Bronco Spirit graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
100 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, dziki zachód

Bronco Spirit Review

Bronco Spirit, zaspokojenie zarówno rdzennych amerykańskich, jak i zwierząt, koncentruje się na dzikich koniach Ameryki Północnej. Tutaj będziesz jeździć na tych dzikich bestiach w kołowrotku 5x4, 75 Payline Video Slot. Zebranie monet to nazwa gry, zdobywając po drodze losowe dzikie symbole z szansą na zdobycie darmowych spinów i dużych zwycięstw tuż za rogiem.

Żywe obrazy prerii towarzyszą kołowrotkom, z otaczającymi górami w tle kadrującym symbole, w tym dziczy, rozproszenia, konie, rur palenia, tresey, tomahawks, ogniska i cztery karty garnituru.

Dzikie symbole są wyzwalane po każdej dziesięciu obrotach i gromadzących się w zależności od liczby monet zebranych na drodze do tej liczby. Dziesięć to maksymalna kwota, którą można zebrać, co może prowadzić do smacznej wypłaty - do 1472 razy razy w twoim pakiecie - jeśli symbole spadają.

Szczegóły automatu online Bronco Spirit

Bronco Spirit to uproszczona gra, która jest doskonałym wprowadzeniem dla nowych graczy do koni w witrynach internetowych, ale nadal może zaspokoić bardziej doświadczonych działaczy. Pragmatyczna gra zapewniła również zoptymalizowanie tej wersji na wielu platformach, co oznacza, że możesz grać w Bronco Spirit na komputerze komputerowym, tablecie czy urządzeniu mobilne, czy to iOS, czy Android.

Po załadowaniu ducha Bronco zostaniesz zaprezentowany przez kolorowe tło, w którym następnie wybierzesz swój udział, od 0 $.10 aż do 125 USD za wyższe rolki. Stamtąd jesteś prawie gotowy do wirowania, a autooduplay również jest dostępna, chociaż najpierw polecamy wypróbowanie wersji bezpłatnej, aby upewnić się, że jest to dla Ciebie odpowiednie miejsce.

Niższe Symbole płacone nagradzają w górę 100 $, jeśli pięć jest dopasowanych, podczas gdy lukratywne, wyższe opłacalne symbole mogą warte w górę w wysokości 1250 USD. Symbol bonusowy pojawia się na wszystkich bębnach, a dziki symbol podpisuje się dla wszystkich symboli, które premiera. Pojawia się tylko na 10. spinu i jako wędrujący dziki podczas wolnych obrotów. Uderzenie 3 lub więcej symboli bonusowych wyzwala darmowe spiny.

Bronco Spirit Cechy, darmowe bonusy spins

Istnieje wiele szans na zdobycie darmowych spinów i bonusów z Bronco Spirit, to na pewno. Te bezpłatne obroty i bonusy z kolei doprowadzą cię do większej wypłaty, więc miejcie na nich oczy, ponieważ mogą okazać się owocne.

Uderzenie w trzy lub bonusowe symbole wyznaczy ci darmowe obroty, w których otrzymasz wybór w zależności od liczby bonusowych symboli, które uderzyłeś. Jeśli uda ci się natknąć się na 3 nagrody bonusowe, możesz wybrać 5 darmowych spin. Wybór nalezy do ciebie!

Ale to się nie kończy. Jeśli zdarzy ci się zdobyć 5 dodatkową nagrodę, możesz wybrać 15 darmowych spin. To naprawdę zadziwiająca liczba darmowych spinów i może prowadzić do - jeśli masz szczęście - wielka wypłata.

Jak wspomniano, podczas funkcji bezpłatnych spinów dodaje się wiele dzikich, w oparciu o twoją selekcję. Pozostają na ekranie do końca rundy, losowo zmieniając pozycje. Dowolna liczba dzikich na ekranie może losowo ujawnić mnożniki 2x, że wiele siebie na dowolnej linii gry, którą się pojawia. Trzy symbole rozproszenia przyznaje nowe darmowe obroty i nie ma ograniczeń co do tego, ile z nich możesz wygrać. Mówiąc co najmniej ekscytujące miejsce na automatach!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Bronco Spirit Maximum Win, RTP i zmienność

Bronco Spirit gra na średnią zmienności, co oznacza, że podczas gdy ten gniazdo online prawdopodobnie wypłaca się częściej, potencjalne wypłaty są znacznie niższe niż szczeliny o wysokiej zmienności. Jest to jedna z głównych pułapek Bronco Spirit i zdecydowanie jest to bardziej odpowiednie miejsce dla tych, którzy lubią grać z niższym ryzykiem.

Hojny RTP 96.63% dotyczy standardu branżowego dla miejsc tego rodzaju i na pewno da ci huk za złotówkę.

Bronco Spirit Podsumowanie i podobne automaty online

Przetestowaliśmy tysiące gier online i byliśmy pod wrażeniem tego, co Bronco Spirit ma do zaoferowania. Pomimo niższych wypłat, jest to solidny tytuł zespołu w Pragmatic Play. Przegląda graczy wszelkiego rodzaju doświadczeń i wyróżnia się na tle stada, jeśli chodzi o ten gatunek!

Jeśli Bronco Spirit łaskocze Twoją fantazję, ale masz ochotę na większą wypłatę, dlaczego nie sprawdzić American Diner, która utrzymuje cię w Stanach Zjednoczonych, podczas gdy slot online Fire Horse od IGT byłby również intrygującą opcją dla tych, którzy chcą okazji Aby zwiększyć swój bankroll do maks.

Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bananas Go Bahamas
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sweet Bonanza
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cops 'n' Robbers
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Prince
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chicken Chase
RTP:
96.48%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Lucky Bells
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
24K Dragon
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eagles Flight
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Knight Rider
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki