Buffalo Blitz Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
4 000 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, safari, indiański

Buffalo Blitz Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Playtech odnowi się jeden z najpopularniejszych tytułów automatów, dodając do niego jedną z najpopularniejszych mechaników automatów. Buffalo Blitz Megaways pojawia się po oryginale i początkowej kontynuacji, Buffalo Blitz II, aby zapewnić do 117 649 sposobów na wygraną, wysoką zmienność i poczekaj na to… tak, cztery jackpoty, też!

Sześcioprzewodowe gniazdo z 7 rzędami, gniazdo zachowało grafikę i symbol oryginału, ale został wzmocniony mechaniką megaways, umożliwiając wylądowanie częstszych wygranych. Cztery progresywne jackpoty można wygrać podczas funkcji Jackpot Blitz, ale możesz mieć pewność, że będziesz miał również bezpłatne obroty do przejścia. Zostań z nami, gdy przechodzimy przez tę recenzję Megaways Buffalo Blitz, aby dowiedzieć się więcej o tym!

Jak grać w megaways Buffalo Blitz

Ponownie zabrałeś się do American Prairies, więc jak tylko załadujesz megawysy Buffalo Blitz na dowolnym urządzeniu mobilnym lub stacjonarnym, widzisz znane symbole z prequeli. Następnie widzisz cztery jackpoty wyświetlane nad kołowrotkami i przyciskami sterowania po prawej stronie.

Najpierw widzisz przycisk BET. Naciskając przyciski - i +, możesz dostosować zakład od 0.10 do 200 punktów na spin w najlepszych kasynach online. Następnie widzisz duży przycisk spinu, który, jeśli go trzymasz, możesz umieścić Autospins. Przycisk turbo jest poniżej. Pod kołowrotkami zobaczysz wyświetlacze Total Bet, Win and Way. A w lewym górnym rogu ekranu widać przycisk informacji.

Kliknij przycisk Informacje, wprowadź Paytable. Wewnątrz można zobaczyć niską płatną kartę Royals, od 9. Wysokie palenia to symbole zwierząt, typowe dla regionu amerykańskiego, takie jak jaguary, racoony, niedźwiedzie, łoś i oczywiście bawoły. Wszystkie wydają się ułożone na rolkach, jednak musisz wylądować co najmniej trzy, aby wygrać. 6-z wygranych z tymi symbolami może dostarczyć do 6x wypłaty palika. Istnieje również dziki, przedstawiony z diamentowym symbolem, który może pojawić się z wartościami mnożnikowymi, ale więcej o tym później. Oferowane jest również bezpłatne rozproszenie gier, co może zabrać Cię do gry bonusowej.

Gdzie możesz grać w Buffalo Blitz Megaways w Kanadzie

Jeśli chcesz zagrać w szczelinach z prawdziwych pieniędzy, takie jak ten, musisz pamiętać o tym, jakie opcje są dostępne w zlokalizowanej prowincji. Prawo każdej prowincji otaczającej kasyna online różnią się znacznie, aw niektórych przypadkach jedyną opcją może być zapisanie się z operatorem offshore. Przepisy w niektórych prowincjach zaczynają się teraz zmieniać, na przykład kasyna online w Ontario wkrótce będą legalne. Pamiętaj, aby sprawdzić, jakie są Twoje opcje gry online w Twojej prowincji. Alternatywnie możesz odtworzyć bezpłatną wersję demo tutaj na tej stronie.

Buffalo Blitz Megaways Funkcje bonusowe i bezpłatne spiny

Najpierw musimy tutaj opracować mechanikę Megaways. 6-zbiorowa siatka może pomieścić od 2 do 7 symboli na każdym obrotu, i w ten sposób gra może dostarczyć 324 do 117 649 sposobów wygrania. Dziki pomagają tworzyć zwycięskie kombinacje, ponieważ zastępują wszystkie symbole na rolkach, zakazują rozproszenia. Wilds nie pojawiają się na 1. kołowrotku.

Ilekroć wylądujesz 4, 5 lub 6 rozprasza, wyzwalają bonusową grę Buffalo Blitz Megaways. Możesz wybierać spośród czterech trybów darmowych spinów, które mają różne zmienność i oferują różne wartości dzikich mnożników i inną liczbę bezpłatnych spinów.

Możesz więc wybrać tajemnicze wolne spiny, z losową liczbą wolnych spinów i losową wartością mnożników. Buffalo Free Spins oferuje mnożniki odpowiednio 4x, 5x i 10x odpowiednio na 6, 9 lub 12 wolnych spinach. Bezpłatne spiny Thunder dają 8, 12 lub 16 wolnych obrotów, z dzikimi wartościami mnożnika 3x, 4x i 6x. I spinki bez Blitz dają mnożniki 2x, 3x lub 5x odpowiednio dla 10, 15 lub 20 wolnych spinów. Jeśli wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń podczas rundy bonus.

Teraz, o premii Jackpot Blitz. Może wywołać losowo i dać ci jeden z czterech progresywnych jackpotów. Zaprezentowane są 20 diamentów na kołowrotkach, a każdy może ujawnić jeden z czterech jackpotów, mini, który nasila 50 punktów, nieletni, który nasila 500, główny, który nasila 5000 kredyty! Gdy ujawniasz diamenty, musisz dopasować trzy, aby wygrać odpowiednią nagrodę Jackpot.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Ułożone dziczy
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Buffalo Blitz Megaways Max Win, RTP i zmienność

Buffalo Blitz Megaways to zdecydowanie jedna z bardziej niestabilnych gier automatycznych, jak można by przypuszczać. Jest wyposażony w ładny RTP 96.29% i ogromny potencjał wypłaty.

W rzeczywistości możesz wygrać 20 000 razy udział w nim, co oznacza, że jeśli zagrasz go dla MAX WASTERA WYNIKUJĄCYCH 200 punktów, możesz zdobyć nagrodę 4 000 000 kredytów! To cztery miliony, chłopaki! Gniazdo może sprawić, że będziesz multimilionerem w ułamku sekundy!

Buffalo Blitz Megaways Werdykt i podobne automaty

Nie jest tajemnicą, że automaty megawysowe są niezwykle atrakcyjne, jeśli chodzi o oferowane przez nich wypłaty. W połączeniu z premią Jackpot Blitz, która może zapewnić jeden z czterech postępowców, Buffalo Blitz Megaways to slot roku, który może zapewnić więcej niż atrakcyjną wypłatę, 4 miliony kredytów. To daje 4 miliony powodów, aby spróbować, jeśli szukam dużej wypłaty w naszych najlepszych miejscach online. Ale jeśli podobał Ci się tytuł, a potencjał zmienności i wypłaty wydają się dla ciebie zbyt duże, zawsze możesz wypróbować Buffalo Blitz lub Buffalo Blitz II, które są znacznie mniej zastraszające i oferują ten sam motyw i podobne funkcje.

, Który opracował Buffalo Blitz Megaways online?

Slot jest produktem współpracy między Origins i Playtech, mimo że Playtech uruchomiła go w sieci.

, Które szczeliny są podobne do gniazda megaways Buffalo Blitz?

Playtech wprowadził swój pierwszy tytuł Buffalo Blitz w 2016 roku, a następnie wydał kontynuację Buffalo Blitz II. Buffalo Blitz Megaways to trzecia instalacja z serii i najbardziej obiecująca.

To Buffalo Blitz Megaways A Megaways Slot?

Na pewno, jak sugeruje jego nazwa. Buffalo Blitz Megaways to tytuł Megaways, który przybywa z 6 rolkami i do 7 symboli na każdym szpule, które mogą dostarczyć do 117 649 sposobów wygrania.

Czy megawys Buffalo Buffalo Buffalo oferuje bezpłatne spiny?

W rzeczy samej. Istnieją cztery różne tryby darmowych spinów, które możesz wybrać, różniąc się pod względem zmienności, liczba oferowanych wolnych spinów i wartość dzikiego mnożnika.

Jakie jest maksymalne darmowe spiny, które można wyzwolić i przywrócić w automatach Buffalo Blitz Megaways?

Wierzcie lub nie, maksymalna liczba darmowych spin! Na pewno to zadziwiająca liczba darmowych spinów!

Czy Buffalo Blitz Megaways oferuje wszelkie nagrody Jackpot?

W rzeczy samej. Jest to automat, który przybywa z czterema różnymi nagrodami progresywnymi jackpotami, które zaczynają wysiewać odpowiednio 50, 500, 5000 i 100 000 punktów, mini, mało, mało i blitz jackpots.

Czy są jakieś kody promocyjne Buffalo Blitz Megaways?

Zwykle, gdy nowe tytuły stają. Zostań z nami tutaj, i ilekroć zobaczymy niektóre kody promocyjne, damy Ci znać.

, Kiedy wystartowano gniazda Buffalo Blitz Megaways?

Buffalo Blitz Megaways został uruchomiony 6 grudnia 2021.

To Buffalo Blitz Megaways o wysokiej wariancji gniazda wariancji?

Tak, Buffalo Blitz Megaways to wysoce lotne gniazdo, które może dostarczyć ogromne nagrody, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Czy mogę grać w megaways Buffalo Blitz na moim urządzeniu mobilnym?

Oczywiście że możesz. To jest gniazdo HTML5, w które można grać na wszystkich urządzeniach komputerowych i mobilnych. Tak więc, niezależnie od tego, czy masz smartfon, czy tablet, działający na iOS i Androida, możesz grać w szczelinę, kiedy tylko chcesz, gdziekolwiek jesteś.

Powiązani partnerzy kasyna

Triple Diamond
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Elevator
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
VooDoo Magic
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Karen Maneater
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Balloonies
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Deep Descent
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
WWE Legends - Link Win
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot 81
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Jim El Dorado
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni