Buffalo Stampede Slot Review graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
94.85%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód, indiański

Recenzja automatu Buffalo Stampede

Cała oferta bawołów z Arystokraty stała się główną historią sukcesu. Ikoniczne obrazy lwów górskich, orłów i wilków są przedstawione szczegółowo i dołączają do niższych symboli karty płac. Uważaj na bawoła ładującego, ponieważ odblokowuje to dodatkowe rzędy symboli, aby zwiększyć szanse na wygranie.

Możesz także wywołać bezpłatną rundę bonusową spinsów, w której wszelkie wygrane utworzone za pomocą specjalnego dzikiego symbolu są podwojone, a nawet potroili się. Jeśli masz naprawdę szczęście, możesz wylądować losową progresywną nagrodę Jackpot. Te dodatkowe funkcje sprawiają, że Buffalo Stampede i inni z tej serii są tak popularne wśród graczy, którzy również lubią najlepsze witryny automatów online.

Jak grać na automatach Buffalo Stampede

Ten automat stał się popularny w kasynach lądowych i apeluje do miłośników najlepszych automatów online. Buffalo Stampede jest łatwy do gry dla niedoświadczonych graczy lub weteranów. Możesz stawić się między 0.10 i 160.00 na spin, używając prostych przycisków strzałek do podniesienia lub obniżenia zakładu, aby dopasować się do bankrolla.

Wykorzystuje system zasilania kołowrotka znalezionego w wielu szczelinach arystokratowych. Oznacza to, że możesz aktywować tylko część rolki dla mniejszego pakietu, ale kompromis jest mniej zwycięskich obrotów. Aby uzyskać aktywność wszystkich części gry, minimalny zakład wynosi zaledwie 0.75.

Istnieje tryb automatycznego spinów. Przycisk pod kołowrotkami otwiera wypłatę maszyny do gniazda Buffalo Stampede, gdzie możesz zobaczyć, ile monet wygrasz podczas dopasowania symboli przy sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej.

Buffalo Stampede Bonusy, bezpłatne spiny i inne funkcje

Buffalo Stampede Slot RTP, Volatility amp; Max Wins

To jest gniazdo średnio-wariancji, więc wypłaca nagrody w przyzwoitym tempie. Średnio 94.85% zakładów zarabia jako wygrane, co jest mniej niż oczekiwano od typowych gier online i mobilnych, które możesz znać.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się szpilki
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Buffalo Stampede Autdict i podobne gry

Stało się to jedną z najlepszych gier z serii Buffalo. Dodatkowe rzędy symboli i dziczy mogą przynieść niektóre z głównych nagród, a my zawsze lubimy swobodne obroty, szczególnie gdy zwycięstwa mogą pomnożyć wartość.

Ta gra jest członkiem rodziny Buffalo Games - takiej jak Buffalo Gold i Buffalo Grand.

Oryginalna maszyna do gniazda Buffalo z Arystokraty nie jest dostępna do gry za prawdziwe pieniądze, ale możesz grać w trybie demo w kilku wybranych miejscach. Jest w pełni zoptymalizowany dla telefonów komórkowych, iOS i Android.

Slot Buffalo to 5-orowa, 40 płatnicza gra o średnim do wysokiej zmienności. Możesz grać w stawkach między 0.40 i 125.00 na spin zbieranie wygrywa, gdy te same symbole zatrzymują się na linii. W przeciwieństwie do automatów w niektórych lokalizacjach lądowych, jest w pełni gwarantowany dla fair play i licencjonowany w wielu jurysdykcjach hazardowych.

Funkcje obejmują dzikie podstawienia i bezpłatne spiny, które można cofać w kółko.

Nieco podobny automat Buffalo Blitz z Playtech jest dostępny online za prawdziwe pieniądze.

Powiązani partnerzy kasyna

Valhalla Saga - Thunder of Thor
RTP:
95.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Jackpot
RTP:
92.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Legend of the Nile
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Book of Atem WowPot
RTP:
93.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Energoonz
RTP:
96.73%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tombstone R.I.P
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gonzo's Quest Megaways
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
El Paso Gunfight
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Doctor Love
RTP:
95.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hyper Strike
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni