Buffalo Hunter Slot Review graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
126 470 USD.00
Motyw:
Zwierzęta, Indian Amerykański

Buffalo Hunter Recenzja automatu online

Z naszej specjalnej recenzji Buffalo Hunter Recenzja, że jest to super-ekscytująca gra do gry, wypełniona bonusami i funkcjami specjalnymi oraz ogromny potencjał wypłaty w najlepszych witrynach kasyn online. Ale zobaczysz również, że jest to miejsce z potężnym motywem, który został przedstawiony przez wielu programistów, ale nikt nie jest jak Nolimit City. Deweloper zapewnił, że jesteś zanurzony w naturze, otoczony dziką przyrodą i miękkim fioletowym niebo, gdy patrzysz w tle rolki. Z naturalistyczną ścieżką dźwiękową bębnów i rur, aby uzupełnić prezentację motywu, Nolimit City stworzyło dość unikalne miejsce, które zasługuje na wszystkie pochwały.

Ale automat jest również niesamowity pod względem rozgrywki. Z trzema różnymi trybami darmowych spinów, mnożnikami i transformacją, wraz ze zwykłymi dzikimi i rozproszonymi, oraz opcją kupna premii, może dostarczyć wypłaty do 10 000 razy na stawce na spin! Gotowy, aby zacząć polować na potężne zwycięstwa?

Jak grać w buffalo Hunter Slot

Możesz załadować i grać w gniazdo Buffalo Hunter na dowolnym urządzeniu, które masz do dyspozycji. Deweloper zapewnił, że można go odtwarzać na każdym Androidzie i iOS w najlepszych kasynach mobilnych, a także na dowolnym urządzeniu z systemem Windows bez żadnych opóźnień lub przerw podczas gry.

Gdy go ładujesz, zobaczysz jednak, jak mistrzowskie zaprojektowano gniazdo. Po lewej stronie kołowrotków zobaczysz pięć metrów symboli, które zostaną wkrótce wyjaśnione. Po lewej stronie widzisz żółtą gwiazdę, w której można uzyskać dostęp do funkcji kupna bonusowego. I pod nim widać ikonę trzech kropek, w której jest wypłata. Wprowadź wypłatę, a zobaczysz pięć niskich opłacających symboli, Royals od 10 do A z piórami, dając 3.75x do 5x stakaru najlepszych kombinacji. Następnie spotykasz najważniejsze symbole, Pronghorn, Wolf, Cougar, Eagle i Buffalo, dając ci 6.Od 25x do 50x stawek dla najlepszej kombinacji. Łapacz snów to dziki, który zastępuje wszystkie symbole, które rozprasza.

Zobaczysz głośnik poniżej ikony trzech kropek, w której możesz wyłączyć lub włączyć dźwięki. Następnie zobaczysz znak dolara, w którym możesz ustawić zakład, aby był w dowolnym miejscu od 0.20 do 100 kredytów. Wreszcie masz przycisk spin i autopsyny na prawym dolnym kąt.

Funkcje Buffalo Hunter i darmowe spiny

Jak wprowadzono, automat online Buffalo Hunter oferuje trzy tryby darmowych spinów. Podczas gdy w grze podstawowej możesz skorzystać tylko z dzikich i tajemniczych symboli, które ujawniają jeden z wysoko płatnych symboli, podczas tych bezpłatnych spinów możesz wygrać ogromne wypłaty.

Z 3 lub 4 rozpraszaniem aktywujesz odpowiednio 8 lub 10 wolnych obrotów. Wtedy możesz wybierać z dwóch trybów Buffalo Horde lub Prairie Mnoopliers. Jeśli wylądujesz 5 rozproszeń, aktywujesz tryb Ultimate Free Spins, super bonus Stampede.

W Buffalo Horde zbierasz energię Buffalo, aby przekształcić symbol zwierząt w symbol Buffalo i uzyskać 2 dodatkowe darmowe spiny. Musisz wylądować 5 symboli Buffalo, aby wystąpić transformacja. W mnożnikach prerii musisz zebrać 5 symboli Buffalo, aby uzyskać mnożnik na symbole zwierząt. Zbierz 5, a zobaczysz, jak Pronghorn pojawia się z mnożnikiem 2x. Zbierz 5 więcej, a zobaczysz zarówno kojot, jak i Pronghorn z mnożnikiem 3x itp.

W bonusie Stampede Super otrzymasz dwa z poprzednich trybów darmowych spin. Z 5 zebranymi bawołami zarówno mnożnik wzrasta do 5x, a zwierzęta zamieniają się w bawoły. Plus, otrzymujesz 2 dodatkowe darmowe spiny. Z opcją kupna premii, za 100x zakład, uruchamiasz pierwsze dwa tryby darmowych spinów, a dla 600x stawkę, którą wyzwalasz super bonus Stampede.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca
  • Kup bonus

Buffalo Hunter Maximum Win, RTP i zmienność

Jak wprowadzono, Buffalo Hunter to gniazdo o ekstremalnej zmienności, 10 na 10 i rosnącym RTP do 96.41%, które mogą wywołać wygrane z szybkością trafienia 1/3. Dlatego w dowolnym momencie możesz zbierać ten 10 000 razy potencjał wypłaty stolików.

Jeśli zagrasz go dla MAX Wager na 100 punktów, możesz uzyskać wypłatę 1 miliona kredytów. Przy wszystkich aktywnych funkcjach nie powinno być tak trudne osiągnięcie tej wypłaty.

Buffalo Hunter Werdykt i podobne automaty online

Bez dalszych ceregieli, sugerujemy, abyś zgłosił premia do Buffalo Hunter na jednym z naszych zalecanych miejsc na automatach online i wypróbuj ten szczelin. Zarówno wygląda i czuje się dobrze, może zapewnić niesamowite wypłaty i przez cały czas utrzyma cię na krawędzi siedzenia. 1 milion kredytów w jednym obrotu to zdecydowanie wypłata, za którą warto grać, więc upewnij się, że masz szansę na to. Podobnie jak Book of Shadows, Buffalo Hunter to gra wysokiej jakości, która zdecydowanie zasługuje na próbę.

Powiązani partnerzy kasyna

Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
4 Seasons
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Court of Hearts
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Xtreme
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures in Wonderland
RTP:
96.95%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Castle Builder
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Atum
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild West Wilds
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki