Brazilia graj online za darmo

Oprogramowanie:
High 5 Games
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, podróż

Recenzja automatów online w Brazilii

Rio to miejsce, w którym odbywa się najpopularniejsza karnawał na świecie, uznany na całym świecie. Brazylijczycy przygotowują się do karnawału przez cały rok. Niewielu wie, że federalną stolicą Brazylii jest w rzeczywistości Brasilia, założona w 1960 roku. High 5 Games chwali to miasto w automatach Brazylii. Zobaczysz piękne wodospady i, oczywiście, piękne brazylijskie kobiety i mężczyźni. Otrzymasz widok na góry z podwórza świątyni w tle przezroczyste kołowrotki.

Brazilia jest wyposażony w 30 nieosiążonych linii płacowych, które mogą doprowadzić Cię do niesamowitych wygranych. Slot oferuje dzikie, super stosy, rozproszenia i darmowe gry bonusowe. Ponieważ jest dostępny na wszystkich urządzeniach mobilnych, możesz grać w Brazylii, kiedy tylko chcesz. Dlaczego nie zacząć teraz?

Jak grać w Brazilia online

Format HTML5 pozwala graczom grać w grę na dowolnym komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym. Będziesz mógł cieszyć się płynnym czasem hazardu na Androidzie lub iOS we wszystkich najlepszych kasynach mobilnych. Gdy ładujesz grę, zobaczysz poniższy wyświetlacz zakładu. Możesz umieścić zakłady na 1, 5, 9, 15 lub 30 liniach płacowych, za zakład 0.01 do 10 punktów za linię. Całkowity minimalny zakład wynosi 0.01, a maksimum to 300 punktów. Następnie zobaczysz wygraną i kredyty.

Następnie masz przycisk powtórki. Wybierz go, aby zobaczyć swój ostatni spin. Pod nim znajdziesz przycisk głośnika i "?" przycisk. Kliknięcie "?"Przycisk otworzysz wypłatę. Wreszcie zobaczysz przycisk autoodplay, w którym można aktywować do 25 autinospinów. Użyj niebieskiego spinu, aby rozpocząć.

Funkcje Brazylii i darmowe spiny

Rozproszenie jest symbolem wodospadu. Wild ma logo gry i oferuje 1000.00 kredyty na kombinację 5-z. Dziewczyna w fioletowej sukience daje 300.00, mężczyzna 250.00, a dziewczyny w niebiesko -zielonych sukienkach 175.00. Aby nie zdziwić się, powinieneś wiedzieć, że symbole mogą pojawić się ułożone na rolkach. Kiedy na przykład 2 mężczyzn pojawia się w jednym symbolu zamiast jednego człowieka, powinieneś wiedzieć, że ten symbol liczy się jako 2 oddzielne symbole brazylijskiego. Dlatego możesz utworzyć kombinacje 10-z kinków z regularnymi symbolami.

Dzikie zastępuje wszystkie symbole na rolkach, zarówno pojedynczych, jak i podwójnych symboli, ale nie zastępuje rozproszenia. Rozproszenie może pojawić się z jednym wodospadem lub z dwoma wodospadami. Tak czy inaczej, musisz wylądować 5 do 8 z nich, aby uruchomić darmowe obroty. Rozproszenia mogą pojawić się na wszystkich rolkach, ale nie na pierwszym. Za 5, 6, 7 lub 8 rozpraszach dostaniesz odpowiednio 5, 7, 10 lub 15 darmowych spin. Wolnych obrotów nie można odprowadzić.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Brazylia maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Możesz wygrać wypłatę 75 000.00 w jednym spinu, gdy grasz w grę w Brazilia przez High 5 Games. Gra zapewnia średnią grę i ma RTP 94.90%.

Werdykt w Brazylii i podobne automaty online

Podczas gry w miejsce w Brazilii możesz oczekiwać, że wygrasz przyzwoite nagrody. Zwycięska kombinacja z Wild może dostarczyć 10 000.00 kredytów i możesz to wygrać z 15 darmowymi spinami. Istnieje wiele innych kombinacji do utworzenia dzięki ułożonym symbolom. Zapewniaj, że to miejsce może dostarczyć jeszcze więcej.

Jest jeszcze jeden automat zainspirowany Monachium Oktoberfest. Jedna zwycięska kombinacja na gniazda beczki piwnej może dostarczyć 50 000.00. Biorąc pod uwagę bezpłatne obroty i funkcje specjalne, może to być naprawdę satysfakcjonujące.

Jeśli czeka Cię satysfakcjonujące miejsce, które celebruje słynną ulicę w Nowym Orleanie, zdecydowanie powinieneś spróbować Bourbon Street Bash. To miejsce, również z High 5 Games, może dostarczyć 100 000.00 dla jednej kombinacji z dzikimi i mnożnikami w grach premiowych, które mogą wzrosnąć do 9x! Można również osiągnąć dodatkowe zwycięstwa, więc upewnij się, że wypróbuj!

Powiązani partnerzy kasyna

Pile ‘Em Up
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Patrol
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sylvan Spirits
RTP:
95.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joe Exotic
RTP:
95.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pyramidion
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of King Arthur
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volcano Riches
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Ticket 2
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rocky
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park
RTP:
96.67%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni