Buffalo Blitz Slot Review graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, Indian Amerykański

Recenzja automatu online Buffalo Blitz

Buffalo Blitz Darmowe Gry Online autorstwa Playtech to gniazdo o tematyce dzikiej przyrody, które oferuje 4096 sposobów na wygranie mechaniki na 6 rolkach. Jest to wysoki szczelinę wariancji z 95.96% RTP, który oferuje wypłaty ponad 300 x wartość monety na spin pomnożoną przez do 5x. W przeciwieństwie do tego, co mogłeś pomyśleć, kiedy po raz pierwszy przeczytałeś, że automat jest inspirowany dziką przyrodą, Buffalo Blitz nie odbywa się w gorących safari w Południowej Afryce, ale w bardziej północnym, lodowatym regionie, gdzie zobaczysz konkretne zwierzęta, które zobaczysz. zamieszkuj ziemie na 6 rolkach. Co jest wyjątkowe w tej grze, że można ją odtwarzać na smartfonach i tabletach oprócz urządzeń komputerowych. Więc ilekroć jesteś na to, możesz wyjmować telefon i zrobić spin lub dwa.

Jest jednak o wiele więcej. Gra jest pełna funkcji, które sprawiają, że rozgrywka dynamiczna i pełna akcji. Centralną w grze jest BEZPŁATNY BONUS CREPINS, ponieważ można ją odzyskać nieskończenie. Dostaniesz pomoc dzikiego i rozproszenia, aby jak najlepiej wykorzystać ten niesamowity automat.

Buffalo Blitz Slot Kontrola i konfiguracja

Niezależnie od tego, czy wolisz odtwarzać gniazda na laptopie czy komputerze, czy urządzenie mobilne z Androidem lub iOS, Buffalo Blitz będzie działać płynnie na dowolnym urządzeniu. Jest całkowicie zoptymalizowany do użytku mobilnego, więc możesz zabrać go ze sobą wszędzie. Twoim celem podczas gry w Buffalo Blitz Slot jest lądowanie zwycięskich kombinacji od lewej do prawej, gdziekolwiek na kolejnych rolkach. Wygrane rozproszone są wyjątkiem od tej zasady, ponieważ płacą w dowolnym miejscu, gdzie się wylądują. Całkowity zakład na spin to wielokrotność wartości monety, która wychodzi z 0.01 do 2 punktów x 40 stała wartość mnożnika. Dlatego najmniejszy zakład, który możesz umieścić, to 0.40, podczas gdy największe 80 punktów.

W tej notatce wypłaty są obliczane zgodnie z wartością wygraną w wypłatach pomnożonych przez wartość monety. Oznacza to, że jeśli umieścisz 80 zakładów kredytowych, wartość monety wyniesie 2, więc będziesz musiał pomnożyć wygrane wyświetlane w wypłaty do 2.

Biorąc to pod uwagę, najniższe zapłaty 9 i 10 daje 100 -krotność wartości monety, J i Q 120X oraz K i 150x wartości monety. Wysokie symbole są symbolami zwierząt. Renifery i grizzly niedźwiedzie płacą 200x wartość monety, podczas gdy łoś i Lynx 250x. Najlepiej płatne bawoły daje nagrodę Jackpot 300x wartość monety. Dziki to diamentowy symbol, który pojawia się na wszystkich rolkach, z wyjątkiem pierwszego i zastępuje wszystkie niskie i wysokie wygrane, ale nie dla rozproszenia. Rozproszenie to bezpłatny symbol spins, który pomoże Ci wyzwolić i zapalić darmową grę bonusową.

Buffalo Blitz rozgrywka i funkcje bonusowe

Diamond Wild, jak powiedzieliśmy, pomoże ci tworzyć zwycięskie kombinacje, gdy zobaczysz, że ląduje na kołowrotkach od 2 do 6. Jednak Wild będzie odgrywał kolejną specjalną rolę podczas darmowej gry spinów.

Darmowe obroty są wyzwalane 3 lub więcej rozproszeniami obecnymi w dowolnym miejscu na rolkach. W swoim spinu wyzwalającym, jeśli wylądujesz 3 rozproszenia, otrzymasz 8 darmowych spinów. Jeśli wylądujesz 4 lub 5, otrzymasz odpowiednio 15 lub 25 darmowych spinów. Jeśli jednak uda ci się wylądować wszystkie 6 rozproszeń na spinu wyzwalającego, zaczniesz za darmo spins przygoda ze 100 darmowymi spinami! Jakby to było nie wystarczyło, możesz zabrać grę bonusową, lądując w trakcie od 2 do 6 rozproszeń. Z 2 rozproszonami dostajesz 5, podczas gdy z 3 rozproszonami dostajesz 8 darmowych spinów. Jeśli wylądujesz 4, 5 lub 6 rozproszeń podczas bonusu bezpłatnych spinów, otrzymasz 15, 25 lub 100 dodatkowych darmowych spinów!

Ponadto, jeśli zobaczysz Wild pojawiającego się podczas bezpłatnych obrotów i zastępującego symbol, aby utworzyć zwycięską kombinację, losowo mnoży wygrane przez 2x, 3x lub 5x! Ponieważ wszystko to się dzieje na rolkach, twoje wygrane mogą być ogromne. Mając na uwadze fakt, że wolne obroty można wywołać nieskończenie, najlepiej płatny symbol daje 300x wartość monety, a najwyższy mnożnik dziki mnoży twoich zwycięstw!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Buffalo Blitz Slot Maszyna może zapewnić dwie niesamowite rzeczy: nieskończoną liczbę darmowych spinów i świetnych wypłat. To są kluczowe zalety tego miejsca w stosunku do innych. Chodzi o to, że Buffalo Blitz może nie zaimponować twoim motywem i prostymi wizualizacjami, ale pod względem wypłat i bezpłatnych spin. Jest to jednak wysokie gniazdo wariancji, co oznacza, że dotarcie do 100 wolnych spinów byłoby raczej trudne. Ale jeśli się tam dostaniesz, otrzymasz niezwykłe wypłaty, dzięki dzikim multiplierom. Dlatego możesz stwierdzić, że szczelin.

Prawdopodobnie zauważyłeś, że Buffalo Blitz nie oferuje progresywnego jackpota, a Playtech jest rzeczywiście słynie z progresywnej sieci jackpot. Dlatego powinieneś spróbować Age of the Gods Slot lub dowolnej z jego kontynuacji. Age of the Gods nie tylko oferuje 10 000 razy potencjał max w grze podstawowej, ale także jego najlepsze nagrody Jackpot Power zaczynają się od 100 000 punktów i wzrośnie, kto wie, ile wie, ile wie, ile wie, ile wie. Dlatego jeśli szukasz najlepszego progresywnego miejsca na jackpot opartego na starożytnych Grecji Bogach, jest to gra dla ciebie.

Oferuje wygodną gamę bukmacherski. Znajdziesz to najlepsze kasyno online.

Co to jest maksymalna wypłata Buffalo Blitz?

Najwięcej pieniędzy, które możesz wygrać, grając w Buffalo Blitz, to 300x Twój udział.

Czy są minimalne i maksymalne limity udziałów w Buffalo Blitz?

TAk! Minimalny zakład wynosi 0 $.40, a maksymalny zakład wynosi 80 USD.

, Który opracował grę automatów online Buffalo Blitz?

Gra Buffalo Blitz została stworzona i opracowana przez Playtech.

W jakich kasynach mogę grać w Buffalo Blitz?

Buffalo Blitz jest dostępny do gry ze wszystkimi najlepszymi operatorami kasyna, z których wszystkie są sprawdzane tutaj, w tym listę najlepszych bonusów.

Czy są jakieś podobne gry na automatach do Buffalo Blitz?

Nie ma zbyt wielu podobnych gier do Buffalo Blitz, ale jedno miejsce, które warto sprawdzić. W przeciwieństwie do Buffalo Blitz, oferuje progresywny jackpot do 10 000 razy na Twoim pakiecie.

Ile darmowych spinów mogę dostać podczas gry w Buffalo Blitz?

Możesz przejść na bezpłatną przygodę spinów z Buffalo Blitz, ponieważ jedna z funkcji obejmuje 100 darmowych grę spins!

Czy można wygrać prawdziwe pieniądze grające w Buffalo Blitz?

TAk! Podczas gry w Buffalo Blitz możesz wygrać nawet 300x swój udział podczas lądowania największego dostępnego jackpota.

Gdzie mogę zagrać wersję demo Buffalo Blitz?

Wersja demonstracyjna Buffalo Blitz na żywo tutaj obok naszej niezależnej recenzji!

Czy są jakieś recenzje automatów online Buffalo Blitz?

TAk!Niezależni recenzenci eksperci zastanowili się nad grą Buffalo Blitz i możesz przeczytać ją tutaj na naszej stronie internetowej i sprawdzić wszystkie dostępne opcje bonusowe i bezpłatne spin.

Jakie funkcje bonusowe można odblokować w grze Buffalo Blitz?

Buffalo Blitz oferuje szereg różnych funkcji bonusowych, od możliwości wygrania 100 darmowych spin.

Powiązani partnerzy kasyna

The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Danger High Voltage
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dark Knight
RTP:
95.96%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Gorilla
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dinopolis
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Shop Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of Oz
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of Beasts Infinity Reels
RTP:
95.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystery Museum
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Goals
RTP:
92.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni