Brave Mongoose graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
125 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie

Odważna recenzja automatów online Mongoose

Odwiedź suchy świat Półwyspu Arabskiego i połącz siły z pustynnymi zwierzętami, aby bronić twojego miasta przed jadowitym gadami w nowym odważnym automatach Mongoose. Podobnie jak wszystkie automaty Fugaso, Brave Mongoose jest również dostępny do gry na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerom stacjonarnym. Oprócz zawierania symboli, które mogą zwrócić solidne zwroty, Brave Mongoose ma również szereg bonusów, które pozwolą ci wygrać coś. Darmowe gry spinowe, dwa rodzaje ponownych spinów, a także dodatki, takie jak Sticky Wilds i Mnoletiers.

Odważne elementy gniazda i konfiguracji Mongoose

Nie musisz być doświadczonym graczem, aby cieszyć się odważną grą w automatach. Przeciwnie, ten fugaso pokie jest dość łatwy do skonfigurowania. Ponieważ wszystkie 25 linii płacowych jest ustalonych, nie musisz wybierać, która linia chcesz aktywować, ale musisz tylko martwić się o rozmiar i liczbę monet. Gniazdo pozwala wybrać rozmiar monety między 0.Kredyt 01 i 1, a także zakład do 10 monet na linię. Przy minimum wszystkich elementów sterujących możesz grać za 0.25 punktów za rundę. Jednak ze wszystkim na Maxa możesz wydać do 250 punktów na spin (10 monet x 1 monety wielkości x 25).

Po wybraniu, ile chcesz wydać, wystarczy nacisnąć przycisk Spin, aby rozpocząć odtwarzanie ręcznego lub użyć sterowania autoodplay obok niego do automatycznej gry. Nagrody są wypłacane, gdy dopasujesz dwa, trzy, cztery lub pięć identycznych symboli na istniejącej linii wypłaty, od lewej do prawej. Możesz wygrać nagrody z maksymalnie 12 różnymi ikonami, które są podzielone na symbole o wysokiej, średniej i niskiej płatności. Najwyższa wypłata to 500 monet dla wygranej pięciu z. Z drugiej strony najniższą nagrodą to tylko 5 monet. Jednak naprawdę interesujące jest to, że automat może również przenieść się z gry po lewej do prawej do gry w oboje do wygranej, co czyni nawet najniższe opłacalne symbole, które warto zwrócić uwagę.

A kiedy przełączasz się na urządzenie mobilne, Brave Mongoose jest jeszcze łatwiejszy do kontrolowania dzięki dużych przyciskach spinowych gniazd. Gra została zbudowana w HTML5, więc jest kompatybilna z większością smartfonów i tabletów (niezależnie od tego, czy korzystają z systemu iOS lub systemu systemu Android) i może nawet pracować ze starszymi urządzeniami mobilnymi. Ponieważ możesz grać tylko w trybie krajobrazu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do ustawień płatnych lub audio/spin podczas korzystania z telefonu, musisz użyć przycisku menu, aby uzyskać do nich dostęp, co można znaleźć w prawym dolnym rogu.

Odważna rozgrywka i dodatkowe funkcje

Oprócz dopasowania tych samych symboli, istnieją również inne sposoby na wyzwolenie nagród w odważnym Mongoose podczas gry z prawdziwą gotówką. Na początek istnieją bezpłatne ponowne spiny, które są dostępne w dwóch typach. Pierwszy, ponowne spin Mongoose, jest wyzwalany, gdy na ekranie pojawiają się symbole Mongoose i Snake. Kiedy Mongoose wygra walkę, gniazdo daje wolne ponowne spin. Z drugiej strony chłopiec jest aktywowany przez symbole chłopca i węża. Ta funkcja daje ponowne spin.

Symbol węża jest w rzeczywistości symbolem rozproszenia, który może wywołać 15 darmowych gier, gdy na ekranie pojawiają się co najmniej trzy symbole, niezależnie od ich pozycji. Aby wszystko było jeszcze bardziej kuszące, podczas wolnych obrotów wokół chłopca i symboli Mongoose automatycznie zamieni się w lepki dziczy, gdy wylądują na rolkach. A na dodatek, będziesz mógł również wyzwolić nagrody pieniężne w dowolnym kierunku podczas wolnych spinów, od lewej do prawej i odwrotnie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Istnieje powód, dla którego odważny mongoose internetowy fugaso jest jednym z najpopularniejszych miejsc z Cyprus Game Studio. Ta gra w kasynie może spodobać się szerokiej gamie graczy, czy to wysokich rolników, czy graczy szukających automatów, w które można grać tanio. Dzięki swojej średniej wariancji Brave Mongoose może wypłacić zarówno małe, jak i duże nagrody, co sprawia, że jest to odpowiedni wybór dla graczy szukających dobrze zrównoważonych gier automatycznych. Jednak przy wyższym wskaźniku trafień, zdobycie dużych wypłat będzie wymagało większej cierpliwości i wysiłku.

Jeśli chcesz mieć do dyspozycji większe nagrody, możesz zamiast tego wypróbować mamusię 2018 z Fugaso. Ta high-high Varian Slot cecha mechaniki płatności klastra, wszelkiego rodzaju funkcje bonusowe i maksymalny jackpot 100 000 monet. Aby uzyskać jeszcze lepsze wypłaty, możesz także wypróbować COGASO COSA Nostra, która zawiera darmowe gry spins, funkcję hazardu i trzypoziomowy progresywny jackpot. Bardziej płatne miejsca z Fugaso można znaleźć w najlepszych operatorach kasyn wymienionych na naszej stronie internetowej.

Powiązani partnerzy kasyna

Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Hot 1
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jewel in the Crown
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of Time Destiny
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Goldilocks and the Wild Bears
RTP:
96.84%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Monopoly Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gonzo’s Gold
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Back To Venus
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
300 Shields
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni