Buffalo Toro graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, Indian Amerykański

Recenzja automatu online Buffalo Toro

Seria automatów internetowych "Toro" jest wielkim sukcesem dla Elk Studios, a teraz dodają dziką przyrodę w Ameryce Północnej do miksu w automatach Buffalo Toro. Matador z kreskówek i uśmiechnięty byk noszą swoje wybryki od innych w zasięgu, a teraz dzielą rolki z pumą, wilkiem, bawołem i innymi stworzeniami.

Buffalo Toro to gra 6-z-rela z 4 rzędami symboli i 4096 sposobów wygrania. Funkcje tej nowej gry na automatach obejmują Bull Wild Symbol, który może pomnożyć wygrywanie i wyzwolenie, gdy porusza się po kołowrotkach. Matador rozpoczyna kolejną funkcję respins, a istnieją standardowe i super darmowe funkcje gier. Zbierz symbole Buffalo podczas bezpłatnych spinów, aby ulepszyć inne zwierzęta lub wypełnić kołowrotki symbolami o wysokiej wartości.

Jest to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 94.00% i ogromny potencjał maksymalny wygrany 50 000 razy na stawce, gdy grasz na naszych ulubionych witrynach Elk Studios.

Jak grać w automat online Buffalo Toro

Symbole to niezwykła mieszanka realistycznych zwierząt i postaci z kreskówek. Różne stworzenia są typowe dla automatów tematycznych wokół dzikiej przyrody na amerykańskim Zachodzie, a emblematyki kart do gry mają dla nich wzór indiańskich Amerykanów. Uśmiechający się byk nosi nakrycie głowy, a Matador trzyma sześciostrzałowy, aby pomóc w połączeniu z ogólnym motywem.

Złota rama otacza kołowrotki w dolinie flankowanej stromymi gór.

Możesz odtwarzać gniazdo Buffalo Toro na komputerach PCS, Android, iOS lub Windows Mobiles i dowolne urządzenie, które wybierzesz, elementy sterujące są łatwe w użyciu. Stos monet na elementach sterujących ujawnia zakres zakładów 0.20 do 50.00 na każdym spinu, podczas gdy 3 powyższe linie otworzą wypłatę za tę grę, gdzie zobaczysz wartości symbolu na wybranymto.

Wygrywasz z co najmniej 2 dopasowanymi symbolami w dowolnym rzędzie, w nieprzerwanej sekwencji z prawej strony, a Buffalo płaci do 6x stolików. Gracze mają dalsze opcje kontroli, takie jak zakłady boczne X-Iter, które odblokowują różne funkcje, tryb autoblacji i funkcja szybkiego spinu.

Bezpłatne obroty i inne cechy gniazda Buffalo Toro

Mogą pojawić się trzy rodzaje dzikiego symbolu. Istnieje standardowa markowa Iron Wild, która wykonuje zwykłe zadanie działania jako inne symbole, aby pomóc w pełnych kombinacjach, lub można zobaczyć mnożnik 2x lub 3x Branding Iron Wilds. Te wypłaty do zwiększenia, gdy jest częścią wygranej, a jeśli więcej niż jeden mnożnik dziki znajduje się w kombinacjach, ich wartości łączą.

Kreskówkowy byk jest chodzącym dzikim symbolem, który przesuwa jedną kołowrotek w lewo, gdy inne symbole odpadają, dopóki nie wychodzi z pola widzenia. Funkcja Toro idzie dziką, gdy pojawiają się 2 lub więcej matadorów, a gniewna wersja byka goni go z kołowrotków, pozostawiając próbę zwykłych dzikich za sobą.

Złote tokeny Buffalo wyzwalają 8, 12, 16 lub 20 wolnych spin. Symbole zwierząt szarości pojawiają się w mierniku nad kołowrotkami, gdy zaczyna się funkcja i mogą się teraz pojawić złote wersje bawołów. Zbierasz te złote emblematy Buffalo w mierniku i potrzebujesz 3 symboli, aby ulepszyć każde zwierzę do najwyższej jakości bawoły, zaczynając od niedźwiedzia o najniższej wartości i kończąc się orłem.

Jeśli symbol bonusowy "super", jest w spinu wyzwalającym, dowolne 3 złote bawoły wywołują również funkcję szaleństwa. Przynajmniej jeden kołowrotek wypełnia symbole Buffalo na każdej aktualizacji i możliwe jest wypełnienie 5 z 6 rolek z tym cennym symbolem jednocześnie.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Ułożone symbole
 • Walking Wilds
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Buffalo Toro Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Imponująca potencjalna wygrana 50 000x jest warta 2 500 000.00 przy maksymalnie 50.00 Stake. Jest to gra o wysokiej zmienności, którą Elk Studios wyróżnia się na 8/10 na własną skalę, a średni powrót do odsetka graczy wynosi 94.00%, co jest niższe niż 96%, które wolimy widzieć z lotnych szczelin.

Nasza ocena automatu Buffalo Toro

To 94.00% powrót do procentowego procentowy jest niski, ale prawie jedyny minus zabawnej, ekscytującej gry. Kreskówkowe wygłupy byka i Matadoru są tak samo zabawne, jak w pozostałej serii Wild Toro. Symbole zwierząt wyglądają dobrze na komputerach i telefonach komórkowych, a są pełne satysfakcjonujących funkcji.

Losowe respins, spacery i darmowe gry z ulepszeniami należą do korzyści. Po zaktualizowaniu kilku zwierząt znajdziesz wiele symboli Buffalo tłoczących się na rolkach w każdej bezpłatnej grze, a nawet wypełniając bębny, jeśli masz szczęście, że otrzymasz super wersję. Biegnij z Bulls już dziś w najlepszych kasynach online!

Ile linii wypłat ma maszyna do gniazda Buffalo Toro?

Nie ma stałych linii płacowych na rolkach gniazda Buffalo Toro. Jest to gra z 4096 sposobami wygrania, a ty zgłaszasz nagrodę, gdy wystarczające przykłady tego samego symbolu lądują na sąsiednich bębnach, zaczynając od lewej.

, Co to jest Funkcja Toro Goes Wild w gniazda Buffalo Toro?

Za każdym razem, gdy dwa Matadory wylądują na gnieździe bawole.

Czy gniazdo online Buffalo Toro ma inne funkcje?

Inne funkcje gniazda Buffalo Toro obejmują multiplier Wilds, które mogą zwiększyć wartość każdej wygranej, plus dwie bezpłatne funkcje spinu. Symbole zwierząt uaktualnia się podczas darmowych gier, a układany bawoł pojawiają się w rundzie "super".

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda bawole?

Wiele najlepszych kasyn kompatybilnych z urządzeniami mobilnymi oferuje aplikacje do pobrania, które można zainstalować na urządzeniu. Poszukaj zalecanej witryny z gniazdem Buffalo Toro w ich zakresie, a po zainstalowaniu aplikacji możesz szybko i łatwo dotrzeć do gry.

To gier Buffalo Toro Gra o wysokiej zmienności?

Tak to jest. Wysoka zmienność automatu do automatów Buffalo Toro oznacza, że możesz zobaczyć mniej zwycięskich obrotów niż w grach o niższej wariancji, ale zawsze istnieje szansa na wyższą niż przeciętną wygraną.

Ile mogę wygrać z gry w grę Buffalo Toro?

Zagraj w gniazdo Buffalo Toro na maksymalnie 50.00 za spin i możesz wygrać nagrodę w wysokości 2 500 000.00. To 50 000 razy na twoim pakiecie, a nawet przy niższych poziomach zakładów może nadal równać się imponującym wypłaty.

Gdzie mogę zagrać w gniazdo Buffalo Toro?

Poszukaj naszych zatwierdzonych kasyn na tej stronie. Witryny te zawierają gniazdo Buffalo Toro, a także wiele innych świetnych gier i kwalifikujesz się do hojnej bonusu powitalnego po dołączeniu. Oczywiście, nasze zalecane strony są również w pełni licencjonowane dla spokoju ducha.

Jest częścią serii online Buffalo Toro?

Buffalo Toro jest częścią zasięgu, który obejmuje książkę Toro, Wild Toro 1 i 2, a także automat Toro 7. Możesz zagrać w nich i wiele innych w naszych ulubionych kasynach.

, Który tworzy gniazdo Buffalo Toro?

Slot Buffalo Toro jest częścią zakresu Elk Studios. Inne z tego szwedzkiego stroju to Cygnus 2, Katmandu Gold, Coba i Phoenix Graveyard.

Kiedy został wydany automat do gniazda Buffalo Toro?

Elk Studios wydało gniazdo Buffalo Toro 6 września 2022.
ZZ Top – Roadside Riches
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rick and Morty Wubba Lubba Dub Dub
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Figaro
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Money Train 2
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yakuza
RTP:
95.98%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gods of the Seas Triton’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Night Trax
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bull in a Rodeo
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni