokie, potencjał rozległego mnożnika wygranej na 55 000 razy Twój udział oznacza, że szczęśliwi gracze mogą nadal schować fortunę. Proste elementy sterujące zapewniają, że możesz grać w ciągu kilku sekund, a gra Yggdrasil's BountYpop oferuje kilka opcji, takich jak tryby auto i turbo.

Możesz uzyskać dostęp do wypłaty za pomocą 3 małych linii w jednym rogu ekranu. Wymienia to wartości każdego symbolu w bieżącym zakładaniu, a także zawiera szczegóły na temat licznych funkcji, takich jak Popwins.

Bezpłatne spiny i inne bonusy

Po każdej wygranej symbole w wygranej podzieliły się na 2, zwiększając liczbę wygranych sposobów i powodując,. Jeśli prowadzi to do kolejnej wygranej, rozszerzenia Popwins trwają, tylko resetowanie przegranego spinu.

Przy bardziej zwycięskich sposobach staje się łatwiejsze niż myślisz, aby tworzyć kombinacje i do osiągnięcia pełnej wysokości. Koło obraca się, aby zapłacić mnożniki od 2x do 5x lub przenieść cię na drugi poziom, na którym mnożniki mogą osiągnąć 10x.

Upiorna syrena w 3 lub więcej miejscach zabierze Cię do bezpłatnej funkcji gier. Dostajesz 6, 9 lub 12 darmowych obrotów z 3, 4 lub 5 symbolami bonusowymi, a podczas nich kołowrotki nie resetują się podczas przegranego spinu. Mogą również wzrosnąć do 9 rzędów, dając ci 59.049 Sposób wygrania. Brązowe, srebrne lub złote kółki uruchamiają się, gdy osiągniesz 7, 8 lub 9 rzędów symboli. Mnożniki z brązu i kół Sliver mogą osiągnąć 10x, z wygraną w wysokości 100 razy w swoim pakiecie z złotego koła.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gry w automatach BountYpop

Z rozszerzonymi rolkami i mnożnikami możesz zdobyć zadziwiającą wygraną w wysokości 55 000 razy. Stosunkowo niski maksymalny udział w 20.00 na spin oznacza, że możesz wygrać 1100 000.00 z gniazda nagrody. Ma średni powrót do graczy do procentowego 96% i wysoką zmienność, która może pozostawić chwilę czekającego na zwycięski spin, ale ma tendencję do zwracania wyższych nagród niż gry niższej wariancji.

Nasza maszyna do automatów z nagrody

Podobnie jak wiele pirackich przygód przed nim, gra Bountipop Slots jest pełna akcji. To przystojna gra, z motley załogą postaci na kołowrotkach, chociaż zwykłe tło może zrobić z niektórymi obrazami, takimi jak statki lub tropikalne wyspy.

Oczywiście chodzi o mechanizm Popwinsa i jego potencjał do stworzenia ogromnej liczby sposobów zbierania nagród. Rozszerzenia kołowrotków przy każdej wygranej, a następnie gwarantowane mnożniki z bonusowych kół zapewniają, że rozgrywka nigdy nie otrzyma nic mniej niż ekscytujące.

Dołącz do Piratów i zagraj w automatach BountYpop w najwyższych miejscach online i pamiętaj, aby zdobyć najlepsze bonusy powitalne, gdy się zarejestrujesz.

Powiązani partnerzy kasyna

Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Retro Galaxy
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
In Bloom
RTP:
94.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Assassin Moon
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Gorgon
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lost Island
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Dead
RTP:
94.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cowboys Gold
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni