Buffalo Thunder Slot Review graj online za darmo

Oprogramowanie:
Novomatic
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
40 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dziki zachód, indiański

Recenzja automatu online Buffalo Thunder

Ta novomatyczna gra pakuje zarówno moc, jak i siłę Buffaloes wybitnych przez rozległą, otwartą pustynię. Temat Buffalo Thunder ma plemienny projekt zwierząt zawierający symbole bawołów, orłów, jaszczurek i masek plemiennych. Tylko jeden obrot w tej 5 -rządzie, 3 rzędu może spowodować 5 bezpłatnych spinów lub hojną nagrodę do 150 000 monet.

Co więcej, masz niesamowite 40 regulowanych linii wynagrodzeń, z których można stworzyć niezliczoną liczbę zwycięskich kombinacji. Buffalo Thunder by Novomatic to popularna gra, którą można cieszyć na urządzeniach tabletów, mobilnych i komputerowych. Doświadcz szybkiej akcji z ekscytującymi funkcjami, takimi jak ułożone dzikie, rozproszone maski plemienne, wytłoczone dzikie bawole, darmowe spiny i bonusowe rundy. Czytaj dalej, aby uzyskać pełny przewodnik po grzbiecie Buffalo Thunder. Obejmuje wszystkie szczegóły wewnętrzne, które musisz wiedzieć.

Jak skonfigurować i grać w Buffalo Thunder

Gniazdo Buffalo Thunder ma podstawowy projekt składający się z zielonego tła i ziemistej drewnianej siatki 5x3. Tło zawiera subtelne nuty naturalnych elementów, takich jak skały i roślinność. Jest to prosta gra do konfiguracji i możesz zacząć od nawigacji do elementów sterujących wyświetlanych pod rolkami. Zarówno doświadczeni, jak i nowi gracze, z łatwością będą mogli znaleźć drogę do regulacji kontroli. W zaledwie kilku szybkich i łatwych krokach będziesz na dobrej drodze do gry w udziale 150 000 monet. Dla graczy, którzy chcą uzyskać dostęp do menu, kliknij przycisk Info znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Menu znajduje się również, w którym znajdziesz dostęp do wypłaty.

Począwszy od lewej strony rolki, zobaczysz kartę Autostart. Możesz dostosować tę kartę, aby wybrać do 100 zautomatyzowanych spinów. Obok tej karty zobaczysz opcję "Bet/Line". Użyj zakładki "BET/LINE", aby wybrać zakład od 0.01 Monety do maksymalnie 1 monety na linię płac. Następnie możesz użyć karty "Linie", aby wybrać, aby zakładać na maksymalnie 40 różnych linii wypłat. Jeśli zagrasz wszystkie 40 linii wypłat, możesz umieścić maksymalny zakład 40 monet na spin. Okno "BET" wyświetli wybraną kwotę zakładu, a karta Big Orange "Start" wyśle rolki w ruch. Możesz śledzić swoje zarobki, przeglądając kwotę wyświetloną w polu "wygrana". W prawym dolnym rogu będziesz mieć również dostęp do przycisku "hazardu". Zapewnia to unikalną funkcję, która pozwala grać nagrodami po zdobyciu wygranej. Możesz kliknąć kartę "Gamble" podczas gry po każdym udanym spinu, aby mieć szansę pomnożyć nagrody. Istnieje również kilka dodatkowych opcji w prawym dolnym rogu, które umożliwiają zmianę rozmiaru głośności i ekranu.

Dla twojej przyjemności z gry Novomatic zaprojektował grę z pełnymi funkcjami kompatybilności mobilnej. Oznacza to, że na wszystkich urządzeniach mobilnych można cieszyć się gniazdem mobilnym Buffalo Thunder. Nie ma znaczenia, czy masz urządzenie z Androidem, Tabletem czy iOS, ponieważ gra mobilna Buffalo Thunder działa na wszystkich urządzeniach. Gra mobilna zawiera wszystkie te same funkcje i elementy, których możesz doświadczyć w grze komputerowej. Zawiera nawet unikalne funkcje, takie jak gra hamble i ułożone w stos. Uzyskaj dostęp do najlepszego kasyna online z przeglądarki internetowej urządzenia mobilnego, aby zdobyć 5 darmowych spinów bonusowych.

Nagrody Buffalo Thunder i darmowe obroty bonusowe

Różnorodne symbole 3D są gotowe i gotowe na wynagrodzenie do 150 000 monet. Miej oczy na błyszczące wielokolorowe liczby i litery. Możesz zobaczyć 9, 10, j, q, k lub symbole leżące na pustynnej podłodze. Jeśli to zrobisz, możesz wygrać do 5000 monet za 9 do Q. Możesz także wygrać do 8000 monet do lądowania kombinacji 3 lub więcej symboli A lub K. Automat do gniazda Buffalo Thunder zawiera symbole jaszczurki, a także orła. Oba te lokalne zwierzęta mogą nagrodzić do 12 000 monet w jednym spinu. Dwa symbole Buffalo mogą oferować do 20 000 monet do lądowania kombinacji od 3 do 5 dopasowanych symboli.

Niebieska maska plemienna może przynieść nagrody osiągającym do 6000 monet za połączenie 3 lub więcej. Może również wywołać bonusową rundę, w której otrzymasz 5 darmowych obrotów bonusowych. To dlatego, że maska plemienna jest również symbolem rozproszenia. Runda bonusowa zwielokrotnie również zdobyte nagrody. Gra zawiera również dziki symbol reprezentowany przez wytłoczającego Buffalo. Dzikie stemplowanie Buffalo może zastąpić wszystkie inne symbole w grze, oferując wypłatę do 50 000 monet. Może przynieść własną nagrodę lub pomóc w tworzeniu zwycięskich linii, zastępując inne symbole. Dzikie wytłoczone bawoły może również odblokować nagrodę Jackpot 150 000 monet do wypełnienia całego ekranu będzie dziki Buffalo. Masz również opcję hazardowania swoich nagród i podwojenia ich, gdy tylko chcesz.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Max wypłata, RTP i zmienność Buffalo Thunder

Automat do gniazda Buffalo Thunder to gra o średniej zmienności, która ma RTP 95%. Ogromne 40 liniów wypłat pozwala grę odwołać się do graczy o różnych bankrollach, a także umożliwiające wysokie zakłady stawki. Wybór obrócenia kołowrotków na tej 5 kołowrotka, 3 rzędu może spowodować, że wygrasz do 150 000 monet w jednym obrotu.

Dlaczego grać w Buffalo Thunder i więcej z Novomatic

Buffalo Thunder by Novomatic to szybka gra wypełniona wytłoczającymi Buffalo i Wild Action. Gra zawiera różne funkcje, które pomogą Ci zdobyć te wielkie zwycięstwa, takie jak ułożone dzikie, bezpłatne spiny, bonusowe rundy i rozproszone maski plemienne. Oferuje świetne elementy wizualne w połączeniu z potężnym motywem i równie potężnymi nagrodami.

Nie zapomnij sprawdzić naszej listy najwyżej ocenianych kasyn online. Obejmują one duży wybór novomatic. Możesz sprawdzić kolejną 40 grę Payline o nazwie Autumn Queen. Lub możesz aktywować do 25 linii w automatach nalotowych. Do eksploracji jest mnóstwo.

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Imperial Opera
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Samurai Split
RTP:
96.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
White Orchid
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tropicool
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A Night In Paris
RTP:
96.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Elven Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Temple Tumble Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fat Frankies
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Agent of Hearts
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni